19.12 godz. 21:10, Olimpijski boisko1, Sedzia: Adrian Miedziński
Skład: Mucha, Badora, Nawalicki, Dybeł, Laburot, Kołaczek, Popiel, Łukowiak
Skład: Resel, Cholewa, Gorazdowski, Śliz, Najgiebauer, Dubiel, Kaczmarczyk
21' Jan Popiel
33' Jan Popiel
38' Tomasz Badora
7' Paweł Cholewa
13' Daniel Kaczmarczyk
19' Artur Najgiebauer
20' Paweł Gorazdowski
28' Daniel Kaczmarczyk
29' Daniel Kaczmarczyk
Zawodnik meczu: Daniel Kaczmarczyk (Nie do zatrzymania przez zawodników Hard Balls United, ustrzelił hattricka. Gdyby nie dobra postawa bramkarza rywali, mecz kończyłby z większą ilościom bramek.)

Przed nami ostatnie spotkanie wieczoru, pojedynek debiutantów w naszej lidze. To spotkanie pokaże, która z drużyn dysponuje większą siłą rażenia.

2' Obie ekipy badają rywala, na razie akcja rozgrywa się w środku boiska.
5' Mimo, iż mamy już piątą minutę spotkania, nie oglądaliśmy żadnego celnego strzału na bramkę.
6' Łukasz Dybeł z dystansu po ziemi, ale minimalnie niecelnie.
7' (1-0) - Piłkę z własnego pola karnego wybija obrońca, lecz tak niefortunnie, że trafia ona w Pawła Cholewe i mamy 1-0!
9' Rzut wolny dla gospodarzy. Strzela Garazdowski, lecz świetnie nogami interweniuje Labourot.
11' Ładna akcja Kaczmarczyka, lecz jego strzał trafia tylko w boczną siatkę.
13' (2-0) - Kaczmarczyk z dystansu w samo okienko bramki! Dwa do zera dla FC Lux Torpedy.
14' Trwa oblężenie bramki Hard Balls United, ale na posterunku Labourot.
16' Po raz kolejny strzela Kaczmarczyk i znowu górą bramkarz HBU.
18' Lepiej prezentują się gospodarze i zasłużenie prowadzą. Przyjezdni nie potrafią znaleźć sposobu na sforsowanie bramki strzeżonej przez Resela.
19' Po raz kolejny Kaczmarczyk strzela, ale znowu przegrywa pojedynek z bramkarzem - rzut rożny dla Lux Torpedy.
19' (3-0) - Piłka zagrana przed pole karne, do niej dobiega Najgiebauer i mamy 3-0!
20' (4-0) - Bardzo ładna akcja gości, strzał Łukowiaka nie bez trudu broni Resel. Kontra FCLT i Paweł Gorazdowski powiększa przewagę swojej ekipy.
21' (4-1) - Popiel wychodzi sam na sam z Reselem, mija bramkarza i zdobywa bramkę na 4-1.
23' Goście szukają kolejnej bramki, ale brakuje precyzji.
25' Adam Mucha bliski zdobycia gola, lecz minimalnie chybił.
28' (5-1) - Faulowany Jacek Sliz i mamy rzut wolny. Do futbolówki podchodzi Kaczmarczyk i zdobywa bramkę na 5-1. Piekielnie mocny strzał po ziemi i bramkarz bez szans.
29' (6-1) - Bramkarz Rafał Resel asystuje przy bramce Kaczmarczyka! Tym golem Daniel kompletuje hattricka!
30' Faul w ataku Jana Popiela, rzut wolny dla FC Lux Torpeda.
32' Znowu w roli głównej Popiel, lecz jego podanie okazuje się zbyt mocne i nie mamy drugiej bramki dla gości.
33' (6-2) - Coraz ciekawsze akcje pomarańczowych, a jedna z nich zamieniona zostaje na gola! Bardzo przytomnie pod polem karnym zachowuje się Popiel i piękny strzał głową zmniejsza rozmiary porażki. Robi się 6-2.
35' Zespołowa akcja Hard Balls United, piłka wycofana pod nogi Muchy, ale jego strzał broni bramkarz.
36' Strzał z dystansu Sliza wprost w bramkarza.
38' (6-3) - Popiel do Badora i mamy 6-3.
39' W końcówce spotkania wyraźną przewagę osiągnęli przyjezdni, ich rywale mają problem z opuszczeniem własnego pola karnego. Szkoda, że tak późno.

Początek spotkania bardzo zachowawczy w wykonaniu obu ekip, z biegiem czasu przewagę osiągneli gracze Lux Torpedy, którzy prowadzili już pięcioma oczkami. W końcowych fragmentach meczu sytuacja się odwróciłą, lecz przewaga była na tyle bezpieczna, że komplet trafia na konto gospodarzy.