21.01 godz. 19:50, Olimpijski boisko1, Sedzia: Adrian Miedziński
Skład: Kazimierczak, Tymofiejew, Sugiera, Antczak, Piechna, Sellers, Szandrocho, Lewacki
Skład: Masztalerz, Kalinowski, Paukszt, Kaban, Przybyszek, Hauzer, Mor, Sitko, Zdnowski
27' Piotr Antczak
38' Maciej Sugiera
40' Bartosz Szandrocho
3' Łukasz Hauzer
10' Paweł Kalinowski
13' Paweł Kalinowski
15' Tomasz Sitko
18' Mariusz Przybyszek
26' Michał Zdnowski
30' Krzysztof Mor
34' Michał Zdnowski
37' Paweł Kalinowski
Zawodnik meczu: Paweł Kalinowski (Po raz kolejny udowonił jak ważną postacią jest dla swojego zespołu. Zdobył 3 bramki oraz zaliczył parę asyst.)

Szpilmacherzy podrażnieni ostatnią stratą punktów z Expermeble, będą chcieli wyładować piłkarską złość na przedostatnim w stawce AmReście. Bukmacherzy nie dają wielu szans "czerwonym" na uzyskanie korzystnego rezultatu i miejmy nadzieje, że się pomylą i nie będzie to mecz do jednej bramki!

2' Krzysztof Mor strzela w samo okienko bramki... stojącej z boku boiska.
3' Krzysztof Kaban piekielnie mocno, lecz futbolówka zatrzymuje się na poprzeczce bramki strzeżonej przez Kazimierczaka.
3' (1-0) - Łukasz Hauzer strzela sprzed pola karnego i piłka po słupku wpada do bramki.
5' Grzegorz Paukszt uderza z uderza z dystansu, ale piłka trafia w obrońcę.
6' Pojedynek jeden na jednego Pawła Kalinowskiego z Grzegorzem Kazimierczakiem wygrywa ten drugi.
8' Michał Zdankowski także przegrywa pojedynek z Kazimierczakiem.
9' Jedna z niewielu akcji AmRestu, lecz Maciej Sugiera minimalnie przestrzela.
10' (2-0) - Paweł Kalinowski oko w oko z Kazimierczakiem i tym razem górą Paweł.
13' (3-0) - Bardzo ładna akcja Szpilek. Krzysztof Mor zagrywa do Tomasza Sitko, ten do Pawła Kalinowskiego i mamy kolejną bramkę dla gospodarzy.
14' Faulowany Grzegorz Paukszt, sam poszkodowany podchodzi do piłki i trafia w słupek.
15' (4-0) - Grzegorz Paukszt do Tomasza Sitko, a ten piętką podwyższa prowadzenie swojego zespołu.
17' Z minuty na minutę coraz większą przewagę mają gospodarze. Gracze AmRestu mają problemy ze skonstrułowaniem akcji.
18' (5-0) - Paweł Kalinowski uderza na bramkę, piłkę przed siebie wybija Kazimierczak, dopada do niej Mariusz Przybyszek i mamy kolejną bramkę dla Szpilek.
21' Bartosz Szandrocho uderza po ziemi i świetną paradą popisuje się Jakub Masztalerz.
23' Biało-czerwoni zamknięci na własnej połowie przez Szpilki.
26' (6-0) - Paweł Kalinowski wykłada piłkę Michałowi Zdankowskiemu, a ten bez problemów trafia do pustaka.
27' (6-1) - Kontra AmRestu i bramkę honorową zdobywa Piotr Antczak.
29' Lekkie zamieszanie pod polem karnym Szpilmacherów, piłkę na rzut rożny wybija Grzegorz Paukszt.
30' (7-1) - Źle wykonany rzut rożny przez AmRest, z kontrą wyszli gospodarze i Krzysztof Mor powiększa prowadzenie swojej ekipy.
32' Mecz się nam nieco wyrównał, coraz śmielej atakują podopieczni Jerzego Tymofiejewa.
34' (8-1) - Rzut rożny dla Szpilek, do piłki podchodzi Grzegorz Paukszt i dogrywa ją do Michała Zdanowskiego, który bez problemów pokonuje Kazimierczaka.
35' Nieudana próba zaskoczenia Jakuba Masztalerza strzałem z połowy boiska.
37' (9-1) - Hattricka kompletuje Paweł Kalinowski. Gracze Szpilek są dzisiaj bezlitośni dla swojego rywala.
38' (9-2) - Maciej Sugiera strzałem z dużego palca pokonuje Masztalerza.
39' Kolejnego gola szukają przyjezdni, lecz strzał Iaina Sellersa bardzo niecelny.
40' (9-3) - W ostatniej akcji meczu Bartosz Szandrocho zmniejsza stratę swojej drużyn do 6 oczek.

Łatwe zwycięstwo Szpilmacherów nad AmRestem, którzy od pierwszej do ostatniej minuty mieli kontrolę nad całym spotkaniem. Zwycięstwo gospodarzy pozwoliło powrócić im na ligowy szczyt, AmRest pozostaje jedną z pięciu ekip, które w tej edycji jeszcze nie ugrały choćby punktu. W następnym meczu Szpilki podejmą FC Lux Torpedę, rywale zaś stoczą pojedynek z Aurerrą Polską.