21.05 godz. 20:40, Skwierzyńska, Sedzia: Kamil Struski
( 1 : 4 )
Skład: Uchański, Barski, Wardęga, Wardęga, Mikołajek, Mikołajek, Fortuna, Rozwadowski, Verbilo
Skład: Kądziołka, Kuziomko, Sikora, Zawadzki, Ogonowski, Kubiak, Wiśniewski, Bajurny, Mazurkiewicz, Kubiak
4' Jan Mikołajek
6' Patryk Rozwadowski
11' Marcin Wiśniewski (Gol samobójczy)
17' Patryk Rozwadowski
36' Patryk Rozwadowski
38' Filip Mikołajek
10' Dawid Kubiak
Zawodnik meczu: Patryk Rozwadowski (Autor hattricka, a także pięknej bramki. Ponadto jak przebywał na placu gry robił swoje i poprowadził swoją ekipę do ważnego triumfu.)

Z walki o utrzymanie nie rezygnuje FC Pasibus, który w 7 tygodniu Wrocbalowej Ligi Biznesu w końcu się przełamał i wygrał pierwszy mecz w sezonie, ba - zdobył premierowe punkty. "Włoskie Pastuchy" okazały się katem InsERT-u i nie zamierzają na tej jednej wygranej poprzestawać. Muszą jednak być niezwykle zmobilizowani i nadal mocno walczyć o kolejne oczka. Dzisiaj na ich drodze staną znajdujące się tuż nad strefą spadkową - Zielone Anioły. "Green Angels" mają pięć punktów przewagi nad Pasibusem i w razie ewentualnej porażki, swoją sytuację skomplikują. W zeszłym sezonie, w bezpośrednim starciu team Bartłomieja Kądziołki wygrał - 5:1, a bohaterem swojej drużyny był Łukasz Chomik. Czego możemy spodziewać się tym razem? Czy powtórki z rozrywki, czy jednak wielkiego rewanżu?

1' Podstawowy bramkarz Pasibusa grać będzie w polu, a między słupkami stanie Marcin Sikora. Ponadto ekipa "Włoskich Pastuchów" radzić musi sobie bez Łukasza Chomika, który jest motorem napędowym ataków swojej drużyny, a także bramkostrzelnego Macieja Kuziomko.
3' Kądziołka uderza z woleja i świetnie interweniuje Bohdan Fortuna.
4' GOL! (0-1) - Fantastyczne uderzenie z dystansu Jana Mikołajka i Marcin Sikora zmuszony do wyciągania piłki z siatki.
6' GOL! (0-2) - Indywidualna akcja lewą stroną Patryka Rozwadowskiego, uderzenie w długi róg i mamy drugie trafienie dla Zielonych Aniołów.
8' Po raz kolejny dobrą akcją błysnął Jan Mikołajek i tym razem piłka przelatuje obok bramki.
10' GOL! (1-2) - Najpierw w goalkeepera uderza Damian Kubiak, a po chwili pakuje futbolówkę do pustej bramki - wszystko za sprawą "przebitki" wygranej z Bohdanem Fortuną.
11' Tuż obok bramki przelatuje uderzenie Jana Mikołajka.
11' GOL! (1-3) - Fantastyczna bramka zdobyta przewrotką przez Marcina Wiśniowskiego, jedyny mankament to fakt, że jest to trafienie samobójcze.
13' Sprzed pola karnego w "kipera" trafia Oleksii Verbilo.
17' GOL! (1-4) - Kapitalne uderzenie z dystansu Patryka Rozwadowskiego i piłka zatrzymuje się w "okienku" bramki Pasibusa. Oglądając takie trafienia ręce same składają się do oklasków! Brawo! Brawo! Brawo!
18' Na bosiku z bólu zwija się Bartłomiej Kądziołka, oby te uraz nie okazał się niczym poważnym.
21' Kontuzja Kądziołki okazuje się dość poważna i zawody dla zawodnika z numerem 10 kończą się po pierwszej połowie.
22' Niecelna próba z dystansu Dawida Kubiaka i mamy aut bramkowy dla Zielonych Aniołów.
25' Bardzo dobre podanie Verbilo do Jana Mikołajka, a ten fatalnie kiksuje.
28' Bez trudu strzał Mazurkiewicza chwyta Fortuna.
30' Z pola karnego nad bramką uderza Bogusław Zawadzki.
32' Kąśliwa próba z dystansu Oleksiiego Verbilo i piłka nieznacznie mija bramkę.
34' Złe wznowienie gry przez Fortunę, piłka spada pod nogi Zawadzkiego, a ten uderza mocno i bardzo niecelnie.
36' GOL! (1-5) - Daleka piłka od Bogdana Fortuny do Patryka Rozwadowskiego, ten "nawija" obrońcę i technicznym uderzeniem kompletuje hattricka.
38' Żółta kartka dla Filipa Mikołajka za faul na Bogusławie Zawadzkim.
39' Na słupku zatrzymuje się strzał Arkadiusza Barskiego.
40' Filip Mikołajek do Arkadiusz Barskiego, a ten ponownie obija słupek!

Pewne zwycięstwo ekipy Mariusza Mikołajka, które powoduje, że Zielone Anioły odskakują od stefy spadkowej. Dzisiaj cała drużyna zagrała pewnie i wykorzystała braki kadrowe Pasibusa. Kolejna porażka "Włoskiego Pastucha" sprawia, że widmo spadku coraz mocniej zagląda w oczy ekipy Bartłomieja Kądziołki. Kolejnym rywalem "Niepokonanych" będzie InsERT Team, natomiast FC Pasiubs "skrzyżuje" rękawice z Aferą Neonową.