11.01 godz. 13:30, Redeco, Sedzia: Adrian Miedziński
Skład: Kinal, Goguł, Garcarek, Garłowski, Zadworny, Placek, Ślusarczyk, Lipiński, Kosma
Skład: Wieczorek, Mazurek, Góreczny, Bayo Fernandez, Szabo, Monchique, Ferros
3' Paweł Zadworny
7' Michał Goguł
11' Piotr Garcarek
12' Paweł Zadworny
14' Damian Garłowski
20' Piotr Garcarek
20' Paweł Zadworny
25' Damian Garłowski
27' Damian Garłowski
27' Miklos Szabo (Gol samobójczy)
28' Dawid Lipiński
33' Michał Goguł
35' Damian Garłowski
36' Michał Goguł
37' Dawid Lipiński
38' Łukasz Ślusarczyk
39' Dawid Lipiński
27' Dario Ferros
Zawodnik meczu: Paweł Zadworny (Motor napędowy GM Roads, autor hattricka oraz kilku asyst.)

ACN-owi start w tym sezonie się nie udał i po dwóch kolejkach zajmują przedostatnie miejsce w tabeli bez punktu na koncie. Lepszą formę prezentuje natomiast debiutujący GM Roads, który do tej pory wygrał jeden mecz i jeden przegrał. Faworytem jest GM Roads, który w swoich seregach ma bardziej doświadczonych zawodników.

2' (0:1) - GM Roads bardzo szybko wychodzi na prowadzenie. Goguł wyłożył piłkę Garłowskiemu a ten posłał ją do bramki obok rzucającego się Lecha Wieczorka.
3' (0:2) - Czyżby kolejny mecz do jednej bramki? Paweł Zadworny podwyższa prowadzenie dla GM.
6' Rzut wolny dla GM Roads, do piłki podchodzi Michał Goguł.
7' (0:3) - Goguł oddaje nie daje szans Wieczorkowi bezpośrednim strzałem z rzutu wolnego.
10' Pewna interwencja Wieczorka po mocnym strzale Garłowskiego.
11' - Kapitan ACN FC prosi o czas dla drużyny.
11' (0:4) - Wracamy na boisko i od razu gol dla GM Roads! Piotr Garcarek wymienił podanie Zadwornym i pokonał Wieczorka!
12' (0:5) - Paweł Zadworny podwyższa prowadzenie dla GM Roads strzałem do pustej bramki po podaniu Damiana Garłowskiego.
14' (0:6) - Drugie trafienie Garłowskiego w tym spotkaniu.
15' Rzut wolny dla GM Roads przed polem karnym ACN-u. Garcarek trafia prosto w mur.
16' Pedro Monchique przed szansą na pierwszego gola dla ACN-u ale Tomasz Kinal wyszedł zwycięzko z pojedynku sam na sam.
19' Kilka podań pomiędzy Zadwornym Gogułem i Plackiem zakończone fatalnym wykończeniem tego drugiego.
20' (0:7) - Garcarek - Zadworny - Garcarek i piłka w siatce!
20' (0:8) - Tuż przed przerwą, Paweł Zadworny kompletuje hattricka.
21' Okazja dla GM Roads, Garłowski w słupek!
22' Lech Wieczorek broni strzał Zadwornego!
25' (0:9) - Garłowski!!!
27' - Damian Garłowski i Ferros
27' (0:10) - Samobójcze trafienie Szabo.
28' (0:11) - Dawid Lipiński podwyższa prowadzenie dla GM Roads
30' Słupek ratuje ekipę ACN po strzale Lipińskiego.
33' (0:12) - Michał Goguł zdobywa swoją drugą bramkę w tym meczu.
35' (0:13) - Goguł do Garłowskiego i mamy kolejnego gola dla GM Roads!
36' (0:14) - Niestety to kolejny mecz do jednej bramki w dzisiejszym dniu. Michał Goguł kompletuje hattricka.
37' (0:15) - Dawid Lipiński.... Goooool!
38' - czas dla ACN-u.
38' (0:16) - Kolejny gol dla GM Roads! Pierwszy gol Ślusarczyka w tym spotkaniu.
39' (0:17) - I znów Dawid Lipiński.

Kolejny mecz do jednej bramki w dniu dzisiejszym, po festiwalu strzeleckim jaki zaprezentowali nam zawodnicy Żaru Tropików, kanonadą popisali się również GM Roads Sp. z o.o. Ekipa Michała Goguła znokautowała ACN FC aż 17:0 prezentując świetny poziom. Najlepiej na boisku zaprezentowali się Damian Garłowski i Paweł Zadworny.