01.02 godz. 20:40, Redeco, Sedzia: Andrzej Malec
( 2 : 1 )
Skład: Kamiński, Bednarski, Zygmunt, Golonka, Sołtysiak, Turek, Słonina, Szymański, Sokołowski
Skład: Kinal, Goguł, Garcarek, Garłowski, Zadworny, Placek, Ślusarczyk, Kosma, Szczęsny
4' Grzegorz Słonina
23' Grzegorz Słonina
27' Grzegorz Słonina
37' Grzegorz Słonina
2' Michał Goguł
14' Michał Goguł
31' Maciej Kosma
32' Damian Garłowski
36' Michał Goguł
37' Paweł Zadworny
Zawodnik meczu: Grzegorz Słonina (Mimo, że jego zespół nie wygrał to Grzesiek zrobił na nas dobre wrażenie, strzelił rywalom aż cztery bramki.)

Mecz na szczycie drugiej ligi, nie da się ukryć, że zwycięzca tego pojedynku może sięgnąć po tytuł mistrzowski. Czeka nas bardzo emocjonujące czterdzieści muniut.

2' (1:0) - Michał Goguł trafia do siatki rywali i otwiera wynik spotkania.
4' (1:1) - Garcarek został wymanewrowany przez Grzegorza Słonine, napastnik strzela pewnie zza pola karnego.
6' Strzał z dystansu Sokołowskiego z dystansu, piłka trafia w słupek.
9' Rzut wolny dla GM Roads, Garłowski strzela, nogami broni golkiper White Panthers.
10' Kolejna okazja Garłowskiego, strzela z dystansu, fenomenalna interwencja bramkarza.
12' Szymański strzela zza pola karnego, Kinal wybija piłkę w boczny sektor.
14' (2:1) - Składna akcja GM Roads, Zadworny zagrywa do Goguła, Michał nie marnuje okazji.
16' Zmarnowana okazja White Panthers, Piotr Szymański trafia w słupek.
17' Kontra GM Roads, Zadworny zagrywa do Placka, Damian strzela i trafia obok słupka.
18' Piąte przewinienie Withe Panthers, zawodnicy muszą teraz bardzo uważać.
19' Słonina zatańczył z dwoma obrońcami przed polem karnym, oddał strzał lecz bardzo niecelny.
23' (2:2) - Pantery doprowadzają do remisu, podanie Piotrka Szymańskiego na bramkę zamienia Grzegorz Słonina.
25' Groźna kontra White, Słonina zagrywa na skrzydło do Sokołowskiego, Marcin strzela w boczną siatkę.
27' (2:3) - Kapitalna bramka Grzegorza Słoniny, wyszedł sam na sam z Kinalem i podcinką umieścił piłkę w siatce.
31' (3:3) - Maciek Kosma idealnie odnalazł się w polu karnym, obrócił się z obrońcą na plecach i umieścił piłkę w siatce.
32' (3:4) - Kolejny cios zadaje GM Roads, Damian Placek zagrał do Damiana Garłowskiego, obrońca bez problemów umieszcza piłkę w siatce.
34' Podwójne zagranie do bramkarza, GM Roads fatalnie to rozegrali, sędzia odliczył im błąd 4 sekund.
35' Garcarek strzela zza pola karnego, stojący między słupkami Michał Kamiński w ostatniej chwili wybił piłkę na rzut rożny.
36' (5:3) - Michał Goguł kompletuje hat-trika, idealnie wyszedł w tempo i uderzył z pierwszej piłki.
37' (5:4) - Grzegorz Słonina strzela bramkę kontaktową, pewny strzał w długi róg.
38' - Piotr Zadworny otrzymuje żółtą kartkę za odkopnięcie piłki.
39' Pantery wciąż szukają bramki dającej remis, niestety rywale skuteczne rozbijają ataki.

GM Roads pokazał lwi pazur i pokonał faworyta do wygrania drugiej ligi. Sytuacja Panter bardzo się skomplikowała, aby zwyciężyć w końcowej klasyfikacji trzeba wygrać najbliższe starcie z Factory Team i liczyć na potknięcie innych rywali. GM Roads kolejny mecz zagra z Żarem Tropików.