18.01 godz. 20:40, Redeco, Sedzia: Andrzej Malec
( 1 : 7 )
Skład: Bednarski, Zygmunt, Golonka, Sołtysiak, Janczyk, Turek, Słonina, Szymański, Sokołowski
Skład: Wieczorek, Góreczny, Bayo Fernandez, Szabo, Monchique, Kownacki, Cascone
5' Grzegorz Słonina
7' Grzegorz Bednarski
10' Piotr Szymański
14' Grzegorz Słonina
18' Piotr Szymański
19' Andrzej Zygmunt
20' Piotr Szymański
21' Grzegorz Słonina
28' Grzegorz Bednarski
32' Marcin Sokołowski
33' Marcin Sokołowski
33' Grzegorz Słonina
34' Grzegorz Słonina
37' Marcin Sokołowski
38' Grzegorz Słonina
39' Marcin Sokołowski
40' Marcin Sokołowski
20' Liberato Cascone
29' Chrystian Kownacki
35' Lech Wieczorek
Zawodnik meczu: Grzegorz Słonina (Motor napędowy ekipy White , brał udział niemal w każdej akcji swojego zespołu.)

To spotkanie ma jednego faworyta, niepokonane w tym sezonie Pantery podejmą przedostatni w tabeli ACN FC. Czy podopiecznym Lecha Wieczorka uda się odwrócić złą kartę i zaczną zdobywać pierwsze punkty. Już niebawem się przekonamy.

5' (1:0) Pantery wychodzą na prowadzenie, Grzegorz Słonina pewnym strzałem zza pola karnego umieszcza piłkę w siatce.
7' (2:0) White Panthers idzie za ciosem, Grzegorz Bednarski podwyższa prowadzenie.
10' (3:0) Kolejna bramka dla Panthers, na listę strzelców wpisuje się Piotr Szymański.
11' - Czas dla ACN FC.
13' Wspaniała interwencja Janczaka, broni strzał zza pola karnego Miklosa Szabo.
14' (4:0) ACN FC kompletnie bezradny, tracą kolejną bramkę. Autorem trafienia Grzegorz Słonina.
15' Lech Wieczorek wychodzi zwycięsko z pojedynku sam na sam z Szymański.
17' Szóste przewinienie White, rzut karny przedłużony, niestety piłkę po strzale Kownackiego nad poprzeczką przeniósł Łukasz Janczyk.
18' (5:0) Szymański autorem kolejnej bramki, ACN FC traci kolejną bramkę.
19' (6:0) Kontra White Panthers, Szymański zagrywa do Zygmunta, ten trafia do pustej bramki.
20' (6:1) Pierwsze trafienie ACN FC, Góreczny strzela broni Janczyk, dobitka Liberato Cascone ląduje w siatce.
20' (7:1) Piotr Szymański kończy strzelanie w pierwszej połowie.
21' (8:1) Roztrzelali się zawonicy White, Grzegorz Słonina kompletuje hat-trika.
22' Słonina wychodzi sam na sam, próba lobowania Wieczorka zakończyła się fiaskiem.
23' Słonina zagrywa do Turka, Paweł nie trafia czystko w piłkę, futbolówka przeleciała obok bramki.
25' Mocny strzał z dystansu Sołtysiaka, piłka przeleciała nad poprzeczką.
28' (9:1) Drugie trafienie w tym spotkaniu Grzegorza Bednarka.
29' (9:2) ACN FC zmniejsza dystans do rywala, na listę strzelców wpisuje się Chrystian Kownacki.
30' Udana interwencja Lecha Wieczorka po strzale z narożnika pola karnego Piotra Szymańskiego.
31' - Czas dla ACN FC.
32' (10:2) Pantery podwyższają prowadzenie, Sokołowski strzela zza pola karnego, piłka przechodzi między nogami bramkarza i wpada do siatki.
33' (11:2) Słonina wpisuje się po razz czwarty na listę strzelców. Ma dziś nosa do strzelania bramek.
33' - Za faul żółtą kartkę otrzymuje Marcin Sokołowski.
34' (12:2) Słonia wygrywa pojedynek z obrońcą, mija bramkarza i z zerowego kąta umieszcza piłkę w siatce.
35' - Czerwona kartka dla Lecha Wieczorka, ostre wejście od tyłu w nogi Piotra Szymańskiego. Mamy rzut karny, niestety Łukasz Jańczak nie trafia, jego intencje wyczuł Kownacki.
37' (13:2) Sokołowski trafia po raz drugi w tym meczu.
38' - Nieregulaminowa w szeregach White, zółtką kartkę otrzymuje Słonina.
39' (14:2) Hat-trika kompletuje Marcin Sokołowski.
39' (15:2) Roztrzelał się Sokołowski, znowu trafia do bramki rywali.
40' (16:2) Sokołowski kończy strzelanie w dniu dzisiejszym. ACN rozłożony na łopatki.

Kompletna dominacja zespołu White Panthers, ekipa Pawła Turka pokazała rywalowi gdzie jest ich miejsce w szeregu.W następnym spotkaniu ACN FC podejmnie Kuehne+Nagel, Pantery zagrają z Stowarzyszenie Odra-Niemen.