02.02 godz. 21:20, Olimpijski boisko1, Sedzia: Damian Nowak
Skład: Łagożny, Nowicki, Sobolewski, Bednarz, Masłowski, Sołtyński, Obstój, Obstoj, Dudała, Kohut, Stelmach
Skład: Kazimierczak, Koczan, Magnucki, Antczak, Żemajtis, Szandrocho, Lewacki, Paszkowski
1' Kamil Bednarz
9' Jacek Dudała
10' Bartosz Sołtyński
13' Jakub Obstoj
24' Michał Masłowski
26' Dawid Obstój
35' Jacek Dudała
36' Jacek Dudała
40' Michał Masłowski
2' Krystian Paszkowski
9' Krystian Paszkowski
13' Krystian Paszkowski
17' Krystian Paszkowski
19' Krystian Paszkowski
Zawodnik meczu: Krystian Paszkowski (Mimo młodego wieku z łatwością zdobywa bramki. W starciu z Elko-Bisem jako jedyny punktował rywala, popisując się pięcioma golami! )

Pojedynek w grupie A starych "balonowych wyjadaczy" AmRestu i Elko-Bisu zapowiada się dość jednostronnie. W zeszłym sezonie oba teamy rozegrały ze sobą dwa spotkania, w których raz zwycięsko wychodzili zawodnicy Jerzego Tymofiejewa, a raz "Żółto-czerwoni". Faworytem tego starcia będą goście, ale gospodarze przełamując się ostatnio z Aurrerą - mają ochotę na więcej i mogą będąc na fali postraszyć kandydata do tytułu.

1' Mocny początek AmRestu. Strzał z dystansu Krysianta Paszkowskiego i na posterunku Sebastian Łagożny!
1'  (0:1) - Natychmiastowa odpowiedź Elko-Bisu. Kamil Bendarz zaa połowy uderza na bramkę i nie zorientowała się obrona "Czerwonych" przepuszczając piłkę, tak, że ta wpadła do siatki!
2'  (1:1) - Indywidualna akcja Krystiana Paszkowskiego, balansem minął obrońcę i strzałem w krótki róg pokonał bramkarza rywali.
5' Masłowski z rzutu rożnego do Sołtyńskiego, który z bliska trafia w boczną siatkę.
7' Daleka piłka na wbiegającego w pole karneg Dawida Obstoja, a ten głową przenosi piłkę nad poprzeczką.
8' Sołtyński uderza sprzed pola karnego i trafia w poprzeczkę!
9'  (2:1) - Niewykorzystane sytuacje się mszczą. Paszkowski na szybkość mija obrońcę Elko-Bisu i z lewego skrzydła zaskakuje Jakuba Obstoja
9'  (2:2) - Natychmiastowa odpowiedź drużyny Kohuta. Dudała przymierzył z dystansu i piłka przy słupku wpada do siatki. Remis.
10'  (2:3) - Kolejna skuteczna akcja Elko-Bisu. Sołtyński sprzed pola karnego trafia w długi róg bramki Grzegorza Kazimierczaka!
13' - Wyjście Jakuba Obstoja przed pole karne i ręką zatrzymuje piłkę. Otrzymuje za to słuszną żółtą kartkę i mamy rzut wolny sprzed pola karnego.
13'  (3:3) - Krystian Paszkowski podchodzi do rzutu wolnego i strzałem tuż przy słupku pokonuje Obstoja. Znowu remis! Co za mecz Krystiana - ustrzelił hattrick!
16' Słupek po strzale Paszkowskiego!
17' Paszkowski płaskim strzałem z lewego skrzydła stara się zaskoczyć Jakuba Obstoja, ale ten jest na posterunku i mamy tylko rzut rożny.
17'  (4:3) - Wrzutka z rzutu rożnego na pole karne Elko-Bisu i z nożyc Paszkowski zdobywa gola zamykając akcje! Bardzo ładna bramka, ale też złe ustawienie Jakuba Obstoja, który spóźniony nie wszedł jeszcze dobrze w ten mecz!
18' Poprzeczka po strzale Sołtyńskiego!
19'  (5:3) - Paszkowski z prawego skrzydła uderza na bramkę i piłka po ziemi wpada po dalszym rogu! Oj nie radzą sobie z nim defensorzy "Żółto-czerwonych"!
20' Kaźmierczak fantastycznie przenosi piłkę nad poprzeczką po bardzo mocnym strzale Sołtyńskiego!
21' Dudała sprzed trafia w słupek!
23' Dwie okazje AmRestu - dwa strzały Szandrocho i najpierw piłkę łapie Obstój, po chwili po jego strzale piłka mija słupek minimalnie!
24'  (5:4) - Potężny strzał z dystansu Dawida Obstoja instynktownie broni Kazimierczak, jednak wobec dobitki Michała Masłowskiego jest już bez radny. Jego strzał z powietrza wpadł tuż przy słupku bramki, tak, że Grzesiek nie zdążył zareagować!
25' Elko-Bis w natarciu, ale nie potrafi sforsować defensywy AmRestu.
26'  (5:5) - Szybkie rozegranie piłki z rzutu rożnego i Obstój strzałem w krótki róg zaskakuje Kazimierczaka. Znowu mamy remis!
27' Kocioł pod bramką Kazimierczaka i fantastyczną interwencją popisuje się golkiper AmRestu!
28' Antczak sprzed pola karnego i piłka po rykoszecie ląduje na bocznej siatce bramki Obstoja.
30' Obstój dopada do odbitego strzału Dudały, ale z dość ostrego kąta przenosi piłkę nad poprzeczką!
32' Paszkowski z rożnego i kapitalnie nogami broni Obstój.
33' Po chwili składną akcje swojego zespołu zamyka Kamil Bednarz, ale jego strzał jest zbyt niecelny.
34' Liczne próby z dystansu Elko-Bisu, który za wszelką cenę chce przechylić szalę zwycięstaw na swoję korzyść. Tym razem przymierza Dawid Obstój i znowu nad poprzeczką!
35'  (5:6) - Kohut w uliczkę wypuścił Dudałę, a ten będąc sam na sam z Kazimierczakiem, umieścił piłkę między nogami wychodzącego bramkarza!
36' - Za zbyt agresywną dyskusję żółty kartonik zobaczył Jacek Dudała!
37' Uderzenie Sołtyńskiego z wolnego i świetnie broni Kazimierczak! Po chwili kontra AmRestu, Żemajtis przymierza z dystasu i kapitalnie broni jego mocne uderzenie Obstój!
38' Zamieszanie w polu karnym Elko-Bisu
40'  (5:7) - Masłowski dostaje piłkę i z lewej strony, z dosyć ostrego kąta pakuje piłkę do bramki.

Kolejny emocjonujący pojedynek w grupie A, gdzie o zwycięstwo walczono do końca. Skazywany na pożarcie zespół Jerzego Tymofiejewa postawił się potentatowi i przez cały mecz prezentował się bardzo dobrze - zabrakło po prostu szczęścia. Dzięki temu zwycięstwu Elko-Bis wskoczył na fotel lidera i czeka na mecze swoich największych rywali, Krystian Paszkowski i spółka z kolei pokazali, że są w formie i mogą jeszcze kilka punktów w tej edycji zdobyć! Już równo za tydzień obie drużyny czekają ciężkie zadania Elko-Bis w meczu na szycie zmierzy się z expertmeble.pl, zaś FC AmRest podejmie Diabłów&Magiców!