07.01 godz. 19:00, Olimpijski boisko1, Sedzia: Michał Hnatkiewicz
expertmeble.pl
Rewelacja Sezonu.
7 : 9
( 1 : 3 )
Skład: Pudełko, Masłowski, Stępień, Struski, Zawodny, Gołębiowski, Karpiel, Kurzeja, Głowik, Józefowicz, Odemski
Skład: Knitter, Hutyra, Rydzyński, Wawrzyniak, Łakomski, Mordarski, Nelle, Paluszkiewicz, Rodriguez-Lovera, Mamczak
5' Marcin Józefowicz
18' Dariusz Gołębiowski
20' Rafał Pudełko
23' Rafał Pudełko
26' Grzegorz Stępień
29' Marcin Józefowicz
35' Rafał Pudełko
36' Marcin Józefowicz
40' Marcin Józefowicz
3' Piotr Rydzyński
22' Marcin Hutyra
24' Rafał Pudełko (Gol samobójczy)
28' Bruno Rodriguez-Lovera
31' Piotr Rydzyński
32' Marcin Hutyra
38' Patryk Paluszkiewicz
Zawodnik meczu: Marcin Józefowicz (Motor napędowy expertmeble.pl, poprowadził swoją drużynę do zwycięstwa - autor 4 bramek.)

Rewelacja Sezonu po pierwszym przegranym meczu będzie chciała zmazać plamę i powalczyć o pierwsze punkty w tym sezonie. To zadnie nie będzie należało do łatwych, gdyż ich rywalem będzie expertmeble.pl, które w debiucie pokonały faworyzowane Old Blues Angels. Zapowiada się niezwykle ciekawe widowisko, rozjemcą tego spotkania Pan Michał Hnatkiewicz.

2' Bardzo wyrównany początek meczu
3' (1-0) - Pierwszą bramkę zdobywa Piotr Rydzyński!
4' Piotr Zawodny z dystansu, lecz bardzo niecelnie...
5' Groźniejsze ataki graczy w żółtych koszulkach
5' (1-1) - Kontra gości i mamy wyrówanie. Strzelcem gola Marcin Józefowicz.
6' Tempo meczu nieco opadło. Po woli przewagę osiągają goście.
7' Bardzo ładny strzał z woleja Józefowicza, minimalnie nad spojeniem słupka z poprzeczką.
8' Bardzo aktywny w ostatnich minutach, jest gracz z numerem 3 - Marcin Józefowicz. Obrońcy Rewelacji Sezonu, nie potrafią sobie z nim poradzić.
8' Józefowicz z rzutu wolnego, lecz futbolówka trafia jedynie w słupek.
9' Coraz więcej fauli w szeregach Szerszeni, kolejny rzut wolny, lecz tym razem piłka przelatuje wysoko nad poprzeczką bramki strzeżonej przez Mamczaka.
10' Kolejna bardzo dobra interwencja Mamczaka.
11' Kontra gospodarzy, lecz strzał z dystansu Paluszkiewicza pewnie broni Odemski.
13' Rzut wolny dla Szerszeni. Bardzo niecelny strzał Rydzyńskiego.
16' Bardzo wysoką skutecznością imponuje dzisiaj Mamczak, który obronił już 5 groźny strzał expertmeble.pl
18' (1-2) - Kontra expertmeble.pl, po podaniu Stępińskiego, bramkę zdobywa Gołębiowski.
20' (1-3) - Ależ teraz zabawili się gracze gości! Rozklepali obronę Rewelacji i Rafał Pudełko ze spokojem kieruje futbolówkę do bramki rywala. Niewiele brakowało, aby skuteczną interwencją popisał się Mamczak...
22' (2-3) - No i mamy bramkę kontaktową! Stratę swojego zespołu zmniejsza Marcin Hutyra! Po jego strzale, futbolówka odbiła się od poprzeczki, następnie od lini i wpadła do bramki.
23' (2-4) - Kurzeja do Pudełko i mamy kolejną bramkę dla expertmeble.pl
24' (3-4) - Niefortunna interwencja kapitana gości, który kieruje futbolówkę do własnej bramki!
26' (3-5) - Kolejną bramkę dla swojego zespołu zdobywa Stępień!
27' Gracze zafundowali nam tak wysokie tempo, że ledwo nadążamy z relacją.
28' (4-5) - Bruno Lovera zdobywa bramkę kontaktową dla Szerszeni!
29' (4-6) - Józefowicz po raz 2 w tym meczu pokonuje Mamczaka! Po raz kolejny mamy 2 bramkową przewagę.
31' (5-6) - Rydzyński strzela na 5-6.
32' (6-6) - Mamy remis! Marcin Hutyra doprowadza do wyrównania!
33' Ojoj ależ nam się zrobił mecz! Akcja za akcją, bramka za bramką! Istny pojedynek bokserski! Kto wyjdzie zwycięsko z tego starcia??
35' (6-7) - Jak na kapitana przystało Rafał Pudełko bierze ciężar gry na swoje barki i wyprowadza swoich kolegów na prowadzenie!
36' (6-8) - Marcin Józefowicz zdobywa hattricka i powiększa prowadzenie gości!
38' Strzał Paluszkiewicza ląduje na słupku, zabrakło naprawdę niewiele!
38' (7-8) - Kolejna próba Paluszkiewicza i mamy bramkę dającą nadzieję na choćby jeden punkt dla Rewelacji Sezonu!
40' (7-9) - Koniec marzeń o remisie, kolejną bramkę i to dającą komplet oczek zdobywa Józefowicz.

Pojedynek obfitował w bardzo dużo zdobytych bramek, momentami aż mieliśmy problem z nadążeniem z tym wszystkim co działo się na placu gry. Zawodnicy obu ekip postarali się, aby kibice zgromadzenie na trybunach nie nudzili się. Dzięki zwycięstwu gracze expertmeble.pl umocnili się na podium, Rewelacja Sezonu na pierwsze punkty w tej edycji musi jeszcze troszkę poczekać.