26.01 godz. 22:10, Olimpijski boisko1, Sedzia: Adrian Miedziński
M.W. Trade
4 : 9
( 1 : 6 )
Skład: Mosiński, Hubisz, Jacak, Kaczan, Piwowarczyk, Andrzejewski, Majak, Trojan
Skład: Borowski, Woźniak, Garczarek, Zientek, Maj, Cegła, Biegański, Bożek, Ciupiński
10' Michał Trojan
13' Michał Trojan
15' Michał Trojan
16' Piotr Andrzejewski
18' Mateusz Jacak
19' Michał Piwowarczyk
26' Michał Trojan
28' Michał Piwowarczyk
37' Marcin Majak
20' Karol Cegła
23' Andrzej Ciupiński
29' Krzysztof Garczarek
34' Tomasz Maj
Zawodnik meczu: Michał Trojan (Popisał się bardzo wysoką skutecznością, prawie każdy jego strzał zamieniał się w gola. )

Hit dzisiejszego wieczoru to starcie Trejderów z Aniołami. Obie drużyny radzą sobie świetnie w tej edycji i obie znajdują się w gronie faworytów do końcowego triumfu pod "balonem". W przypadku zwycięstwa M.W. Trade wskoczą oni na 2 miejsce w tabeli i będą mieli tylko punkt straty do Szpilmacherów (zakładamy, że Szpilki wygrają swój mecz z Hard Balls United), lecz o jeden mecz rozegrany mniej. Old Blues Angels, aby nie tracić dystansu do lidera, także musi zawalczyć o komplet punktów.

2' Strzał z dystansu Kamila Biegańskiego, bez problemów łapie Łukasz Mosiński.
3' Michał Piwowarczyk zagrywa do Michała Trojana, lecz strzał tego drugiego bardzo niecelny.
5' Obie drużyny grają bardzo zachowawczo, żadna nie chce się otworzyć przed rywalem.
7' Kamil Biegański strzałem z ostrego konta, trafia w boczną siatkę bramki strzeżonej przez Mosińskiego.
8' Źle rozegrany rzut rożny przez Aniołów, piłkę przejmuje Andrzej Ciupiński, lecz przegrywa pojedynek z Mosińskim. Świetna interwencja Łukasza, który niczym jak David de Gea, wyciągnął się jak struna.
10' (0-1) - Radość w obozie Old Blues Angels. Gola strzałem w długi róg zdobywa Michał Trojan.
13' (0-2) - Podręcznikowa kontra OBA. Piwowarczyk podaje do Majaka na wolne pole, ten wykłada futbolówkę Michałowi Trojanowi, który wchodzi z nią do bramki.
15' (0-3) - Dwójkowa akcja Kaczan-Trojan i ten drugi zdobywa hattricka w tym spotkaniu.
16' (0-4) - Czyżby szykował nam się pogrom?! Kolejny strzał na bramkę Tobiasza Borowskiego i mamy kolejnego gola. Autorem bramki Piotr Andrzejewski.
18' (0-5) - Bardzo przytomnie w polu karnym zachował się Mateusz Jacak, który z zimną krwią pokonuje Tobiasza Borowskiego. Asystę przy tym uderzeniu zalicza Marcin Hubisz.
19' (0-6) - Ulalal, ależ bramka Michała Piwowarczyka, który niczym Roberto Carlos, piekielnie mocnym strzałem sprzed pola karnego pokonuje Borowskiego.
20' (1-6) - Bramkę honorową zdobywa Karol Cegła, który wykorzystuje niezdecydowanie defensorów OBA.
22' Rzut wolny dla Old Blues Angels, lecz strzał Majaka po plecach obrońcy wychodzi na aut.
23' Strzał sprzed pola karnego Piotra Andrzejewskiego minimalnie niecelny.
23' (2-6) - Na strzał z z ok. 16 metra zdecydował się Andrzej Ciupiński. Była to bardzo dobra decyzja, która przyniosła gola Trejderą.
26' (2-7) - Złe wybicie piłki przez Tobiasza Borowskiego, który podaje ją pod nogi Michała Trojana. Michał nie zwykł marnować takich prezentów i strzałem z pierwszej piłki zdobywa gola.
28' (2-8) - Wspaniałe zachowanie arbitra tego spotkania Adriana Miedzińskiego, który puszcza przywilej korzyści, a po tej decyzji gola dla Old Blues Angels zdobywa Michał Piwowarczyk. Brawo Panie Adrianie za świetną interpretację.
29' (3-8) - Piłkę z autu pod nogi Krzysztofa Garczarka zagrywa Łukasz Bożek, a ten strzałem w długi róg zmniejsza stratę gospodarzy.
31' Marcin Majak uderza z dystansu, lecz futbolówka o centymetry mija bramkę...
33' Marcin Majak zagrywa piłkę przez całe boisko do Michała Kaczana. Michał świetnie ją przyjmuje, lecz jego strzał trafia tylko w boczną siatkę.
34' (4-8) - Tomasz Maj strzela gola i zapowiada nam się ciekawa końcówka spotkania. Czy gospodarzą starczy czasu na zmniejszenie strat?
36' Trejderzy grają bezsensowne długie piłki, które niedość, że są bardzo niecelne, to wypadają poza boisko.
37' (4-9) - Marcin Majak przejumuje piłkę i strzałem z dystansu zdobywa pierwszego gola w tym spotkaniu.
38' Piwowarczyk na wolne pole do Majaka, ten decyduje się na strzał, ale ta próba bardzo nieudana.

Szlagier przyniósł nam łatwe zwycięstwo ekipy Old Blues Angels. Patrząc na tabelę ligową, ciężko było wskazać w tym spotkaniu faworyta. Ba! Ciężko było wskazać go do 10 minuty, kiedy to Michał Trojan rozwiązał worek z bramkami i poprowadził Aniołów do triumfu nad M.W.Trade. Zawodnicy Piotra Andrzejewskiego zmiażdzyli Trejderów, pokazując swoje aspiracje do końcowego sukcesu w II edycji OFC.