19.01 godz. 20:30, Olimpijski boisko1, Sedzia: Damian Nowak
9 : 6
( 5 : 5 )
Skład: Chmiel, Resel, Cholewa, Gorazdowski, Śliz, Najgiebauer, Grobelny, Dubiel, Kaczmarczyk, Waryas
Skład: Knitter, Grześkowiak, Chłopaś, Wawrzyniak, Baros, Wiktorowski, Łakomski, Mordarski, Nelle, Puchała, Rodriguez-Lovera, Mamczak
11' Daniel Kaczmarczyk
12' Michał Grobelny
13' Paweł Cholewa
16' Grzegorz Waryas
18' Konrad Nelle (Gol samobójczy)
29' Grzegorz Waryas
4' Bruno Rodriguez-Lovera
8' Marcin Wiktorowski
13' Konrad Nelle
18' Robert Puchała
20' Tomasz Mordarski
26' Bruno Rodriguez-Lovera
31' Michał Baros
33' Konrad Nelle
35' Konrad Nelle
Zawodnik meczu: Konrad Nelle (Bardzo dobry występ Konrada. Pomimo niefortunnej interwencji we własnym polu karnym, zmazał swoje winy i poprowadził kolegów do zwycięstwa.)

Przed nami starcie sąsiadów w ligowej tabeli grupy A. Obie drużyny na starcie sezonu zawodzą, mając na swoim koncie tylko trzy punkty po 3 spotkaniach. W lepszych nastrojach do pojedynku staną zawodnicy Arkadiusza Wawrzyniaka, którzy w ostatniej kolejce przełamali się i zasłużenie ograli FC AmRest. Gracze FC Lux Torpedy, po dwóch kolejnych porażkach, będą chcieli się zrehabilitować i zmazać plamę po ostatnim blamażu z OBA.

1' Pierwsza groźna akcja Lux Torpedy. Próba lobowania bramkarza przez Michała Grobelnego zakończona niepowodzeniem.
2' Grzegorz Warys wychodzi sam na sam z Mamczakiem, lecz strzela bardzo niecelnie.
3' Tomasz Mordarski z dystansu - bardzo nieudana próba.
4' (1-0) - Gola strzałem z dystansu zdobywa Bruno Rodriguez!
5' Bruno do Barosa, lecz strzał Michała broni obrońca gości.
6' Wielki debiut żywej legendy Wrocbalu! Panie i Panowie, na boisko wbiega - MAAAARCINNN WIKTOOOOROWSKIIIII!!!
7' Daniel Kaczmarczyk oko w oko z Mamczakiem, lecz górą bramkarz.
7' Strzał z dystansu Michała Grobelnego trafi w słupek i futbolówka wychodzi na aut bramkowy.
8' (2-0) - Ależ spokój i opanowanie gracza z numerem 99! Marcin Wiktorowski będąc sam na sam z Chmielem pewnie pokonuje goalkeepera gości. Rewelacja Sezonu prowadzi już dwoma bramkami.
11' (2-1) - Daniel Kaczmarczyk zmiejsza stratę.
12' Jacek Łakomski zdecydował się na strzał z dystansu, lecz świetną interwencją popisał się Marek Chmiel.
12' (2-2) - Zamieszanie w polu karnym Szerszeni na gola zamienia Michał Grobelny! Mamy remis!
13' (2-3) - Przyjezdni idą za ciosem! Paweł Cholewa po rękach Mamczaka wyprowadza swoją drużynę na prowadzenie.
13' (3-3) - Znowu mamy remis! Na listę strzelców wpisuje się Konrad Nelle.
13' Kolejna świetna próba Konrada, lecz tym razem górą Chmiel!
15' Seria strzałów Szerszeni, lecz dobrze dysponowany dzisiejszego wieczoru jest Marek Chmiel.
16' (3-4) - Grzegorz Waryas strzałem po ziemi wyprowadza Torpedę na prowadzenie!
18' (3-5) - Strzał głową Jacka Śliza odbija się od pleców Konrada Nelle, piłka zmienia kierunek i wpada do bramki.
18' (4-5) - Stratę swojego zespołu zmniejsza Robert Puchała.
20' (5-5) - Znowu mamy remis! Na listę strzelców wpisuje się grający z numerem 69 Tomasz Mordarski.
21' Kombinacyjna akcja żółtych. Wiktorowski zagrywa do Łakomskiego, ten za mocno do Puchały i mamy aut.
22' W odpowiedzi strzał Pawła Gorazdowskiego z problemami broni Mamczak.
24' Ładny rajd Cholewy, który mija 3 rywali, zagrywa piłkę do Śliza, ten do Kaczmarczyka, lecz Daniel trafia tylko w słupek.
25' Robert Puchała strzela z dużego palca, ale świetną interwencją popisuje się Marek Chmiel.
26' (6-5) - Bruno Rodriguez decyduje się na strzał z dystansu i futbolówka wpada w samo okienko bramki Lux Torpedy!
28' Rzut wolny dla graczy Arkadiusza Wawrzyniaka. Do piłki podchodzi Rodriguez, lecz jego strzał trafia prosto w mur.
29' (6-6) - Grzegorz Waryas mija rywala, oddaje strzał z dużego palca, a piłka między nogami Mamczaka wpada do bramki.
31' (7-6) - Michał Baros z rzutu wolnego trafia w rywala. Futbolówka wraca pod jego nogi, Michał ponownie strzela i zdobywa siódmą bramkę dla żółtych.
33' (8-6) - Po asyscie Marcina Wiktorowskiego, bramkę zdobywa Konrad Nelle.
35' Strzał z dystansu Grobelnego broni Przemysław Mamczak.
36' (9-6) - Hattricka w tym spotkaniu zdobywa Konrad Nelle.
37' Gola z autu zdobywa zawodnik Lux Torpedy, ale sędzia słusznie bramki nie uznaje.
39' Niepotrzebne spięcie na lini Paweł Cholewa-Jacek Łakomski, szybko zażegnane przez arbitra.
40' Rzut karny dla gości. Do piłki podchodzi Michał Grobelny i trafia w poprzeczkę. Sędzia nakazuje powtórzenie rzutu karnego, gdyż bramkarz nie miał założonych rękawic. Kolejna próba Grobelnego, lecz tym razem górą Przemysław Mamczak.

Bardzo ciekawe widowisko zaprezentowali nam zawodnicy obu drużyn. Niestety, wyrównane było tylko do 31 minuty, kiedy to Michał Baros dał sygnał do ataku Szerszeniom. Osatnie minuty to popis jednego aktora - Konrad Nelle w przeciągu 3 minut zdobył dwie bramki, które zapewniły drugie zwycięstwo Rewelacji w tym sezonie. Dla Lux Torpedy była to trzecia porażka w tej edycji. W następnym pojedynku Szerszenie podejmą Hard Balls United, zaś podopieczni Daniela Kaczmarczyka poszukają punktów w starciu ze Szpilkami.