09.01 godz. 19:30, Olimpijski boisko1, Sedzia: Adrian Miedziński
Skład: Mucha, Badora, Dybeł, Laburot, Kołaczek, Popiel
Skład: Rolirad, Koniewski, Niemczyk, Kubica, Jordan, Smoczyński, Dziedzic, Konieczny, Markiel
5' Adam Mucha
19' Dawid Kołaczek
32' Dawid Kołaczek
37' Dawid Kołaczek
7' Steeve Laburot (Gol samobójczy)
10' Marek Konieczny
15' Krzysztof Koniewski
16' Krzysztof Koniewski
26' Robert Smoczyński
30' Marek Konieczny
31' Adam Mucha (Gol samobójczy)
32' Maciej Kubica
36' Karol Dziedzic
Zawodnik meczu: Krzysztof Koniewski (Wraz z Markiem Koniecznym stworzyli zabójczy duet. Krzysiek dwukrotnie pokonywał bramkarza rywali. )

Pierwsza kolejka w wykonaniu obu ekip nie była zbyt różowa. TLA zremisowało z Aurrerą, zaś Hard Balls United przegrało z Lux Torpedą. Zatem zarówno pierwsi i drudzy nie mają na koncie jeszcze zwycięstwa. Każda z nich na pewno będzie o takowe walczyła, co wyrokuje nam sporą dawkę piłkarskich emocji.

Od pierwszych minut coraz lepiej radzą sobie zawodnicy TLA. Grają piłką, ale dobrze ustawia się Hard Balls United i zagrożenie za każdym razem zostaje zarzegnane.
3' Steeve Labourot dostaje piłkę na dobieg i z ostrego konta zagrywa w pole karne, jednak Dawid Kołaczek nie zamkyka tej akcji.
5' (0:1) - Kołaczek z rzutu wolnego do Adama Muchy, a ten strzałem przy słupku pokonuje Marcina Rolirada.
6' Markiel w odpowiedzi wychodzi sam na sam z Łukaszem Dybełem i świetną interwencją popisuje się bramkarz.
7' (1:1) - Labourot pechowo interweniuje i pokonuje tym samym własnego golkipera.
8-9' Chwila dominacji Hard Balls United, lecz bez efektu bramkowego!
10' (2:1) - Marek Konieczny w kontrze wychodzi w sytuacji jeden na jeden z Dybełem i pewnym strzałem pokonuje golkipera HBU.
12' Jan Popiel próbuje z bliska, ale świetnie interweniuje Rolirad.
14' Znowu w akcji Popiel i znowu lepszy Rolirad.
15' Kołaczek strzela z ostrego konta i dobrze broni bramkarz.
16' (3:1) - Konieczny zagrywa z autu do Krzysztofa Koniewskiego, a ten będąc w polu karnym, niesygnalizowanym uderzeniem zaskakuje golkipera rywali.
17' (4:1) - Rozklepana defensywa HBA, Konieczny wychodzi sam na sam i odgrywa do lepiej ustawionego Koniewskiego, który pewnie pakuje piłkę do pustaka.
 - Zmiana w Hard Balls United. Bramkarza Łukasza Dybeła zastępuje Steeve Laburot.
19' (4:2) - Przechwyt Muchy, sytuacja dwóch na jednego bramkarza, Adam odgrywa do lepiej ustawionego Kołaczka, który pakuje piłkę do pustej bramki.
21' Mocny początek TLA. Konieczny ze skrzydła w słupek.Kubica dobija do pustej bramki i znowu piłka odbija się od słupka.
22' Dybeł uderza sprzed pola karnego, ale jego uderzenie jest zbyt lekkie i nie zaskakuje Rolirada.
26' (5:2) - Po chwili wyrównanej gry przyspiesza TLA i Robert Smoczyński podwyższa prowadzenie swojego zespołu.
28' Kołaczek dostaje prostopadłą piłkę i w dogodnej sytuacji nie trafia w bramkę.
30' (6:2) - Indywidualny rajd Koniecznego, mija obrońcę, potem bramkarza i trafia do pustej bramki.
31' (7:2) - Natarcie TLA trwa w najlepsze. Kolejny raz rozklepana defensywa przeciwników i Adam Mucha niefortunnie interweniując przecina zagranie Koniewskiego do Koniecznego, strzelając tym samym do własnej bramki.
32' (7:3) - Kołaczek dobija strzał kolegi i zmiejsza rozmiary porażki.
32' (8:3) - Kubica przymierzył sprzed pola karnego i po ziemi pokonuje Labourota.
 -  Kolejna zmiana bramkarza w TLA i znów na bramkę wraca Dybeł.
36'  (9:3) - Nie mają litości "błękitni" dzisiaj Dziedzic wpisuje się na listę strzelców.
37'   (9:4) - Natychmiastowa odpowiedź Hard Balls United. Sposób na zaskoczenie Rolirada znajduje po raz trzeci w tym spotkaniu - Dawid Kołaczek
Gra totalnie nam się uspokoiła, obie drużyny dążą do kolejnych bramek, lecz już wiadomo kto wygra. Brakuje ikry w poczynaniach teamu Łukasza Dybeła.

Po dość zaciętym starciu. premierowe trzy punkty dopisać mogą sobie zawodnicy Remigiusza Markiela, którzy dzięki nim przenieśli się na miejsce tuż za podium! W następnej kolejce drużyna Łukasza Dybeła zagra M.W Trade, zaś TLA podejmie Diabły&Magicy.