25.06 godz. 18:25, Skwierzyńska, Sedzia: Kamil Struski
( 1 : 1 )
Skład: Półtorak, Toczek, Pieńkowski, Borysewicz, Dzietczyk, Sokołowski, Morawski, Dolański, Sochacki, Milewski
Skład: Rozpędowski, Czelej, Szczypa, Kraszkiewicz, Bernat, Cichy, Lubański
18' Paweł Milewski
14' Mateusz Lubański
Zawodnik meczu: Dominik Rozpędowski (Mecz sezonu dla Dominika, bronił jak natchniony i wywalczył dla zespołu punkt. Wyróżnienie dla Mateusza Lubańskiego za wzięcie ciężaru gry na własne barki.)

Ostatni mecz sezonu to dla obu drużyn już tylko szansa na poprawienie miejsca w tabeli. Stowarzyszenie może uciec z ostatniego miejsca, jeśli zremisuje, natomiast Auto Truck może przeskoczyć XL Catlin. Pomimo braku stawki, miejmy nadzieję, że zespoły pokażą się z dobrej strony - chociaż trochę lepiej niż Polska wczoraj - a także, że nikt nie nabawi się kontuzji na wakacje.

2' Rafał Dziedczyk już w drugiej minucie mógł strzelic bramkę, jednak po otrzymaniu podania w narożniku przegrał pojedynek z Dominikiem Rozpędowskim.
3' Mateusz Lubański wyprowadza kontrę, jednak jego strzał zatrzymuje spojenie.
4' Kolejna próba Dziedczyka, zakończona jak poprzednio na bramkarzu.
5' Paweł Morawski strzela z narożnika pola karnego, ale tylko w boczną siatkę.
9' Filip Borysewicz przedziera się przez obrońców, jednak nie udaje się pokonać świetnie dzisiaj dysponowanego Rozpędowskiego.
12' Dziedczyk próbuje uruchomić Martę Toczek, ale ta nie zabiera się dobrze z piłką, a byłaby świetna sytuacja.
14' (1:0) Cóż za obrót sytuacji, Auto Truck miał kilka wybornych sytuacji, ale to Lubański po rajdzie przez pół boiska, okiwaniu 3 obrońców i wbiegnięciu w pole karne, strzałem w długi róg otwiera wynik spotkania.
18' (1:1) Jest odpowiedź Auto Trucka. Dobra trójkowa akcja Mateusza Sochackiego, Rafała Dziedczyka i Pawła Milewskiego, po której temu ostatniemu zostaje już tylko wbić piłkę do pustaka.
21' Lubański po raz kolejny próbuje sam wypracować i strzelić gola, jednak tym razem lepszy Półtorak.
22' Morawski z pół-woleja w siatkę boczną.
24' Jakub Sokołowski z linii pola karnego trafia w słupek.
28' Sochacki podaje do Milewskiego, jednak znowu górą bramkarz.
29' Morawski podaje do ustawionego w polu karnym Dziedczyka, ten obraca się z piłką, ale piłka leci koło słupka po strzale.
32' Dziedczyk próbuje sił z rzutu wolnego, ładnie uderza, jednak końcówką rękawicy Rozpędowski. Auto Truck nie potrafi znaleźć na niego sposobu.
34' Po raz kolejny Rafał, tym razem dobre minięcie obrońców, ale kolejny raz też trafia w słupek, który to dzisiaj?
37' Świetnie zabiera się po raz wtóry Dziedczyk, lecz chyba dzisiaj bramka Stowarzyszenia zaczarowana, bo przegrywa sam na sam.

Powiedzieć, że Auto Truck zremisował na własne życzenie, to nic nie powiedzieć. Przeważali cały mecz, dając tylko kilka szans na strzelenie bramki przeciwnikowi. Okupowali bramkę rywali praktycznie przez większość czasu. Mieli kilkanaście strzałów, z czego "setek" było co najmniej pięć. Jednak potrafili pokonać bramkarza tylko raz, dając sobie strzelić gola. Stowarzyszenie zagrało słabo, jednak mieli dwa jasne punkty - Dominika Rozpędowskiego, który bronił jak natchniony oraz Mateusza Lubańskiego, który samotnie zapędzał się pod pole karne rywali i zdobył bramkę na wagę remisu.

autor: Jacek Śliz