10.05 godz. 19:55, Skwierzyńska, Sedzia: Kamil Struski
( 0 : 1 )
Skład: Półtorak, Toczek, Borysewicz, Hanc, Dzietczyk, Moczydłowski, Sokołowski, Morawski, Dolański, Sochacki, Milewski
Skład: Strzelczyk, Wróblewski, Dalmata, Michalik, Michalik, Młoczek, Rogowski, Lubczyński
11' Rafał Dzietczyk
32' Filip Borysewicz
17' Hubert Młoczek
26' Adrian Michalik
Zawodnik meczu: Patryk Wróblewski (Kolejny już tytuł MVP trafia do jednego z golkiperów.W tym spotkaniu Patryk był nie dopokonania nawet z rzutu karnego, jedna starcona bramka przy której nie miał nic do powiedzienia.)

Spotkanie dwóch drużyn które po 4 spotkaniach mają po 5 punktów i zajmują miejsca nad tzw strefą spadkową. Obie ekipy grają w kratkę więc nie jesteśmy w stanie powiedzieć kto może tutaj zwyciężyć i kto jest ewentualnie faworytem. Wiemy napewno że wygrana da przesunięcie jednej z drużn ku środkowi tabeli. Który z napastników okaże się lepszy Dzietczyk czy też duet Młoczek-Michali? O tym wszystkim przekonamy się już za chwilę.

2' Falowany jeden z napastników Auto Trucku. Sędzia Struski bez wahania dyktuje rzut karny. Do piłki podchodzi Hanc, uderza lecz świetną interwencja popisuje się Wróblewski który paruje strzał na rzut rożny.
4' Dużo walki w środkowej części boiska, żadna z drużyna nie chcę oddać kawałka murawy.
7' Strzał jedengo z zawodników Ciężarówek, ale ponownie dobrze na lini broni bramkarz Deco.
9' Milewski otrzymuję górne podanie, decyduje się na mocny z strzał z woleja który zostaje sparowany przez golkipera rywali.
11' (0-1) Wkońcu mamy otwarcie wyniku. Morawski zagrywa do niepilnowanego Dzietczyka, a ten nie marnuje takiego podania i pewnym strzałem obok bramkarza zdobywa gola.
14' Dwójkowa akcja Sokołowskiego i Hanca, dużo efektownych podań nawet z piętki lecz wkońcu jedno z zagrań jest niedokładne i wychodzi poza boisko.
17' Przerwanie korzystnej akcji przeciwników za co Młoczek ogląda żółty kartonik. DecoKing będzie grać teraz w osłabieniu.
19' Prostopadłe podanie do Michalika, ten jednak wypuszcza sobie piłkę zbyt mocno i ta pada łupem bramkarza.
23' Fantastyczna piłka do wolnego Lubczyńskiego, staje oko w oko z bramkarzem lecz strzela prosto w niego i marnuje doskonało sytuację do wyrównania.
26' Nierozważny atak na nogi zawodnika Auto Trucku, kartką ukarany Michalik a Ciężarówki będą mieć rzut wolny. Stały fragment gry fatalnie wykonany, strata piłki i z tego może pójść kontratak.
28' Długie podanie do Dzietczyka, ten staje oko w oko z golkiperem rywali. Góra w tym pojedynku Wróblewski ostatecznie łapiąc piłkę spod nóg Rafała.
30' Centra z autu, piłka wpada w pole karne a głową uderza Dzietczyk. Niewiel brakowało by miał dublet na swoim koncie, lecz przenosi futbolówke ponad poprzeczką.
32' Ponowny faul i ponownie przerwanie korzystnej akcji. Kartka i kara czasowa wędruje do Filipa Borysewicza.
34' Michalik dostaje podanie i jest sam na sam z ostatnim obrońcą Ciężarówek. Gdyby wygrał ten pojednynek miałby tylko przed sobą bramkarza, lecz lepszy okazuje się defensor Auto Trucku.
37' Ze skraju pola karnego na strzał decyduję się Lubczyński, piłka trafiona mocno leci ponad poprzeczką.
39' Co za emocje mieliśmy w ostatniej minucie spoktania. Najpierw mecz mógł skończyć Moczydłowski który będąc sam na sam z bramkarzem przegrywa ten pojedynek, potem mieliśmy szybki kontratak Deco a uderzenie Strzelczyka trafia w poprzeczkę. Dużo do remisu nie brakowało, tylko odrobina szczęścia.

W czwartkowy wieczór nie ma żadnych meczów w którym mielibyśmy zdecydowane zwycięstwo. Kolejne wyrównane spotkanie i znowu pokonanie rywala tylko jedną bramką. Auto Truck dzięki bramce Dzietczyka inkasuje na swoje konto komplet punktów i przesuwa się ku górze ligowej tabeli. Wynik mógłby być okazalszy gdyby nie fantastyczna postawa Wróblewskiego który ratował raz po raz kolegów przed stratą goli, przy tym broniąc rzut karny na początku spotkania. Kolejne spotkania już za tydzień, Deco zmierzy się Brakiem Sponsora a Ciężarówki zagrają przeciwko Żwirowi.

autor: Maciej Siwek