11.01 godz. 22:40, Redeco, Sedzia: Andrzej Malec
6 : 3
( 2 : 2 )
Skład: Rozpędowski, Czajka, Suszyńska, Staniulis, Bilski, Ostrowski, Staroń, Bednarzewski
Skład: Kamiński, Bednarski, Zygmunt, Golonka, Sołtysiak, Turek, Słonina, Sokołowski
11' Marcin Bednarzewski
19' Pawel Ostrowski
36' Marcin Bednarzewski
2' Grzegorz Słonina
15' Grzegorz Słonina
16' Michał Kamiński
25' Wojciech Sołtysiak
29' Paweł Turek
36' Paweł Turek
38' Grzegorz Słonina
Zawodnik meczu: Grzegorz Słonina (Jak White Panthers to Grzegorz Słonina. Znowu błyszczał, znowu był nie do zatrzymania, znowu strzelał i podawał. )

Walczące o Pierwszą Ligę White Panthers podejmować będzie jednego z ligowych outsiderów - Stowarzyszenie Odra Niemen. "Pantery" pożerają swoich przeciwników w mgnieniu oka i czy kolejną ofiarą okarze się zespół Dominika Rozpędowskiego. Czy może ów Rozpędowski zatrzyma fenomenalnego Grzegorza Słoninię i jego kolegów?

White Panthers w natarciu - wiele strzałów niecelnych, kilka obronionych przez Dominika Rozpędowskiego, jednak bez gola.
2' (1:0) - Paweł Turek odgrywa do lepiej ustawionego Grzegorza Słoniny, który otwiera wynik tego meczu!
4' Ciągle Słonina napędza akcje swojego zespołu i to on jest największym zagrożeniem pod bramką rywali, czyli po prostu nic niezwyczajnego.
5' Stowarzyszenie Odra Niemen atakuje rzadko i mało konkretnie - narazie dwa niecelne strzały.
7' Indywdidualny rajd Słoniny, minął dwóch przeciwników i jednak Rozpędowski w stylu "Manuela Neuera" wybił piłkę wślizgiem.
8' Znowu Słonina w akcji, tym razem wykłada patelnie Turkowi, który mając przed sobą pustą bramkę - przenosi piłkę nad poprzeczką.
10' Słonina do Sokołowskiego. Marcin nie korzysta jednak z prezentu i trafia koło bramki.
11' (1:1) - Marcin Bednarzewski doprowadza do wyrównania - kończąc jedną z nielicznych, udanych kontr swojej drużyny.
14' Chwilę nudy przerywa wejście na boisko naszej Wrocbalowej wisienki - Urszuli Suszyńskiej. Trybuny szaleją!
15' (2:1) - Sokołowski podaje do wychodzącego Słoniny, który mając przed sobą tylko Rozpędowskiego podcinką zdobywa bramkę.
16' - Michał Kamiński interweniuje ręką przed polem karnym i wylatuje z boiska - czerwona kartka. Między słupki wędruje Krzysztof Golonka.
19' Słonina podaje do Sokołowskiego, ten piętką stara się zaskoczyć bramkarza, lecz łapie Rozpędowski.
19' (2:2) -  Po chwili szybka kontra. Paweł Ostrowski kontra Krzysztof Golonka i napastnik lobuje popularnego "Golonescu". Tym samym mamy remis!
21' Słonina sprzed pola karnego i świetnie nogami broni Rozpędowski.
21' Znowu Słonina, lecz tym razem w porę zablokowany.
23' Głupia strata Słonina wychodzi sam na sam i podcina nad bramką.
24' (3:2) - Wojtek Sołtysiak dostaje piłkę przed polem karnym i pewnym strzałem przy słupku wyprowadza swoją drużynę
27' Ostrzał bramki Staworzyszenia - trzy uderzenia Słoniny - trzy świetnie interwencje Rozpędowskiego.
28' Znowu Słonina kontra Rozpędowski i znów lepszy ten drugi.
29' (4:2) - Paweł Turek wykorzystuje zamieszanie w polu karnym przeciwnika i lekkim lobem zaskakuje interweniującego Rozpędowskiego.
32' Słonina do Bednarskiego, ten z bliska uderza, lecz nie potrafi zaskoczyć Rozpędowskiego.
33' Dwójkowa akcja Sokołowskiego ze Słoniną. Ładna klepka, której ostatecznie nie zamknął ten drugi, uderzająć koło słupka.
34' Odpowiedź Ostrowskiego, który zdecydował się na uderzenie z dystansu. Te jednak bardzo niecelne.
36' (4:3) - Kontra Stowarzyszenia. Bednarzewski schodzi do środka i płaskim strzałem pokonuje Golonkę.
36' (5:3) - Słonina z autu do będącego w polu karnym Turka. Napastnik White Panthers korzysta z prezentu i pewnie zamyka akcje, natychmiastowo odpowiadając na tracienie SON-u.
38' (6:3) - Słonina dostaje piłkę sam na sam i jest pewnym egzekutorem. Definitywny koniec meczu!

Nie miały łatwo "Pantery" w tym spotkaniu, o czym świadczy, to, że jest to ich najniższe zwycięstwo. Nie mniej kroczą oni pewnym krokiem do Pierwszej Ligi. Stowarzyszenie tym spotkaniem pokazuje, że grać w piłkę potrafi i że jeszcze nie raz może utrze nosa faworytowi. W kolejnym tygodniu zmagań drużyna Pawła Turka podejmie zamykajacy tabelę ACN FC. Stowarzyszenie za to będzie starało się przełamać z Factory Team!