28.01 godz. 20:40, Olimpijski boisko1, Sedzia: Damian Nowak
Skład: Knitter, Grześkowiak, Chłopaś, Hutyra, Rydzyński, Wawrzyniak, Baros, Wiktorowski, Łakomski, Mordarski, Nelle, Puchała, Rodriguez-Lovera, Mamczak
Skład: Mucha, Badora, Nawalicki, Dybeł, Laburot, Kołaczek, Pajares Nunez, Łukowiak, Długozima
6' Konrad Nelle
29' Konrad Nelle
32' Arkadiusz Wawrzyniak
36' Piotr Rydzyński
23' Manuel Pajares Nunez
27' Kamil Łukowiak
35' Łukasz Dybeł
Zawodnik meczu: Steeve Laburot (Pod nieobecność nominalnego goalkeepera w bramce stanął Steeve Labourot. Gracz dwoił się i troił, lecz nie zatrzymał zawodników Rewelacji Sezonu. Tylko dzięki niemu, do ostatniej minuty wynik meczu stawał się sprawą otwartą.)

Dobrą passę chciała będzie podtrzymać Rewelacja Sezonu, która po dwóch zwycięstwach z rzędu ma chrapkę na trzecie. Teoretycznie jest to bardzo możliwe, bo ich rywal gra w tym sezonie bardzo słabo i dotychczas wygląda na "chłopca do bicia". Mowa o Hard Balls United, które zamyka tabelę grupy A i choć bardzo się stara to jednak nie ma na tyle szczęścia by zapunktować. Będąca na fali drużyna Arkadiusza Wawrzyniaka na pewno nie będzie dawać złudzeń rywalowi na punkty, dla których może to być akurat ten moment - moment na zdobycie premierowych punktów.

2' Początek meczu to obustronne badanie sił przez drużyny.
2' Strzał z dystansu Kamila Łukowiaka trafia w bramkę! Gola oczywiście nie ma, bo to nie ta bramka co trzeba...
3' Przed polem karnym faulowany jest Konrad Nelle i mamy rzut wolny dla Szerszeni. Do piłki podchodzi sam poszkodowany, lecz jego techniczne uderzenie przelatuje tuż obok słupka.
6' (0-1) - Długą piłkę w pole karne zagrywa Piotr Rydzyński, do niej idealnie wyskakuje Konrad Nelle i strzałem głową pokonuje Labourota.
10' Przemysław Mamczak niczym Manuer Neuer daleko wychodzi do piłki i głową wybija ją na aut.
12' Obie drużyny prezentują wyrównany poziom. Efekt? Do dwunastej minuty strzelona tylko jedna bramka.
14' Rzut wolny dla Rewelacji Sezonu, do piłki podchodzi Michał Baros, lecz minimalnie się myli.
15' Dawid Kołaczek uderza z dystansu, lecz ta próba o metry mija bramkę strzeżoną przez Przemyława Mamczaka.
17' Kolejna udana interwencja Mamczaka, który nogami broni strzał Jana Nawalickiego.
18' Bruno Lovera strzałem "z fałsza" próbuje zaskoczyć Labourota, lecz bramkarz z uśmiechem na ustach łapię futbolówkę.
19' Strzał z autu Tomasza Badora trafia w słupek.
23' (1-1) - Mamy wyrówanie! Wzorowa kontra Hard Balls United, którą na gola zamienia Mauel Nunez!
25' Konrad Nelle sam na sam z Labourotem, lecz górą bramkarz, który nogami broni ten strzał.
26' Michał Baros podobnie jak Konrad Nelle, musi uznać wyższość bramkarza HBU. Bardzo dobre dwie interwencje Steeve Labourota.
27' (2-1) - Niewykorzystane sytuacje się mszczą! Kamil Łukowiak wyprowadza swoją ekipę na prowadzenie.
29' (2-2) - Znowu mamy remis! Konrad Nelle na raty pokonuje Steeve Loburota.
31' Po strzale Dawida Kołaczka futbolówka odbija się od słupka i wraca do gry.
32' (2-3) - Ależ piękna bramka Arkadiusza Wawrzyniaka! Arek strzałem w samo okienko bramki pokonał Steeve Labourota.
35' (3-3) - No i znowu mamy remis! Do wyrównania doprowadza kapitan HBU Łukasz Dybeł.
36' (3-4) - Niedługo z remisu cieszyli się zawodnicy Łukasza Dybeła. Gola, który wyprowadza Szerszenii na prowadzenie zdobył Piotr Rydzyński.
38' Końcówka spotkania jest bardzo ciekawa, jedni i drudzy próbują zdobyć gola, co zapewnia nam szybką grę.
39' Jedna z ostatnich akcji tego spotkania to rzut wolny dla gospodarzy. Czy uda im się doprowadzić do wyrównania? Źle rozegrany rzut wolny i piłkę przejmują Szerszenie.
40' Próba zaskoczenia Labourota strzałem z woleja okazuje się bardzo niecelna.

Bardzo wyrównane spotkanie, w którym wynik meczu do ostatniej minuty był sprawą otwartą. Hard Balls United po raz kolejny pechowo przegrywa i o pierwsze punkty powalczy z Aurrerą Polską. Szerszenie dzięki temu zwycięstwu awansowali na 5 pozycję w tabeli.