27.04 godz. 19:00, Skwierzyńska, Sedzia: Tomasz Pondel
Skład: Chmiel, Głuszek, Gleń, Szczepański, Hajzer, Lajszczak, Gorazdowski, Brzostowski, Nadgrodkiewicz
Skład: Półtorak, Toczek, Pieńkowski, Onufrowicz, Borysewicz, Dzietczyk, Moczydłowski, Sokołowski, Morawski, Wąsala, Sochacki
32' Paweł Hajzer
38' Piotr Wąsala
Zawodnik meczu: Leszek Półtorak (Bronił pewnie przez cały mecz, a w końcówce przeszedł samego siebie! Trzy kluczowe interwencje i jedno oczko trafia na konto jego ekipy! Wyróżnić trzeba bardzo aktywnego Mateusza Sochackiego.)

Brak Sponsora w trzech meczach uzyskał sześć punktów i daje mu to wysokie, czwarte miejsce. Jest to dobra pozycja wyjściowa przed dalszą częścią sezonu i morderczą walką o awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Jeżeli "czerwoni" chcą jesienią biegać po boiskach pierwszej ligi, muszą sukcesywnie gromadzić punkty, a wygrana z niżej notowanym Auto Truckiem jest dla nich obowiązkiem. "Ciężarówki" tracą do BS-u zaledwie dwa oczka, ale ostatnio nie tylko nie potrafią zjawić się przy Skwierzyńskiej w najmocniejszym składzie, ale przede wszystkim zanotowali porażkę z zamykającym wówczas tabelę - XL Catlin. "Żółto-czarni" mają zatem coś do udowodnienia i jeżeli chcą z powrotem wrócić na zaplecze Ekstraklasy, muszą zapunktować z Brakiem Sponsora. Ta myśl nie będzie tylko przyświecała ekipie Zbigniewa Krowickiego, ale również tej dowodzonej przez Marka Chmiela. W takim przypadku zobaczymy kto będzie bardziej zdeterminowany i osiągnie swoje przedmeczowe założenia. Kto będzie bohaterem tego widowiska? Czy będzie to Rafał Dzietczyk, Adam Lajszczak, Marta Toczek, a może Paweł Laszecki? A może ktoś zupełnie inny?

3' Z dystansu na uderzenie decyduje się Paweł Hajzer, lecz próba ta przelatuje nad bramką.
5' Paweł Milewski z rzutu rożnego zagrywa proto na głowę Rafała Dzietczyka, a ten uderza tuż obok bramki.
8' Podanie Piotra Wąsali zamienia się w centrostrzał i z trudem futbolówkę na rzut rożny przenosi Marek Chmiel.
10' Indywidualna akcja Mateusza Sochackiego, który urządził sobie slalom między graczami Braku Sponsora, wyszedł sam na sam z goalkeeperem, oddał strzał na bramkę i futbolówkę w ostatniej chwili z lini bramkowej wybija Sylwester Głuszek.
13' Z woleja bardzo niecelnie uderza Paweł Kliszcz.
15' Rafał Dzietczyk wymanewrował obrońcę, zdecydował się na strzał i dobrym refleksem błysnął kiper BSu.
18' Centra z rzutu rożnego Kamila Moczydłowskiego, odbija się od nogi Leszczka Szczepańskiego i zmierza w stronę bramki - na szczęście dla Braku Sponsora kapitalną paradą popisuje się Marek Chmiel i nadal mamy rezultat remisowy.
22' Nad bramką przechodzi uderzenie z dystansu Piotra Onufrowicza.
24' Ależ pech Pawła Hajzera, któremu na drodze do bramki staje... słupek!
26' Zmarnowana kontra BSu, ponieważ dogranie Adama Lajszczaka okazuje się podaniem do Leszka Półtoraka...
28' Moczydłowski przed pole karne do Borysewicza, ten uderza ile sił i piłkę na rzut rożny odbija Marek Chmiel.
30' Z dystansu prosto w bramkarza uderza Onufrowicz.
32' GOL! (0-1) - Z kontrą wychodzą gracze Braku Sponsora, Adam Lajszczak zagrywa do Huberta Brzostowskiego ten mając przed sobą Leszka Póltoraka uderza prosto w niego, natępnie piłka spada pod nogi Pawła Hajzera, który umieszcza ją w siatce! Bardzo niewiele brakowało, aby uderzenie Hajzera obronił Półtorak, lecz tym razem goalkeeper Auto Trucku musiał skapitulować.
35' Kolejna udana interwencja Półtoraka tym razem po uderzeniu Pawła Hajzera.
38' GOL! (1-1) - Marta Toczek wymieniła podanie z Piotrem Wąsala, a po chwili gracz Auto Trucku zdecydował się na uderzenie na bramkę. Piłka po lekkim rykoszecie totalnie myli Marka Chmiela i wpada do siatki! Mamy remis!
39' Łukasz Nagrodkiewicz kapitalnym podaniem odnajduje Adama Lajszczaka i ten wychodzi sam na sam z bramkarzem. Pierwsze uderzenie odbija Półtorak, po chwili kolejne, a trzecia próba zatrzymuje się na poprzeczce!
39' Kolejna sytuacja Lajszczaka sam na sam z Półtorakiem i ponownie górą goalkeeper "Żółtych"!
40' Piłkę meczową miał na nodze Rafał Dzietczyk, lecz jego strzał końcami palców na poprzeczkę paruje Marek Chmiel!

Bardzo wyrównane spotkanie, w którym byliśmy świadkami zabójczej końcówki! W ostatnich minutach gracze Braku Sponsora mieli trzy dogodne sytuacje, aby przechylić szalę zwyciestwa na swoją korzyść, lecz na ich drodze stawał Leszek Półtorak! To dzięki goalkeeperowi Auto Truck zakończył mecz z jednym punktem! Kolejnym rywalem ekipy Zbigniewa Krowickiego będzie DecoKing, zaś Brak Sponsora zmierzy się z XL Catlin.