15.02 godz. 20:40, Redeco, Sedzia: Andrzej Malec
Skład: Fąfara, Zapała, Janus, Wujec, Harzowski, Lis, Faron
Skład: Kamiński, Bednarski, Zygmunt, Golonka, Sołtysiak, Turek, Słonina, Szymański, Sokołowski
1' Grzegorz Słonina
2' Grzegorz Słonina
7' Piotr Szymański
11' Grzegorz Słonina
13' Wojciech Sołtysiak
15' Piotr Szymański
15' Krzysztof Golonka
22' Łukasz Janus (Gol samobójczy)
27' Piotr Szymański
30' Grzegorz Słonina
32' Grzegorz Słonina
32' Marcin Sokołowski
32' Andrzej Zygmunt
35' Grzegorz Słonina
38' Grzegorz Słonina
38' Piotr Szymański
39' Andrzej Zygmunt
40' Piotr Szymański
Zawodnik meczu: Grzegorz Słonina (To co dzisiaj wyprawiał Grzesiek przechodziło ludzkie pojęcie! Zawodnik z numerem 9 niczym magik, każdy strzał zamieniał w gola.)
White Panthers odnotowali ostatnio dotkliwą porażkę, dzięki której w 2 lidze będzie ciekawie do ostatniej kolejki. Wygląda na to, że "Pantery" nie będą miały z kim przegrać i będą musieli liczyć na potknięcie GM Roads. Factory Team chociaż nie jest faworytem tego pojedynku to dzięki swoim kibicom z całą pewnością zafundują nam wielkie emocje.

1' Factory Team już na początku spotkania ma pod górkę. Niedość, że grają z wyżej notowanym rywalem, to na domiar złego na meczu nie zjawił się ich nominalny bramkarz - Jakub Kamieniak.
1' (1-0) - No to zaczęło się! Grzegorz Słonina otwiera wynik spotkania.
2' (2-0) - Grzegorz Słonina wychodzi sam na sam z bramkarzem i pewnie pokonuje Mateusza Harzowskiego.
6' Zawodnicy Factory Team mają problem z opuszczeniem własnej połowy...
7' (3-0) - Piotr Szymański na raty pokonuje Mateusza Hrzanowskiego.
8' Odkąd na boisku pojawił się Krzysztof Golonka, akcje jego ekipy nabrały rumieńców!
9' Zabrakło naprawdę niewiele! Po strzale sprzed pola karnego Krzyśka Golonki piłkę czubkiem buta wybija bramkarz gospodarzy.
10' Grzegorz Słonina wychodzi sam na sam z bramkarzem, lecz przegrywa ten pojedynek.
11' (4-0) - Słonina strzałem "z dużego" palca umieszcza piłkę pod poprzeczką bramki Factory Team.
12' Paweł Turek będąc oko w oko z Hrzanowski, uderza ile sił i goalkeeper instynktownie broni ten strzał.
13' (5-0) - Dwójkowa akcja Szymańskiego z Sołtysiakiem i ten drugi wpisuje się na listę strzelców.
15' (6-0) - Indywidualny rajd Krzysztofa Golonki i mamy kolejną bramkę dla Panter.
15' (7-0) - Piotr Szymański kompletuje hattricka.
17' Piłka po strzale Bartosza Wujca przelatuje ponad poprzeczką bramki White Panters.
18' Strzał z dystansu Grzegorza Słoniny o centymetry mija bramkę Harzowskiego.
22' (8-0) - Po strzale Słoniny, świetną paradą popisuje się bramkarz Factory, lecz futbolówka trafia w nadbiegającego Łukasza Janusa i wpada do bramki.
25' Druga odsłona bardziej wyrównana, coraz śmielej atakują zawodnicy Factory, którzy starają się zdobyć bramkę honorową.
27' (9-0) - Piotr Szymański zdobywa kolejną bramkę w tym spotkaniu!
29' Słonina będąc sam na sam z bramkarzem trafia w słupek...
30' Słonina zagrywa do Turka, a ten strzela wprost w bramkarza.
30' (10-0) - Grzegorz Słonina strzałem z dystansu zdobywa ósmą bramkę dla Panter.
32' (11-0) - Kolejny strzał i kolejna bramka! Na listę strzelców wpisuje się Grzegorz Słonina.
32' (12-0) - Marcin Sokołowski także wpisuje się na listę strzelców!
32' (13-0) - Bramek kolegom pozazdrościł Andrzej Zygmunt i także zapisuje się w protokole sędziego.
35' (14-0) - GRZEGOOOOOOORZ SŁONIIIIINAAA! Świetne zawody rozgrywa ten zawodnik!
36' Zawodnicy w czerwonych trykotach są dzisiaj tłem dla rywala...
38' Uderzenie "piętką" Pawła Turka z lekkimi problemami broni goalkeeper Factory.
38' Kolejne uderzenie Turka i po raz kolejny górą bramkarz gości.
38' (15-0) - Co nie udało się Pawłowi Turkowi, bez problemu dokonał Grzegorz Słonina. To już siódme trafienie gracza z numerem 9.
38' (16-0) - W zdobytych bramkach Słoninę goni Szymański. Jak narazie Piotr ma na swoim koncie cztery trafienia.
39' (17-0) - Drugą bramkę dla Panter w tym spotkaniu zdobywa - Andrzej Zygmunt.
40' (18-0) - Szymański ten mecz kończy z pięcioma trafieniami!

Jedno słowo opisuje to co dzisiaj wydarzyło się w pojedynku White Panter z Factory Team - POGROM! Gracze Pawła Turka urządzili sobie istny trening strzelecki i wypunktowali rywala. Jest to najwyższa wygrana w tegorocznej halowej edycji Wrocbalu.