25.01 godz. 17:20, Redeco, Sedzia: Michał Baraniecki
( 1 : 5 )
Skład: Kinal, Goguł, Garcarek, Garłowski, Zadworny, Ślusarczyk, Lipiński, Kosma, Szczęsny
Skład: Rozpędowski, Czajka, Sobański, Tatarkiewicz, Suszyńska, Staniulis, Bilski, Ostrowski, Staroń, Bednarzewski
2' Paweł Zadworny
7' Michał Bilski (Gol samobójczy)
10' Paweł Zadworny
13' Piotr Garcarek
19' Piotr Garcarek
29' Dawid Lipiński
33' Łukasz Ślusarczyk
36' Dawid Lipiński
39' Dawid Lipiński
39' Paweł Zadworny
40' Dawid Lipiński
14' Michał Bilski
22' Michał Bilski
Zawodnik meczu: Dawid Lipiński (Bardzo dobry mecz w wykonaniu Dawida, końcówka spotkania należała do niego strzelił cztery bramki.)

Stowarzyszenie Odra Niemen ostatnio zdobyło premierowe punkty w lidze i teraz będzie miało chrapkę na następne. Zadanie do wykonania trudne, bo GM Roads Sp.z.o.o. to drugi zespół ligi, który zadeklarował walkę o promocje do wyższej klasy rozgrywkowej. Który z dwóch świetnych bramkarzy uniesie po meczu ręce w geście tryumfu? Czy będzie to Dominik Rozpędowski z Stowarzyszenia, a może Tomasz Kinal z GM-u? Przekonamy się!

2'  (0:1) - Dość pechowo stracona bramka Odry. Rozpędowski odbija strzał Zadwornego, obrońców Stowarzyszenia wyprzedza Paweł i pakuje piłkę do pustej bramki.
3' Kontra Odry 3 na 1, Bilski zdecydował się na strzał zamiast szukać lepiej ustawionego kolegi, całą akcja zakończyła się fiaskiem.
4' Mocny strzał z bocznego sektora boiska oddał Michał Goguł, piłka odbiła się od zewnętrznej krawędzi słupka i wyszła poza pole gry.
5' Próba zaskoczenia Rozpędowskiego strzałem z dystansu, Garcarek ma niepocieszoną minę, piłka przeleciałą wysoko nad poprzeczką.
6' Sporo pracy ma dziś Rozpędowski, tym razem wyciągnął się jak struna i wybił piłkę na rzut rożny po strzale Goguła.
7'  (0:2) - Rzut rożny dla GM Roads, Garcarek centruje piłkę mocno w pole karne, niefortunna interwencja Bilskiego, pakuje piłkę do własniej bramki.
9' GM Roads zamknął rywala na ich połowie, Stowarzyszenie Odra-Niemen skutecznie broni dostępu do własnej bramki.
10'  (0:3) - Rozpędowski pokonany po raz trzeci, Paweł Zadworny strzela w krótki róg.
11' Rozpędowski to za mało na mocny GM Roads, golkiper nie ma wsparcia wsród kolegów, tym razem rzucając się pod nogi Garcarkowi uchronił swój zespół przed utratą bramki.
13'  (0:4) - Zadworny podaje w pole karne, Paweł Garcarek trafia po raz pierwszy w dzisiejszym spotkaniu.
14'  (1:4) - Zamieszanie pod bramką Kinala, Michał Bilski odkupuje swoje winy za bramkę samobójczą i trafia z najbliższej odległości do siatki rywala.
16' Co za okazja! Garłowski podaje wzdłuż lini bramkowej, ani Kosma ani Zadworny nie sięgnęli futbolówki i wszelkie marzenia o kolejnej bramce prysły jak bańka mydlana.
17' Szansa przed Odrą, Bilski strzela na bramkę, stojącego między słupkami Kinala wyręczył Kosma, w ostatniej chwili wybił piłkę głową na rzut rożny.
19'  (1:5) - GM Roads strzela koleją bramkę, Piotrek Garcarek trafia do pustej bramki po zagraniu z bocznego sektora boiska.
22'  (2:5) - Stowarzyszenie Odra-Niemien zmniejsza dystans do rywala, na listę strzelców wpisuje się Michał Bilski.
24' Kontra GM Roads 3 na 2, w ostatniej chwili Rozpędowski wychodzi z bramki i przechwytuje podanie Lipińskiego do Zadwornego.
27' Ekipa Piotra Garcarka dominuje na placu gry, przeciwnicy tylko się bronią.
29'  (2:6) - Dawid Lipiński zatańczył z obrońcą przed polem karnym i ze stoickim spokojem umieścił piłkę w siatce.
33'  (2:7) - GM Roads nie mają litości dla rywala, Łukasz Ślusarczyk strzela kolejną bramkę.
36'  (2:8) - Pewny strzał zza pola karnego Dawida Lipińskiego, Rozpędowski pokonany ósmy raz dzisiejszego dnia.
38' Potężny strzał Pawła Ostrowskiego zza pola karnego, Kinal końcówką palców przenosi piłkę nad poprzeczką.
39'  (2:9) - Podanie Lipińskiego wykorzystuje Zadworny, pakuje piłkę do pustej bramki.
39'  (2:10) - Lipiński kompletuje hat-trika.
40'  (2:11) - Mocna końcówka Dawida Lipińskiego, strzela czwartą  i ostatnią bramką w dzisiejszym meczu.

Zasłużone zwycięstwo ekipy Piotra Garcarka, trzy oczka pozwoliły im umocnić się w czołówce drugiej ligi i walczyć dalej o awans za zaplecze Superligi. W następnym meczu GM Roads zagra z White Panthers, Odra-Niemen podejmie Los Agentes.