Skład: Rozpędowski, Czajka, Fiet, Staniulis, Trojak, Staroń
Skład: Kamieniak, Fąfara, Zapała, Janus, Walkowiak, Faron
22' Jakub Kamieniak
25' Paweł Zapała
29' Mirosław Faron
40' Paweł Zapała
Zawodnik meczu: Mirosław Faron (Najmocniejszy punkt Factory Team w spotkaniu z faworyzowaną Odrą-Niemen.)

O siódme miejsce w stawce powalczą bezpośrednio Stowarzyszenie Odra Niemen oraz Factory Team. Tylko zwycięstwo trzema bramkami nad teamem Dominika Rozpędowskiego da "Czerwonym" miejsce tuż nad strefą spadkową. Jest to realny cel, bowiem ostatnio Factory jest na fali. Najpierw sprawiło wiele problemów jednemu z faworytów - GM RoadsSp.z.o.o, a potem rozbiło ACN FC - 15:3. "Biali" grają w kratkę - bowiem ostatnio zostali rozbici przez Żar Tropików, a wcześniej pewnie ograli "Obcokrajowców". Szykuje nam się świetne starcie.

5' Pierwsze minuty meczu dość chaotyczne, jedni i drudzy walczą w środkowej strefie boiska.
7' (1-0) - Mamy pierwsze trafienie, Janus Łukasz wykorzystał sytuacje sam na sam i trafił do siatki rywali.
8' (2-0) - Factory idzie za ciosem, Rafał Fąfara trafia do pustej bramki prawie z połowy boiska, błąd popełnili obrońcy którzy nie doskoczyli do piłki do interwencji bramkarza.
11' Indywidualna akcja Damiana Fieta, strzelił na bramkę i trafił w słupek !  Spory pech.
14' Nieudana akcja ofensywna Factory Team, Faraon przegrywa pojedynek z Rozpędowskim.
16' Strata w środkowej strefie boiska Factory Team, Fiet wychodzi sam na sam i trafia prosto w bramkarza.
18' Zapała zagrał prostopadłą piłkę do Faraona, kapitan Factory Team oddał niecelny strzał na bramkę Rozpędowskiego.
22'  - Za nieprzepisowe wyjście z piłką poza pole karne żółtą kartką ukarany został bramkarz Factory Kamieniak.
25' (3-0) - Factory Team podwyższa prowadzenie, Rozpędowskiego pokonuje Paweł Zapała.
28' Groźny strzał z dystansu Faraona, Rozpędowski wybija piłkę na rzut rożny.
29' (4-0) - Faraon znalazł sposób na pokonanie Dominika Rozpędowskiego po raz pierwszy w tym meczu.
31' Indywidualna akcja Fieta, jego strzał w ostatniej chwili został zablokowany przez obrońców.
34' Mecz bez większych emocji, jedni i drudzy mają spore problemy z przeprowadzaniem akcji ofensywnych.
36' (4-1) - Fantastyczna bramka Damiana Fieta, piłka po jego strzale wpadła w samo okienko.
37' Udana interwencja Rozpędowskiego, z metra wyciągnął strzał Fąfary, dobitka Faraona wylądowała na poprzeczce.
38' Rozpędowski broni strzał z dystansu Fąfary.
39' Strzał z bocznego sektora boiska Damiana Fieta, piłka o centymetry minęła lewy słupek bramki.
40' (5-1) - Zapała na wślizgu pakuje piłkę do siatki po podaniu Fąfary.

Factory Team łatwo wygrywa pojedynek z Odrą Niemen, jedni i drudzy kończą V edycje w dolnym rejonie tabeli drugiej ligi. Obu drużyną dziękujemy za udział w rozgrywkach i zapraszamy na kolejną edycję.

Mirosław Faraon (Factory Team)

Zauważyłeś jakiś błąd w opisie lub statystykach? Napisz: wrocbal@wrocbal.pl
 - Gol; - Przerwa w grze;  - żółta kartka;  - czerwona kartka;  - druga żółta kartka;
 - kontuzja;  - znacząca zmiana;  - czas dla drużyny/przerwa w grze.