Skład: Kamieniak, Fąfara, Siecla, Zapała, Janus, Wujec, Harzowski, Lis, Walkowiak, Faron
Skład: Wieczorek, Mazurek, Góreczny, Szabo, Leal Felix, Prokop, Cascone
10' Paweł Zapała
12' Dawid Siecla
14' Paweł Zapała
15' Bartosz Wujec
24' Sławomir Mazurek (Gol samobójczy)
26' Rafał Fąfara
28' Dawid Siecla
30' Mirosław Faron
31' Mateusz Harzowski
33' Dawid Siecla
34' Dawid Siecla
38' Łukasz Walkowiak
40' Bartosz Wujec
3' Rafał Góreczny
18' Miklos Szabo
22' Jose Manuel Leal Felix
Zawodnik meczu: Dawid Siecla (Zdobył cztery bramki i zanotował trzy asysty. Był najbardziej aktywnym zawodnikiem Factory i poprowdził je do drugiej wygranej w sezonie. )

O przełamanie walczyć bezpośrednio ze sobą mają ACN FC i Factory Team. Pierwsi zamykają tabelę 2 ligi, ale ostatnio pokazali, że chcą ugrać premierowe punkty w lidze, tak więc nic innego nie będzie ich celem z grając z "Czerwonymi". Ci z kolei nie wygrali w hali od 7 spotkań, czyli od startu rozgrywek, gdy wtedy minimalnie pokonali Los Agentes. Teraz zespół Mirosława Farona będzie chciał tak samo sezon zakończyć, jak rozpoczął, czyli poprzez wygraną. Tutaj emocji zabraknąć nie powinno.

1' Zaczynamy od niecelnego strzału Farona.
2' Po uderzeniu Łukasza Walkowiaka piłka trafia w słupek!
3' (1:0) - Rafał Góreczny wychodzi sam na sam z Jakubem Kamieniakiem i płaskim uderzeniem nie daje mu żadnych szans.
4' (1:1) - Mirosław Faron oddaje strzał z dystansu i bez szans pozostaje Lech Wieczorek. Jest to szybka odpowiedź Factory Team.
8' Po strzelonych bramkach gra nam się nieco uspokoiła i nie mamy klarownych sytuacji.
9' - Czas dla ACN-u.
10' (1:2) - Składna akcja Factory, a podanie Dawida Siecly w bramkę zamienia Łukasz Janus.
10' (1:3) - Paweł Zapała z bardzo ostrego kąta zdecydował się na uderzenie i piłka wpadła do siatki mocno zaskakując Wieczorka.
11' Próba Miklosa Szabo i futbolówka miminalnie minęła poprzeczkę.
12' (1:4) - Bartosz Wujec wyprzedza bramkarza i zagrywa na przedpole. Tam niepilnowany jest Dawid Siecla, który przyjmuje piłkę i pewnie pakuje ją do pustaka.
13' Jose Manuel Leal Felix staje oko w oko z Kamieniakiem i lepszy bramkarz rywali.
14' (1:5) - Szybka kontra Factory - Siecla do Zapały i Paweł pewnie umieszcza piłkę do pustej bramki.
14' Wójec z dystansu i świetnie nogami interweniuje Wieczorek.
15' (1:6) - Tym razem strzał Wujcowi się udał i po raz kolejny bramkarz ACN zmuszony wyciągnąć piłkę z siatki.
16' Łukasz Walkowiak wychodzi sam na sam z Wieczorkiem, ale lepszy bramkarz rywali.
17' Trzy świetne interwencje Wieczorka po dwóch strzałach Zapały i jednym Siecly.
18' (2:6) - Mazurek z dystansu i słupek ratuje Kamieniaka. Po chwili dobitka Miklosa Szabo, która już znajduje drogę do bramki.
22' (3:6) - Mocne otwarcie ACN-u i strzałem z woleja Kamieniaka zaskakuje Leal Felix.
24' (3:7) - Niefortunna interwencja Sławomira Mazurka, który chcąc przeciąć piłkę - umieszcza ją w własnej bramce.
25' Uderzenie Siecly sprzed pola karnego i fantastycznie nogami broni Wieczorek.
26' (3:8) - Wujec rozciąga akcje na lewą stronę do Rafała Fąfary. Rafał minął bramkarza i pewnie wpakował piłkę do pustej bramki.
28' (3:9) - Dawid Siecla oddaje strzał z dystansu i znowu piłkę przepuszcza Lech Wieczorek, który nie ma dzisiaj zbytniego wsparcia w obrońcach...
30' (3:10) - Mirosław Faron wykorzystuje dalekie wyjście Wieczorka i płaskim uderzeniem podwyższa prowadzenie.
30' - Czas dla ACN-u.
31' (3:11) - Prostopadłe zagranie Siecly do będącego w polu karnym Harzowskiego, który na wślizgu świetnie kończy akcje swojej drużyny.
33' (3:12) - To jest nokaut! Siecla pakuje piłkę do siatki po dobrym podaniu Janusa. Tym samym Dawid ustrzelił hattricka.
34' (3:13) - Złe wybicie Wieczorka, Harzowski przejmuje futbolókę i odgrywa do lepiej ustawionego Siecly, który spokojnie przyjmuje sobie piłkę i z woleja umieszcza piłkę w siatce.
38' (3:14) - Indywidualna akcja Walkowiaka, który schodzi do środka i oddaje strzał w samo okienko bramki Wieczorka.
39' Zapała wychodzi sam na sam z Faronem i instynktownie interweniuje Wieczorek. Po chwili dobitka Farona - Panu Bogu w kosmos.
40' (3:15) - Tuż przed końcową syreną płąskim strzałem piłkę do siatki pakuje Wujec.

Niestety ACN zakończy sezon zasadniczy na ostatnim miejscu w stawce bez żadnego punktu w dorobku! Factory Team było dzisiaj nie do zatrzymania dla defensorów "Obcokrajowców", tak więc ustrzeliło dwucyfrówkę i w świetnych nastrojach czekają na dziesiątą kolejkę gdzie zmierzą się ze Stoważyszeniem Odra-Niemen. ACN w ostatnim meczu zagra z Los Agentes, którym kilka tygodni temu oddali walkowera.