21.01 godz. 22:20, Olimpijski boisko1, Sedzia: Adrian Miedziński
8 : 1
( 5 : 0 )
Skład: Mucha, Badora, Nawalicki, Dybeł, Laburot, Statkiewicz, Kołaczek, Pajares Nunez, Popiel, Łukowiak, Długozima
Skład: Mosiński, Hubisz, Jacak, Kaczan, Piwowarczyk, Andrzejewski, Majak, Trojan
40' Jakub Statkiewicz
3' Piotr Andrzejewski
6' Marcin Majak
7' Michał Piwowarczyk
17' Michał Piwowarczyk
20' Piotr Andrzejewski
28' Marcin Majak
29' Marcin Hubisz
37' Marcin Majak
Zawodnik meczu: Marcin Majak (Cała drużyna Aniołów zagrała dobre spotkanie, ale nasz wybór padł na Marcina, który ustrzelił hattricka.)

Granie w czwartym tygodniu pod balonem zakończy pojedynek Old Blue Angels i Hard Balls United. Pierwsi mają wysokie piąte miejsce w grupie A, drudzy w tej samej grupie zamykają tabelę, mając najgorszą defensywę w lidze. Dla Marcina Majaka i spółki zespół Łukasza Dybeła nie powinien być wielką przeszkodą, jednak pod warunkiem, że "Anioły" nie będą odpuszczać. HBU na pewno tanio skóry nie sprzedadzą, ale czy ugrają premierowe punkty w lidze? Przekonamy się!

2' Rozpoczynamy od ataku HBU, lecz strzał Jana Popiela zablokowany przez Piwowarczyka.
3' (0-1) - Wynik spotkania otwiera kapitan OBA - Piotr Andrzejewski.
6' (0-2) - Piotr Andrzejewski z autu do Marcina Majaka, a ten bez namysłu uderza z woleja i mamy 2 bramkę dla Aniołów.
7' (0-3) - Michał Piwowarczyk przejmuje piłkę, biegnie w kierunku bramki i będąc oko w oko z Labourtem, strzałem między nogami pokonuje bramkarza.
9' Anioły starają się wymieniać bardzo dużo podań między sobą, czym zmuszają rywala do wysiłku.
11' Strzał z dystansu Adama Muchy, ale ta próba bardzo nieudana...
14' W ostatnich minutach coraz śmielej poczyniają sobie gospodarze. Seria strzałów na bramkę Mosińskiego, ale na razie bez efektów.
17' (0-4) - Rzut rożny dla OBA, Majak do Piwowarczyka, a ten strzałem z dystansu powiększa prowadzenie Aniołów.
19' Jakub Statkiewicz oddaje strzał sprzed pola karnego, ale wprost w dobrze ustawionego Łukasza Mosińskiego.
19' W odpowiedzi Michał Trojan minimalnie strzela nad poprzeczką.
20' (0-5) - Piotr Andrzejewski strzałem do pustaka zdobywa kolejną bramkę w tym meczu.
22' Zbyt lekki strzał Kamila Łukowiaka, bez problemów wyłapuje Tomasz Mosiński.
24' Przez chwilę byliśmy świadkami istnego paintballa, piłka odpijała się od nóg zawodników jak piłeczka ping-pongowa.
27' Spotkanie nieco nam się wyrównało, pomimo niekorzystnego rezultatu bardzo dobrze poczyniają sobie zawodnicy Hard Balls United.
28' Z własnego pola karnego długą piłkę do Michała Kaczana zagrywa Michał Piwowarczyk, lecz strzał Kaczana niecelny.
28' (0-6) - Marcin Majak przymierzył z dystansu i ściągnął pajęczynę z bramki strzeżonej przez Steeve Labourota.
29' (0-7) - Marcin Hubisz dokłada nogę i zdobywa bramkę dla swojego zespołu. Asysta Piotrka Andrzejewskiego.
31' Jan Nawalicki próbował zaskoczyć Łukasza Mosińskiego, lecz górą goalkeeper Aniołów.
33' Hubisz uderza sprzed pola karnego, lecz strzał o centymetry mija lewy słupek bramki HBU.
34' Seria rzutów rożnych pod bramką przyjezdnych, szkoda, że bez efektu w postaci gola.
35' Kaczan z dystansu, nieudana próba. W odpowiedzi Łukasz Dybeł, lecz jego strzał obrońca wybija na rzut z autu.
37' (0-8) - Obrońca gospodarzy nie przecina podania do Marcina Majaka. Marcin wychodzi sam na sam z bramkarzem i strzałem pod poprzeczkę strzela hattricka w tym spotkaniu.
38' Jan Nawalicki oko w oko z Mosińskim, ale jego próba o centymetry mija bramkę OBA.
40' (1-8) - w ostatniej akcji meczu Jakub Statkiewicz zdobywa honorową bramkę dla gospodarzy.

Anioły pomimo wysokiej wygranej nie zdominowały całkowicie swojego rywala. Byli zespołem lepszym, skuteczniejszym, lecz wynik nie odzwierciedla wydarzeń boiskowych. Dzięki temu zwycięstwu podopieczni Piotra Andrzejewskiego awansowali na druga pozycję w tabeli. Gracze Hard Balls United zanotowali czwartą porażkę i nadal pozostają na ostatniej pozycji, bez zdobyczy punktowej.