18.01 godz. 16:30, Redeco, Sedzia: Michał Hnatkiewicz
5 : 1
( 1 : 0 )
Skład: Milczanowski, Puchała, Różański, Szałecki, Krzyżanowski, Mordarski, Łakomski, Smoter, Wawrzyniak, Wiktorowski
Skład: Kinal, Garcarek, Garłowski, Zadworny, Placek, Ślusarczyk, Kosma, Szczęsny
30' Dariusz Szałecki
20' Piotr Garcarek
28' Damian Garłowski
32' Paweł Zadworny
36' Piotr Garcarek (Rzut karny przedłużony)
Zawodnik meczu: Piotr Garcarek (Filar defensywy GM Roads, nie do przejścia dla zawodników Astechu. Autor hattricka.)

Starcie dwóch zespołów sąsiadujących w tabeli, jedni i drudzy mają chrapkę na awans, tylko zwycięzca tego pojedynku może nadal liczyć promocje, porażka spowoduje, że dystans do drużyn z czołówki tabeli wzrośnie i ciężko będzie odrobić te straty.

4' Pierwsze minuty spotkania bardzo wyrównanie, obie ekipy grają bardzo zachowawczo.
5' Szybka kontra GM Roads, Garcarek zagrywa do Zadwornego, piłka po strzale Pawła przeleciała obok bramki.
6' Astech w natarciu, udana interwencja Kinala po strzale z ostrego kąta Arkadiusza Wawrzyniaka.
8' Trwa bardzo chaotyczna gra obydwu zespołów, żadna ze stron nie potrafi uspokoić gry i zachować spokoju na parkiecie.
9' - Czas na Astech.
11' Ciężko opisać wydarzenia jakie towarzyszą nam na parkiecie, widowisko nie powala na kolana, wciąż nie możemy doczekać się bramki.
13' Garłowski strzela zza pola karnego, piłka przeleciała nad poprzeczką.
15' Smotek dochodzi do sytuacji strzeleckiej, w ostatniej chwili jego intencje przerwał powracający obrońca.
18' Placek wypuszcza w tempo Kosmę, Maciek dokłada nogę i trafia w słupek.
20'  (1:0) - Podwójne zagranie piłki do bramkarza, Kosma przeskakuje nad piłkę lekko ją dotykając, uderzenie Piotrka Garcarka znajduje drogę do bramki.
22' Kontra Astech, Szalecki zdecydował się na strzał zamiast szukać szarżującego w polu karnym Wiktorowskiego.
24' Ślusarczyk strzela zza pola karnego, Różański wybija piłke na rzut rożny.
25' Garłowski zagrywa po linii do Zadwornego, Pawłowi zabrakło centymetrów aby siągnął piłkę i umieścić ją w siatce.
28'  (2:0) - Podanie z głębi pola, wychodzącego z bramki Różańskiego uprzedza Garłowski i pakuje piłkę do pustej bramki.
30'  (2:1) - Potężne uderzenie Dariusza Szałeckiego z dystansu, stojący między słupkami Kinal nie zareagował i zmuszony został do wyciągnięca piłki z siatki.
32'  (3:1) - GM Roads podwyższa prowadzenie, Kosma zagrywa do Zadwornego, Paweł na wślizgu umieścił piłkę w siatce.
34' - Czas na Astech.
36'  (4:1) - Szóste przewinienie zespołu Astech, do piłki podchodzi Garcarek i pewnym strzał zdobywa swoją drugą bramkę w meczu.
37' Kapitalna interwencja Kinala, z wielkim trudem sparował piłkę na rzut rożny po strzale Szałeckiego.
39' (5:1) - Rozklepana defensywa Astech, Piotr Garcarek strzałem na raty kompletuje hat-trika w tym spotkaniu.

GM Roads zagrało bardzo dobre zawody w drugiej części spotkania, trzy oczka pozwalają ekipie Garcarka zbliżyć się do czołówki tabeli i nadal walczyć o awans o pierwszą ligę. W następnym spotkaniu Astech podejmie mocny Żar Tropików, GM Roads zagra z Stowarzyszenie Odra-Niemen.