15.02 godz. 14:50, Redeco, Sedzia: Michał Baraniecki
2 : 6
( 1 : 0 )
Skład: Milczanowski, Puchała, Różański, Szałecki, Krzyżanowski, Mielcarski, Łakomski, Smoter, Wawrzyniak, Wiktorowski
Skład: Rozpędowski, Suszyńska, Suszyński, Staniulis, Ostrowski, Staroń
21' Marcin Milczanowski
25' Arkadiusz Wawrzyniak
30' Jacek Łakomski
33' Robert Puchała
33' Wiktor Smoter
39' Marcin Milczanowski
7' Ryszard Suszyński
34' Pawel Ostrowski
Zawodnik meczu: Dominik Rozpędowski (To co wyczyniał dzisiaj Dominik w bramce było niepojęte. Gdyby nie On - Stowarzyszenie przegrałoby nie 2:6, a 2:16! Wyjmował takie piłki, które inni bramkarze odprowadzaliby już wzrokiem do siatki! )

Starcie w drugiej lidze pomiędzy sąsiadami z tabeli. Siódme w stawce Stowarzyszenie Odra Niemen podejmie szósty - Astech. Różnica punktowa pomiędzy tymi drużynami to sześć punktów, tak więc faworytem wydaje się drużyna "Bordowych", która w razie wygranej przybliży się do miejsca na podium! Czy Dominik Rozpędowski powstrzyma supersnajpera Astechu - Marcina Milczanowskiego?

