13.12 godz. 21:30, Redeco, Sedzia: Adrian Miedziński
Skład: Iwanków, Fąfara, Siecla, Zapała, Janus, Koronkiewicz, Wujec, Harzowski, Lis, Walkowiak, Faron
Skład: Grocki, Paluchniak, Broda, Depta, Cabaj, Słonecki, Pawlicki, Paluchniak, Tęsiorowski, Mikrut, Kowalczyk
1' Dawid Siecla
12' Dawid Siecla
21' Rafał Fąfara
27' Łukasz Walkowiak
37' Dawid Siecla
2' Marek Słonecki
11' Maciej Broda
22' Marek Słonecki
34' Bartosz Tęsiorowski
Zawodnik meczu: Dawid Siecla (Strzelił trzy bramki "Agentom" i rzutem na taśmę dał swojej drużynie premierowe zwycięstwo! )

Kolejne starcie w Drugiej Lidze, gdzie na przeciw siebie staną "Agenci" oraz debiutujący we Wrocbalu, Factory Team.

1'  (0:1) - Dawid Siecla otwiera wynik spotkania.
2'  (1:1) - Już po chwili, do wyrównania doprowadza Marek Słonecki.
4' Siecla wychodzi sam na sam z Grockim i trafia koło słupka.
Spotkanie jest dosyć wyrównane, lecz klarowniej wyglądają sytuacje Factory Team!
11'  (2:1) - Maciej Broda wykorzystuje dobre zagranie kolegi i w sytuacji jeden na jeden z Bartoszem Iwanków.
12'  (2:2) - Dawid Siecla strzela z dystansu i jego strzał tuż przy słupku, po ziemi wpada do siatki.
16' dużo niedokładności i boiskowej walki, lecz bez efektów. Kilka fatalnie przestrzelonych sytuacji. Ogólnie po mocnym początku - wieje nudą!
21'  (2:3) - Rafał Fąfara strzela sprzed pola karnego i piłka pomiędzy nogami bramkarza wpada do siatki.
22'  (3:3) - Kontratak Los Agentes i do wyrównania doprowadza Marek Słonecki.
25' Szybki atak Agentów, prawą flanką pędzi Robert Depta. Decyduje się na strzał, lecz jego mocne uderzenie przed siebie paruje Iwanków.
27'  (3:4) - Dawid Siecla strzela w słupek bramki Grockiego, najprzytomniej w polu karnym zachowuje się Łukasz Walkowiak i trafia do siatki!
30' Strzał Słoneckiego z dystansu przed siebie wybija Iwanków.
33' Dwie doskonałe sytuacje Agentów - najpierw Depta, a później Tęsiorowski okazuje się gorszy od Iwankowa.
34'  (4:4) - Tesiorowski decyduje się na strzał sprzed pola karnego i jego płaskie uderzenie wpada tuż przy słupku bramki Iwankówa.
37'  (4:5) - Siecla wygrywa przebitkę z ostatnim obrońcą - Piotrem Mirkutą i nie daje szans Grockiemu w sytuacji jeden na jeden.
38' Fantastyczna okazja Depty, po tym jak bramkarz nie chwycił piłki, zawodnik Agentów nie trafił do pustej siatki. Strzelił zbyt słabo.
39' Grocki ratuje swoich kolegów, broniąc nogą strzał Fąfary.

Po bardzo elektryzującym starciu premierowe zwycięstwo we Wrocbalu odnotowuje Factory Team. "Agenci" mimo, że pokazali charakter to jednak nie byli wstanie ugrać nawet punktu. W kolejnym meczu Los Agentes podejmie GM Roads, natomiast Factory zmierzy się z Astechem!