tel. 691 395 503 | @ organizator@wrocbal.pl
Drużyna Mecze Bramki Pkt.
1 . T.B 85 Team 11 +64 30
2 . BNY Mellon 11 +24 25
3 . Piorun Zaodrze 11 +8 25
4 . Wolves AirSupport 11 +8 22
5 . Zielone Anioły 11 -1 17
6 . Brat Albert 11 -5 17
7 . Visionica 11 -8 17
8 . Żar Tropików 11 -10 16
9 . InsERT Team 11 -4 9
10 . FC Pasibus 11 -21 6
11 . Unit4 F.C. 11 -15 5
12 . Afera Neonowa 11 -40 0
Więcej

WROCBAL to Amatorskie Ligi Piłkarskie, które zrzeszają ponad 100 wrocławskich drużyn. W okresie wiosenno - jesiennym organizujemy ligi piłkarskich siódemek, zimą zespoły mogą rywalizować zarówno w lidze futsalu, jak i w lidze piłkarskich szóstek na zadaszonym boisku ze sztuczną trawą.

Więcej
24.05 godz. 20:40, Skwierzyńska, Sedzia: Tomasz Pondel
Wolves AirSupport
Brat Albert
2 : 3
( 1 : 0 )
Skład: Siwko, Warowy, Wróblewski, Jakimczyk, Lewandowski, Olszewski, Tęsiorowski, Chrzanowski, Skwirzyński
Skład: Biel, Gudra, Gudra, Kowalczyk, Karczewski, Bocian, Kowalczyk, Stefańczyk, Mikołajczyk
19' Andrzej Warowy
35' Andrzej Warowy
35' Andrzej Warowy
37' Dominik Olszewski
39' Łukasz Wróblewski
40' Dominik Olszewski
18' Damian Karczewski
21' Mateusz Gudra
Zawodnik meczu: Dominik Olszewski (Dwa gole i asysta w ciągu czterech minut dające zwycięstwo mówią samo za siebie.)
    vs   

Spotkanie pomiędzy zespołami środka tabeli, którym nie grozi już raczej spadek, a mają szanse na awans, zakładając, że wygrają nie tylko dzisiejsze spotkanie, ale i kolejne. Obie ekipy dysponują podobnymi możliwościami, więc od dzisiejszej dyspozycji i kondycji zależeć będzie wynik. W ekipie Brata Alberta wystąpią dzisiaj 2 panie - na bramce Ania Bocian, a z przodu Marlena Mikołajczyk, miejmy nadzieję, że gracze z Wolves okażą się dżentelmenami i nie będą zbyt brutalni.


Relacja z meczu:
1'  Rozpoczęcie spotkania
4' Pierwsza akcja Brata Alberta, Damian Karczewski świetnie podaje do Mateusza Stefańczyka, który posyła piłkę obok słupka.
7' Dużo gry w środku pola, jednak strzałów na razie jak na lekarstwo.
12' Karczewski dostaje podanie na linii pola karnego, ale strzał okazuje się zbyt słaby.
14' Pierwszy strzał na bramkę Wolves, ale strzał Bartosza Tęsiorowskiego można jedynie nazwać strzałem rozpaczy, bo jego zespół nie potrafi wypracować dobrej okazji.
18' (1:0) Marlena Mikołajczyk podaje z linii końcowej do ustawionego tyłem do bramki Karczewskiego, który obraca się i z 5 metrów otwiera wynik spotkania.
19' Karczewski dostaje podanie na wolne pole i stanąłby w sytuacji sam na sam z bramkarzem, jednak jest nieprawidłowo zatrzymywany przez Andrzeja Warowego, za co otrzymuje żółtą kartkę.
20' Artur Kowalczyk podaje do Karczewskiego, ten jednak strzela ponad poprzeczką.
20' Jeszcze jedna próba przed przerwą - tym razem Maciej Gudra popisuje się ładnym strzałem z 20 metrów, a bramkarz wybija piłkę na róg.
20' Koniec pierwszej połowy.
21' (2:0) Wymarzony początek Brata Alberta. Bezpańską piłkę przed polem karnym zgarnia Mateusz Gudra, wbiega z nią w pole karne i z dużego palca pakuje piłkę obok słupka.
28' Mateusz Gudra podaje do świetnie ustawionej Mikołajczyk, ta jednak z 1 metra kiksuje, obijając sobie rękę. To powinno było wpaść. Oby się nie zemściła ta akcja.
30' Znowu Mateusz, tym razem odgrywa do Piotra Kowalczyka na linię pola karnego, jednak tym razem tylko boczna siatka.
35' Powtórka sytuacji z pierwszej połowy - Warowy znowu fauluje wychodzącego na dobrą sytuację Karczewskiego, za co otrzymuje drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę. To już chyba koniec nadzie Wolves.
37' Dominik Olszewski biegnie wzdłuż wewnętrznej strony linii pola karnego, gdzie jest potrącony przez Macieja Gudrę i mamy rzut karny.
37' (2:1) Anna Bocian dobrze wyczuwa intencje Olszewskiego, jednak piłka po ręce wpada do bramki. Mamy gola kontaktowego.
38' Kolejna próba Olszewskiego, tym razem strzał z 12 metrów paruje na róg bramkarz Brata Alberta.
39' (2:2) Cóż za emocje. Olszewski wrzuca z rzutu rożnego w pole karne, a tam świetnym uderzeniem główką popisuje się Łukasz Wróblewski. Będzie emocjonująca końcówka.
40' (2:3) Co za dramat dla graczy Brata Alberta. Błąd w ustawieniu obrońców wykorzystują gracze Wolves i Jacek Jakimczyk wypuszcza na wolne pole Olszewskiego, który najpierw kładzie bramkarza, a później ustala wynik spotkania.
40' Koniec spotkania

Cóż za mecz. Wolves AirSupport, który przez cały mecz nie grał praktycznie nic, a wszelkie akcje zespołu kończyły się na formacji defensywnej przeciwników nie dość, że najpierw stracił Andrzeja Warowego, to potrafił się podnieść i w ciągu 4 minut nie tylko odrobić stratę 2 bramek, a także dołożyć trzecią - zwycięską. Duża w tym zasługa Dominika Olszewskiego. Powiedzieć, że Brat Albert na własne życzenie, to nie powiedzieć nic. Chyba nikt oglądający przebieg spotkania nie postawiłby na Wolves nawet złotówki. Jednak niezbyt przemyślane zagrania taktyczne otworzyły drogę do zwycięstwa dla przeciwników. Dzięki tej wygranej Wolves pozostaje w grze o awans, a Brat Albert będzie miał utrudnioną drogę.


autor: Jacek Śliz
Zauważyłeś jakiś błąd w opisie lub statystykach? Napisz: j.sliz@wrocbal.pl

Zawodnik meczu:

Dominik Olszewski (Wolves Airsupport)