1' Początek nieco anemiczny - Marcin Krzyżanowiski w tempo do Marcina Wiktorowskiego - to zagranie jednak zbyt mocne i Marcina uprzedza Dominik Rozpędowski!
Na boisku jesteśmy świadkami sporej walki, ale bez konkretów. Paweł Ostrowski strzela z prawego skrzydła i pewnie piłkę łapie Michał Różański!
4' Kąśliwe uderzenie Arkadiusza Wawrzyniaka i kapitalnie piłkę narzut rożny zbija Rozpędowski
5' Indywidualna akcja Milczanowskiego. Marcin wymanewrował dwójkę defensorów
7' (1:0) - Samotny rajd Ryszarda Suszyńskiego. Okiwał Dariusza Szałeckiego i wyszedł sam na sam z bramkarzem - Rysiek tej sytuacji nie zmarnował i skierował futbolówkę koło wychodzącego Różańskiego.
8' Mocny strzał Puchały i świetna parada Rozpędowskiego. Po chwili kolejny strzał, tym razem Szałeckiego i golkipera Stowarzyszenia ratuje słupek!
9' Astech dominuje, ale nie potrafi znaleźć sposbu na sforsowanie defensywy teamu Rozpędowskiego.
10' Zamotał się Mielcarski w polu karnym - zbyt długo zwlekał z oddaniem strzału.
11' Kontra Stowarzyszenia i Ostrowski przegrywa pojedynek z Rózańskim. Po chwili sytuacja Astechu - Wiktorowski w tempo do Szałeckiego, a ten tyłem do bramki będąc, piętką trafia w Rozpędowskiego.
12' Suszyński zamyka akcje Stowarzyszenia, ale trafia w golkipera "Bordowych".
13'  - Czas wzięty przez Astech.
14' Odraaaaaa - Niemeeeeeeen skąndują kibice Stowarzyszenia motywując swoją drużynę do gry! Ci radzą sobie bardzo dobrze i ciągle prowadzą. To jedna z nielicznych przyśpiewaek tej drużyny.
15' Ostrzał bramki Rozpędowskiego - najpierw z Rozpędowskim przegrywa Puchała, po chwili kapitalnie po strzale Milczanowskiego znowu interweniuje bramkarz. Dobitka Krzyżanowskiego - nad poprzeczką!
17' Składna akcja Astechu - Wiktorowski do Szałeckiego, Szałecki do Krzyżanowskiego, Krzyżanowski odgrywa w tempo do nabiegającego "Szałka", który przenosi piłkę nad poprzeczkę.
18' Indywidualna akcja Krzyżanowskiego zakończona bardzo niecelnym strzałem koło bramki!
18' Ostrowski w kontrze płasko uderza i bez problemów piłkę łapie Różański. Po chwili kontra "Bordowych" i Wiktorowski trafia w słupek!
19' Wiktor Smoter dostaje piłkę w polu karnym i z bliska strzelając przegrywa pojedynek z kapitalnie broniącym dzisiaj Rozpędowskim!
21' (1:1) - Szałecki półgórne zagranie do wbiegającego Milczanowskiego, który zamyka akcje trafiając do siatki. Mamy remis!
22' Szybko mógł odpowiedzieć Ostrowski, ale przegrał pojedynek z Rożańskim! Po chwili kontra Astechu i Krzyżanowski okazuje się gorszy od Rozpędowskiego.
23' Dwójkowa akcja Szałecki-Wiktorowski. Marcin podaje do Darka, ten w tempo odgrywa, ale "Organizator" zamyka tą akcje niecelnym strzałem!
24' Kapitalne interwencje Rozpędowskiego, najpierw po strzale Mielcarskiego, potem pod dobitce Milczanowski.
25' (1:2) - Mielcarski w tempo zagrywa do będącego w polu karnym Wawrzyniaka, który strzałem pod poprzeczkę pokonuje Dominika Rozpędowskiego.
29' Mocny strzał z dystansu Łakomskiego - przed siebie zbija Rozpędowski.
30' (1:3) - Piłkę w polu karnym otrzymuje Wiktorowski i tyłem do bramki będąc zgrywa do nabiegającego Łakomskiego, który pewnym strzałem pod poprzeczkę podwyższa prowadzenie swojej drużyny.
30'   - Czas dla Astechu!
31' Wiktorowski staje oko w oko z Rozpędowskim i okazuje się gorszy od bramkarza Stowarzyszenia!
32' Mielcarski wycofuje piłkę na przedpole do Puchały, a uderzenie Roberta z bliska kapitalnie nogą broni Rozpędowski.
33' (1:4) - Mielcarski do Puchały i ten drugi trafia do pustaka.
33' (1:5) - Smoter na raty pokonuje Rozpędowskiego.
34' Mielcarski strzela i do boku futbolówkę zbija Rozpędowski. Po chwili dobitka Krzyżanowskiego i kapitalnie broni ją Rozpędowski.
34' (2:5) - Kontra Stowarzyszenia. Ostrowski wychodzi sam na sam z Różańskim i trafia między nogami golkipera Astechu!
35' Wawrzyniak zamyka akcje Astechu i trafia w poprzeczkę!
35' Słupek po uderzeniu Pawła Ostrowskiego!
35'   - Czas dla Odry-Niemen!
36' Wiktorowski zamyka akcje Astechu i sprzed pola karnego strzelajac przenosi piłkę nad poprzeczką!
38' Dwa uderzenia Puchały i dwa obronione przez bramkarza "Białych". Po chwili kontra tej drużyny i uderzenie Ostrowskiego pewnie łapie Michał Różański.
39' (2:6) - Milczanowski pozostawiony bez opieki, wyszedł sam na sam i technicznym strzałem pokonał Dominika Rozpędowskiego!

Dzięki wygranej nad teamem Dominika Rozępdowskiego, "Bordowi" nadal pozostają w wyścigu o awans do pierwszej ligi! Osłabiony kadrowo rywal nie dał rady, ale powalczył! Najbliższy mecz Astechu to starcie z Realem Compensacion, z kolei Stowarzyszenie Odra Niemen "skrzyżuje rękawice" z zamykającym tabele ACN.FC!

Dominik Rozpędowski (Stowarzyszenie Odra Niemen)