22.12 godz. 22:10, Olimpijski boisko1, Sedzia: Adrian Miedziński
( 3 : 0 )
Skład: Koczan, Żemajtis, Szandrocho, Folta, Rozpędowski
Skład: Greczyło, Hubisz, Jacak, Kaczan, Piwowarczyk, Andrzejewski, Trojan
22' Marcin Koczan
29' Bartosz Szandrocho
34' Bartosz Szandrocho
9' Michał Trojan
10' Marcin Hubisz
17' Piotr Andrzejewski
28' Marcin Hubisz
32' Michał Kaczan
33' Marcin Hubisz
39' Piotr Andrzejewski
Zawodnik meczu: Marcin Hubisz (Nie do przejścia w defensywie i nie do zatrzymania w ofensywie. Autor hattricka. )

W pierwszych swoich meczach obie drużyny odniosły minimalne porażki, teraz powalczą o przełamanie. Faworytem wydają się "Anioły", ale czy bez swojej największej gwiazdy - Marcina Majaka dadzą radę wygrać?

2' Michał Trojan wychodzi sam na sam z Dominikiem Rozpędowskim i przegrywa ten pojedynek.
3' Marcin Hubisz poteżnie uderza z dystansu i trafia w spojenie słupka z poprzeczką.
5' W natarciu OBA. Andrzejewski sam na sam uderza w Rozpędowskiego.
9' (1:0) - Trojan udokumentowuje boiskową przewagę "Aniołów" i zasakajującym strzałem pokonuje
10' (2:0) - Trojan wrzuca piłkę idealnie na głowę Hubisza, który pewnym strzałem pokonuje Rozpędowskiego.
12' AmRest dzisiaj gra bez pomysłu - Greczyło nie miał jeszcze żądnej udanej interwencji.
13' Piwowarczyk próbuje swoich sił z linii środkowej, ale pewnie łapie Rozpędowski.
14' Po chwili kolejny strzał i po uderzeniu Trojana - piłka trafia w słupek.
15' Piwowarczyk w kontrze do Trojana i ten w dogodnej sytuacji trafia w bramkarza.
17' (3:0) - Piwowarczyk prostopadle zagrywa do wychodzącego Andrzejewskiego, a ten pewnie umieszcza piłkę koło wychodzącego Rozpędowskiego.
19' Andrzejewski zgrywa do Trojana i ten przegrywa pojedynek z bramkarzem.
22' Kaczan uderza sprzed pola karnego i z problemami do boku zbija Rozpędowski.
22' (3:1) - Pierwsza bardzo groźna akcja pod bramką OBA i w zamieszaniu piłka trafia pod nogi Marcina Koczana, który z bliska pokonuje Greczyłę.
24' Składna akcja OBA. Sprzed pola karnego uderza Hubisz i nad poprzeczką.
25' (3:2) - Indywidualna akcja Krystiana Paszkowskiego, strzał ze skrzydła, do boku zbija bramkarz i niekryty Rafał Paszkowski pakuje piłkę do pustej bramki.
28' (4:2) - Hubisz powiększa przewagę swojej drużyny.
29' (4:3) - Szandrocho natychmiast odpowiada i zmiejsza rozmiary porażki do jednej bramki.
31' Andrzejewski przed dobrą szansą, ale nie zamyka akcji.
32' (5:3) - Niekryty Kaczan dobija sparowany przez Rozpędowskiego strzał Jacaka i mamy kolejnego gola.
33' (6:3) - Hubisz jako obrońca wykazuje się fantastyczną skutecznością i trafia po raz trzeci w tym meczu.
34' (6:4) - Koczan będąc tyłem do bramki, zgrywa do lepiej ustawionego Szandrocho, który nie myli się w dogodnej sytuacji, trafiając do pustej bramki.
36' Kotłuje się pod bramką Grzeczyły i w dogodnej sytuacji nie trafia Krystian Paszkowski, który zamykając akcje trafia w obrońcę.
38' Kaczan schodzi do środka i instynktownie broni Rozpędowski.
39' - Trochę boiskowych przepychanek. Piotr Andrzejewski oraz Krystian Paszkowski zostają ukarani żółtymi kartkami.

O ile w pierwszej połowie brak Marcina Majaka nie był w ekipie OBA aż tak widoczny, to po zmianie stron nie było aż tak różowo. Udało się wygrać 6:4, ale rywale zaaplikowali "Aniołom" aż 4 bramki, a mogli nawet ciut więcej. Dzięki tej wygranej OBA wskakuje na piątą lokatę w stawce - AmRest jest dopiero dziesiąty - jeszcze bez ligowej wygranej.