30.01 godz. 19:30, Olimpijski boisko1, Sedzia: Adrian Miedziński
11 : 1
( 3 : 1 )
Skład: Rolirad, Koniewski, Niemczyk, Kubica, Jordan, Smoczyński, Dziedzic, Markiel, Obstój
Skład: Łagożny, Sobolewski, Klaczak, Kohut, Masłowski, Sołtyński, Obstój, Obstoj, Dudała, Duszyński
14' Remigiusz Markiel
3' Jacek Dudała
12' Radosław Kohut
15' Jacek Dudała
24' Jacek Dudała
25' Radosław Kohut
30' Dawid Obstój
34' Jacek Dudała
36' Michał Masłowski
37' Radosław Kohut
38' Radosław Kohut
40' Bartosz Sołtyński
Zawodnik meczu: Jacek Dudała (Zabójczo skuteczny pod bramką rywala. Co miał to strzelał - trafił czterokrotnie. Na wyróżnienie zasługują również Radosław Kohut i Marcin Rolirad. )

Walczące o miejsce na podium grupy A - Elko-Bis zagra ze znajdującym się w strefie spadkowej TLA. Faworytem będzie drużyna Radosława Kohuta, ale Remigiusz Markiel i spółka pokazali już tym sezonie, że dysponują sporym potencjałem i że nie zadowalające jest dla nich miejsce w strefie spadkowej. Aby się z niego wydostać muszą wygrać z "Żółto-czerwonymi", a to łatwe nie będzie. Czy Dawid pokona Goliata? Zobaczymy.

2' Markiel uderza z dystansu i instynktownie broni Jakub Obstój. Po chwili błyskawiczna kontra Elko-Bius i na bramkę uderza Michał Masłowski, którego strzał obija słupek.
3' (1:0) - Jacek Dudała przejmuje piłkę przed polem karnym i pewnym strzałem z dystansu umieszcza piłkę w bramce. Mamy otwarcie wyniku.
6' Artur Sobolewski zamyka dobrą akcje Elko i z woleja trafia w boczną siatkę.
7' Markiel w kontrze, ale wygarnia mu piłkę spod nóg Jakub Obstój, zażegnując niebezpieczeństwo.
8' Masłowski uderza z dystansu i świetnie broni Marcin Rolirad. Po chwili znowu strzela Rafał Duszyński i tym razem pewnie piłkę łapie Rolirad.
10' Jordan z wolnego wprost w koszyczek Obstojowi.
11' Koniewski z połowy trafia w poprzeczkę bramki Elko-Bisu.
11' Markiel zamyka akcje swojej drużyny, z ostrego kąta i na posterunku Obstój.
12' (2:0) - Dalekie zagranie Masłowskiego do Kohuta, a ten mając przed sobą tylko bramkarza - pewnym strzałem pod poprzeczkę nie daje mu najmniejszych szans.
14' (2:1) - Szybkie rozegranie z autu w ekipie TLA i szybkim strzałem przy dalszym słupku Obstoja pokonuje Remigiusz Markiel. Po chwili znowu Markiel z dystansu, ale w poprzeczkę.
15' (3:1) - Jacek Dudała natychmiastowo odpowiada na bramkę przeciwników.
18' Próba lobu Markiela nie powiodła się - piłka wylądowała tuż koło słupka.
19' Strata Dawida Obstoja, piłka wpada pod nogi Markiela, który mocnym strzałem przenosi ją nad poprzeczką.
20' Sołtyński staje przed szansą na gola, ale z bliska trafia koło słupka.
22' Masłowski prostopadle do Sobolewskiego, ale ten mając przed sobą tylko Rolirada - fatalnie się myli, znaczy się fenomenalnie "pajacykiem" broni golkiper TLA i mamy tylko rzut rożny.
23' Szybkie rozegranie z rzutu rożnego Artura Sobolewskiego, piłka trafia pod nogi zamykającego akcje Jacka Dudały, ale ten również przegrywa pojedynek z bramkarzem.
24' Rzut wolny dla TLA. Koniewski strzela po ziemi i z problemami broni Kuba Obstój!
24' (4:1) - Po chwili w kontrze Dudała. Wykorzystując to, że ma bardzo dużo miejsca, przymierzył i ładnym strzałem umieścił piłkę w bramce.
25' (5:1) - Duszyński odnajduje Kohuta w polu karnym i po interwencji bramkarza piłka wpada do siatki.
26' Duszyński przejmuje piłkę od obrońcy TLA i strzałem po ziemi stara się zaskoczyć Marcina Rolirada. Ten jednak pewnie broni nogami!
28' Znowu Duszyński sprzed pola karnego i znowu świetnie nogami Rolirad. Po chwili Rolirad w stylu Neuera mija rywala i uderza z połowy, ale na posterunku jest Obstój - pewnie chwytając piłkę.
29' Widząc wychodzącego bramkarza Obstoj dalekim wyrzutem zdobywa bramkę. Wiadomo w piłce nie liczą się gole zdobyte ręką - czujny arbiter Miedziński - słusznie bramki nie uznaje.
30' (6:1) - Zamieszanie w polu karnym TLA. Zbyt krótko piłkę wybija obrońca "Niebieskich" - ta trafia pod nogi Dawida Obstoja, który pewnym strzałem umieszcza piłkę w bramce, koło interweniującego - zasłoniętego Rolirada.
31' Dudała z dystansu i wyciągnął się jak struna Rolirad - jest tylko rzut rożny.
31' Ostrzał bramki Rolirada trwa. Tym razem świetnie strzela Masłowski i kolejna fantastyczna parada golkipera TLA!
32' Akcje zespołu Markiela ograniczają się tylko i wyłącznie do nielicznych samodzielnych rajdów i zablokowanych strzałów - na ich nie szczęście - to nie jest żadne zagrożenie.
33' Dawid Obstój strzałem z powietrza, z woleja trafia w słupek bramki TLA. Rolirad nawet nie drgnął.
34' (7:1) - Sobolewski przeżuca piłkę przez karne w poszukiwaniu Dudały. Artur idealnie znajduje Jacka, który z bliska, z woleja pokonuje Rolirada.
35' Masłowski sprzed pola karnego i znów udana interwencja bramkarza TLA.
36' (8:1) - Tym razem Masłowskiemu udało się umieścić piłkę w siatce. Kolejny szkolny błąd defensywy "Niebieskich" i kolejna bramka.
37' (9:1) - Kontra Elko-Bisu dwóch na jednego bramkarza. Sołtyński w tempo do Kohuta i ten do pustaka.
38' (10:1) - Duszyński z autu wrzuca w pole karne, a tam najpewniej zachowuje się Kohut pewnie umieszczając piłkę w bramce.
39' Duszyński sprzed pola karnego i znowu kapitalnie Marcin Rolirad.
40' (11:1) - Sołtyński dostaje piłkę przed polem karnym i płaskim uderzeniem kończy strzelanie w tym meczu!

Po bardzo jednostronnym widowisku Elko-Bis rozbija TLA i dzięki temu wskakuje na najniższy stopień podium! TLA zaś po dobrym początku obniżyło loty i na chwilę obecną zespół Remigiusza Markiela bije się o utrzymanie. W kolejnym meczu Radosław Kohut i spółka podejmą FC AmRest, zaś zmierzy się z M.W Trade!