22.12 godz. 20:30, Olimpijski boisko1, Sedzia: Adrian Miedziński
Skład: Resel, Gorazdowski, Śliz, Najgiebauer, Grobelny, Dubiel, Kaczmarczyk, Waryas
Skład: Borowski, Woźniak, Garczarek, Maj, Cegła, Biegański, Ciupiński
6' Jacek Śliz
12' Grzegorz Waryas
14' Andrzej Ciupiński (Gol samobójczy)
28' Daniel Kaczmarczyk
7' Karol Cegła
13' Andrzej Ciupiński
16' Artur Najgiebauer (Gol samobójczy)
26' Karol Cegła
28' Karol Cegła
29' Karol Cegła
33' Tomasz Maj
34' Artur Najgiebauer (Gol samobójczy)
36' Andrzej Ciupiński
Zawodnik meczu: Andrzej Ciupiński (Lider ofensywy M.W Trade - brał udział w każdej akcji ofensywnej swojego zespołu. Dwukrotnie pokonał bramkarza rywali. Na wyróżnienie zasługuje po raz kolejny Karol Cegła. )

W 1 kolejce obie drużyny wygrały swoje mecze i teraz walczą o przejęcie fotelu lidera. Zapowiada nam się ciekawe widowisko.

2' Lepiej rozpoczęła Lux Torpeda, ale nie potrafi przebić się przez szczelną defensywę MW Trade.
6' (0:1) - Pierwsza składna akcja Lux Torpedy. Kontra - Waryas wychodzi sam na sam z Tomaszem Borowskim, ale dobrze broni bramkarz. Piłka wraca pod nogi Jacka Śliża, który pakuje piłkę do pustaka.
7' (1:1) - Karol Cegła znajduje się w dogodnej sytuacji i strzałem przy słupku pokonuje Rafała Resela.
Na boisku wieje nudą, gra toczy się głównie w środku boiska.
11' Maj strzela sprzed pola karnego, ale minimalnie piłka mija słupek.
12' (1:2) - Grzegorz Waryas wychodzi sam na sam z Tobiaszem Borowskim i strzałem przy słupku pokonuje golkipera.
13' (2:2) - Andrzej Ciupiński decyduje się na uderzenie z dystansu i płaskim strzałem pokonuje Resela.
14' (2:3) - Moment przewagi Lux Torpedy natychmiast wykorzystany. Rzut wolny i nastrzelony Ciupiński pakuje piłkę do własnej bramki.
16' Ciągle grę kreuje Lux Torpeda, w odwecie M.W Trade stara się nękać rywala licznymi uderzeniami z dystansu.
16' (3:3) - Kolejna bramka samobójcza i kolejna z udziałem Ciupińskiego. Tym razem zawodnik Trade wykonywał rzut rożny i nastrzelił Artura Najgierbauera. Remis!
18' Ciupiński strzela sprzed pola karnego i dobrze, instynktownie interweniuje Resel.
19' W odpowiedzi Gorazdowski i jego strzał pewnie łapie bramkarz.
22' Daniel Kaczmarczyk dostaje piłkę sam na sam z bramkarzem, lecz jego uderzenie z powietrza przelatuje koło bramki.
24' Kolejna dobra akcja Lux Torpedy - znowu przed dobrą szansą staje Kaczmarczyk, ale zamykając akcję, mając przed sobą pustą bramkę - trafia w poprzeczkę.
25' Lepiej prezentuje się Lux. Trade wyczekują na kontry, ale są bardzo niedokładni w swych zagraniach.
26' (4:3) - W końcu składna akcja M.W Trade. Biegański ze skrzydła wycofuje do lepiej ustawionego Cegły i ten pakuje piłkę do siatki.
28' (4:4) - Karczmarczyk doprowadza do remisu.
28' (5:4) - Natychmiastowa odpowiedź Trade i znowu na listę strzelców wpisuje się Cegła.
29' (6:4) - Show Cegły trwa i zawodnik ten po raz czwarty wpisuje się na listę strzelców.
32' Lepiej prezentuje się M.W Trade i dwukrotnie dobrymi interwencjami popisuje się Resel.
33' (7:4) - Tomasz Maj w zamieszaniu po rzucie rożnym pakuje piłkę do siatki.
34' (8:4) - Strzał Biegańskiego sprzed pola karnego i po rykoszecie od Najgiebauera piłka wpada do siatki. Drugi samobój tego gracza w tym meczu.
36' (9:4) - Biegański zagrywa w tempo do Ciupińskiego i ten dość szczęśliwie, na raty pokonuje Resela.
38' Ciupiński znowu świetnie zagrywa do Cegły. Napastnik trafia w słupek, dobitka nad poprzeczką.
38' Kolejne dwie akcje Trade - najpierw Ciupiński w poprzeczkę, potem Cegła z przewrotki w bramkarza.

O ile pierwsza połowa była dosyć wyrównana to w drugiej na boisku istniała już tylko jedna drużyna. MW Trade dzięki tej wygranej obejmuje fotel lidera.