21.02 godz. 21:30, Redeco, Sedzia: Andrzej Malec
1 : 6
( 0 : 1 )
Skład: Garcarek, Garłowski, Zadworny, Placek, Ślusarczyk, Kosma, Szczęsny, Kupczyk
Skład: Kamieniak, Fąfara, Lis, Walkowiak, Faron
18' Damian Garłowski
24' Damian Placek
30' Łukasz Ślusarczyk
31' Paweł Zadworny
32' Piotr Garcarek
38' Piotr Garcarek
5' Jakub Kamieniak
8' Łukasz Lis
35' Łukasz Lis
Zawodnik meczu: Jakub Kamieniak (To co wyczyniał Kuba w bramce - zwłaszcza w pierwszej połowie - było niesamowite. Gdyby nie Jego postawa to Factory Team przegrałoby dwucyfrowym wynikiem. )

Chociaż oba zespoły są debiutantami w lidze Wrocbal to będzie to pojedynek Dawida z Goliatem. Factory Team z trzema punktami w tabeli okupuje strefę spadkową, GM Roads są liderem 2 ligi i poważnie myślą o awansie z tej właśnie pozycji. Zapowiada się mecz do jednej bramki, jesteśmy ciekawi czy Factory stawi opór faworytowi. O to może być bardzo ciężko, bowiem "Czerwoni" zjawili się na Redeco bez zmian!

1' Świetna parada Jakuba Kamieniaka po strzale Pawła Zadwornego!
2' Od samego początku GM Roads przejęło inicjatywę i ciągle nęka defensywę kierowaną przez Jakuba Kamieniaka.
3' Pierwszy strzał Factory Team autorstwa Łukasza Walkowiaka - jednak niecelny.
4' Na samym początku najjaśniejszym punktem Factory jest Kamieniak, wielokrotnie ratując swoją drużynę przed utratą gola.
5' - Kamieniak dostaje żółtą kartkę za faul przed polem karnym.
6' Garłowski trafia w słupek!
7' Trzy wspaniałe interwencje Kamieniaka po strzałach odpowiednio Garcarka, Garłowskiego i Zadwornego. Wyłącznie dzięki paradom Kuby ciągle utrzymuje się wynik 0:0.
8' - Łukasz Lis fauluje przed polem karnym napastnika GM-u.
9' Paweł Zadworny zamyka akcje po szybko rozegranym rzucie wolnym, ale po raz kolejny natrafia na przeszkodę w postaci Kuby Kamieniaka!
11' - Czas dla Factory Team.
12' Garcarek prostopadłe do Damiana Placka, a ten przegrywa pojedynek z fenomenalnie dysponowanym dzisiaj Kamieniakiem!
13' Kontra Factory. Łukasz Walkowiak minął bramkarza i oddał strzał, ale piłkę z linii wybił Piotr Garcarek.
14' Placek wychodzi sam na sam z Kamieniakiem i próbuje go przelobować, ale Kuba się nie dał! Po chwili Damian dochodzi do dobitki i tą blokuje w ostatniej chwili Mirosław Faron!
15' Narazie jesteśmy świadkami nielada sensacji, bowiem outsider remisuje z przyszłym pierwszoligowcem!
16' Damian Garłowski z bliska trafia wprost w Jakuba Kamieniaka!
18' (0:1) - W końcu wpadła piłka do siatki! Damian Garłowski uderzył z pola karnego z dużego palca i piłka wpadła w samo okienko bramki Factory Teamu.
19' Kosma oddaje zaskakujący strzał po czym instynktownie interweniuje po raz kolejny bramkarz gospodarzy.
22' Rozmontowana defensywa defensywa Factory i z bliska do pustej bramki nie trafia Paweł Zadworny!
24' (0:2) - Płaskie uderzenie Damiana Placka, które zaskakuje Jakuba Kamieniaka, wpadajac tuż przy słupku.
27' Dwie próby Mirosława Farona - pierwsza zablokowana, druga mininalnie niecelna.
30' (0:3) - Łukasz Ślusarczyk podwyższa prowadzenie swojej drużyny.
31' (0:4) - Ślusarczyk w tempo do Zadwornego, a ten pewnym strzałem umieszcza piłkę w siatce. Posypała się defensywa Factory w drugiej połowie.
32' (0:5) - Garłowski idealnie wykłada "patelnie" Garcarkowi, a ten z bliska pakuje piłkę do pustej bramki.
34' Uderzenie z woleja Kosmy i kapitalnie broni Kamieniak.
35' (1:5) - Łukasz Lis oddaje strzał z dystansu, piłka sprawia zbyt wiele kłopotów bramkarzowi, który wpada z nią do bramki! Mamy honorowe trafienie Factory Team!
38' (1:6) - Akcje Garłowskiego strzałem do pustej bramki zamyka Garcarek!

Przeciwstawiło się Factory Team wyżej usytuowanemu rywalowi, grając cały mecz bez zmian. Do 18 minuty mieliśmy sensacyjne 0:0, lecz z bigiem minut zaczęło brakować sił "Czerwonym" i posypały się bramki. Nie zmieniło się położenie Factory, zmieniło się położenie GM-u, który z powrotem wrócił na fotel lidera 2 ligi! Następne spotkanie Roads to pojedynek z Kuehne+Nagel Bielany, z kolei Factory Team kolejnych punktów w lidze szukać będzie grając z ACN FC.