15.06 godz. 19:00, Skwierzyńska, Sedzia: Marcin Niciński
2 : 2
( 1 : 1 )
Skład: Wierzbicki, Maj, Zmórzyński, Krause, Zarzecki, Majchrzak, Mieszkalski
Skład: Półtorak, Toczek, Onufrowicz, Borysewicz, Hanc, Dzietczyk, Moczydłowski, Wąsala, Sochacki, Milewski
14' Radosław Mieszkalski
29' Daniel Maj
18' Krzysztof Hanc
30' Krzysztof Hanc
Zawodnik meczu: Krzysztof Hanc (Krzysztof był bardzo aktywny przez całe spotkanie, raz po raz zagrażając bramce rywali. Na swoim koncie zanotował 2 trafienia. Wyróżnić należy również aktywnego Daniela Maja strzelca jednej bramki!)
Auto Truck    vs    ORA Wrocław

W piątek na murawę boiska przy ulicy Skwierzyńskiej wyjdą ósmy Auto Truck i trzecia - Okręgowa Rada Adwokacka. Różnica punktowa pomiędzy jednymi i drugimi wynosi pięć oczek i to stawia ekipę Marcina Zmórzyńskiego w roli faworyta. Faworyt to jednak nie murowany zwycięzca, co już nie raz w tym sezonie zostało udowodnione. Dla przykładu ORA Wrocław straciła punkty w tym sezonie z niżej notowanymi Qiagenem i DecoKingiem, a była bliska wpadki z Odrą. Niestabilna forma "Adwokatów" to szansa dla "Ciężarówek", które co prawda nie grają źle, ale nie wystrzegają się prostych błędów w defensywie, a w ofensywie brakuje im skuteczności. Wiele w tej drużynie zależy od postawy najlepszego jej strzelca - Rafała Dzietczyka, który w pojedynkę ma więcej goli niż wszyscy jego koledzy i koleżanka. Na niego musi zatem uważać defensywa dowodzona przez Zmórzyńskiego i jeśli go zatrzyma, to bardzo prawdopodobne, że zgarnie cenne skalpy. Czy tak się stanie? O tym dowiemy się już zaraz!

3' Piotr Wąsala oddaje strzał zza pola karnego, dobrze broni golkiper ORY!
5' Auto Truck dobrze rozegrał swój atak pozycyjny i strzał zza pola karnego oddaje Mateusz Sochacki lecz dobrze ustawony obrońca blokuje piłkę.
7' Jacek Zarzecki wpada w pole karne i oddaje strzał, piłka przelatuje tuż obok lewego słupka.
8' Kolejny strzał Jacka Zarzeckiego tym razem z rzutu wolnego, piłkę dobrze w rękawice broni Leszek Półtorak.
10' Dobra akcja Kuby Krause, który minął obrońce i z dośc ostrego kata chciał pokonac bramkarza, lecz czujny golkiper Auto Trucka odbija piłke nogą!
12' Znakomita okazja dla Rafała Dziadczyka, który z około 5 metrów nie trafia na pustą bramkę!
14' GOL! 1:0 Sędzia dytkuje rzut wolne z okolic koła środkowego boiska, piłkarz ORY Radek Mieszklaski oddaje szybki i niesygnalizowany strzał, który wpada do bramki tuż obok zdezorientowanego golkipera Auto Trucka!
18' GOL! 1:1 Kolejna bramka w tym meczu pada z rzutu wolnego! Tym razem dobrze przymierzył Krzysiek Hanc, który zdobywa bramkę wyrównującą!
22' Na strzał z prawego skrzydła zdecydował się Daniel Maj, lecz futbolówka minimalnie mija prawy słupke bramki!
25' Faulowany jest Jacek Zarzecki, okazuje się że kontuzja jest bardziej powazna i piłkarze ORY przez 15 minut będą musieli grac o jednego zawodnika mniej.
27' Próba lobowania w wykonaniu Kuby Krause, bramkarz z małymi problemami łapie piłkę w rąkwice.
29' GOL! 2:1 Piłkarze ORY zdobywają bramkę w osłabieniu! Bład w komunikacji bramkarza Lekszka Półtoraka i Piortka Wąsali wykorzystuje Daniel Maj, który wyprowadza swój zespoł na prowadzenie!
30' GOL! 2:2 Auto Truck doprowadza błyskawicznie do wyrównania!  Dobre opdanie Pawła Milewskiego wykorzysuje Krzysztof Hanc, który oddaje mocne uderzenie po długim rogu!
33' Strzał zza pola karnego Rafała Dziedczyka zostaje zablokowany przez obrońcę Radka Mieszkalskiego.
35' Filip Borysewicz wpada z piłką w pole karne i oddaje mocne uderznie, dobrze ustawiony bramkarz ORY odbija piłke nogą!
38' Polularna "Martucha" ogrywa na lewym skrzydle obrońcę, wpada w pole karne i zamiast podawać przed pole karne do nadbiegającego współpartnera zdecydowała się na samodzielne zakończenie akcji, golkiper ORY odbija piłkę uderzoną przez Martę!

Pojedynek dość wyrównany i remis z przebiegu meczu może wydawać się rezultatem sprawiedliwym. Gracze ORY przez 15 minut II połowy grali w osłabieniu ponieważ kontuzji nabwaił się Jacek Zakrzewski i to gracze ORY zdobyli gola dającego prowadzenie lecz długo się z tego nie cieszyli ponieważ piłkarze Auto Truck szybko odpowiedzieli. Jeśli w ostatniej kolejce gracze ORY zdobędą 3 punkty będą już pewni na 100% awansu do I ligi!

autor: Marcin Niciński