17.12 godz. 20:40, Olimpijski boisko1, Sedzia: Adrian Miedziński
6 : 6
( 3 : 2 )
Skład: Rolirad, Koniewski, Kubica, Smoczyński, Dziedzic, Markiel, Ostaszkiewicz
Skład: Dudulski, Castellanos, Howley, Sanchez, Urrestarazu, Quesada, Dudzik, Nieto, Przybysławski
8' Remigiusz Markiel
11' Krzysztof Koniewski
24' Piotr Ostaszkiewicz
25' Remigiusz Markiel
32' Remigiusz Markiel
40' Piotr Ostaszkiewicz
1' Mark Howley
16' Mark Howley
20' Mark Howley
27' Mark Howley
34' Joel Quesada
37' Krzysztof Koniewski (Gol samobójczy)
Zawodnik meczu: Mark Howley (Dwoił się i troił, ale jego gole dały tylko remis, który Aurrera uzyskała tracąc gola w samej końcówce meczu.)

Drugi dzień rozgrywek pod balonem i do gry dołączyły Aurrera Polska i TLA. Pierwsi zajęli ostatnie miejsce w poprzednim sezonie, drudzy w starciu z zespołem Alvaro Castellanosa zadebiutują w WOFC. Obie drużyny chcą dobrze zacząć, lecz przewaga w postaci znajomości boiska stoi po stronie "obcokrajowców".

1' Howley trafia po wznowieniu w słupek.
1'  (1:0) - Aurrera wychodzi na prowadzenie! Howley kończy świetną akcję Quesady i mamy otwarcie wyniku.
4' Howley chciał zaskoczyć Rolirada strzałem zaa połowy, ale nie ten nie dał się zaskoczyć.
8'  (1:1) - Wzorowa kontra TLA. Markiel wychodzi sam na sam z Dudulskim i pewnie umieszcza piłkę w siatce!
11'  (1:2) - Koniewski ładnym strzałem z dystansu wyprowadza swoich na prowadzenie.
14' Nieto przejmuje piłkę obrońcy TLA i jego płaski strzał pewnie łapie Rolirad!
16'  (2:2) - Howley wykorzystuje niepewne wyjście bramkarza do piłki i ładuje piłkę do pustej bramki. Mamy remis.
Na boisku nie dzieje się wiele,
20'  (3:2) - Howley na wślizgu pokonuje Rolirada i Aurrera znów na prowadzeniu!
21' Do skomasowanych ataków ruszyła drużyna Aurrery. 2 strzały - najpierw świetnie broni Rolirad, a potem ratuje go słupek.
22' Ostaszkiewicz może zaskoczyć Dudulskiego, ale ten był czujny.
24'  (3:3) - Ostaszkiewicz w kolejnym pojedynku z Dudulskim - jest już bardziej dokładny! Cóż za wymiana ciosów!
25'  (3:4) - Remigiusz Markiel strzela sprzed pola karnego i zaskakuje bramkarza - 3:4 dla TLA.
27'  (4:4) - Mark Howley wykorzystuje nieporozumienie pod bramką Rolirada i jego szybka reakcja przynosi bramkę remisową!
31' Dudzik chce zaskoczyć Rolirada zaa połowy, ale ten świetnie łapie piłkę.
32' Markiel prostym zwodem mija obrońcę i jego strzał sprzed pola karnego jest zbyt ciężki dla Dudulskiego.
34'  (5:5) - Joel Quesada wykorzystuje błąd w defensywie TLA i doprowadza do wyrównania. Remis po raz kolejny!!! Co za mecz!!!
37'  (6:5) - Koniewski zaskakuje własnego bramkarza! Rolirad zmuszony wyjąć piłkę z siatki!
38'  - Emocje udzielają się u zawodników i po małej sprzecce Howley i Markiel dostają żółty kartonik.
40'  (6:6) - Ostaszkiewicz doprowadza do remisu i mamy końcowy gwizdek. Chyba będzie podział punktów!

Po wielkich emocjach i fantastycznej walce udało się TLA doprowadzić do remisu rzutem na taśmę w ostatniej akcji meczu. Remis bardziej zadowala debiutanta, gdyż to "Obcokrajowcy" mięli wszystko w swoich rękach, ale to zaprzepaścili. W kolejnym meczu Aurrera zagra z Diabły&Magicy, a team Remigiusza Markiela z Hard Balls United!