Skład: Osewski, Zakrzewski, Rafalski, Jamowski, Bojarski, Szpunar, Krepa, Biliński
Skład: Ciepliński, Łapeta, Zieliński, Boroński, Śmiałkowski, Malec, Deńko, Buczyński, Poniewozik, Dąbrowiak
32' Łukasz Bojarski
33' Kacper Biliński
36' Karol Rafalski
31' Adam Poniewozik
Zawodnik meczu: Karol Rafalski (Karol był bardzo aktywny zarówno w defensywie, jak i ofensywie. W tej drugiej formacji dał mocno o sobie znać, strzelając trzy gole. Wyróżnienie dla Łukaszów Zakrzewskiego i Bojarskiego. )

T.B 85 Team z każdym kolejnym, wygranym meczem udowadnia, że pierwsza liga to dla nich zbyt niskie progi. Muszą jednak przez nią przejść i jeżeli chcą jesienią grać w elicie, mają obowiązek regularnie punktować na jej zapleczu. To im się na chwilę obecną udaje i z dorobkiem 12 punktów przewodzą stawce. Visionica ma pięć punktów mniej i choć nie traci szans na walkę o najwyższe cele to jednak musi zacząć punktować regularnie. Czy uda im się powstrzymać potentata? Czy zostanie jego kolejną ofiarą?

4' Paweł Ciepliński zabiera się z piłką w kontrataku i mając przed sobą tylko i wyłącznie Krzysztofa Jamowskiego, oddaje strzał w boczną siatkę!
6' Łukasz Bojarski huknął z dystansu i futbolówka przelatuje wysoko, a to wysoko nad piłkołapem za bramką Visionicy.
7' (0:1) - Drugi strzał Bojarskiego jest już zdecydowanie lepszy, a piłka po nim wpada do siatki niemalże w same okienko, obok bezradnego Dawida Śmiałkowskiego!
11' (0:2) - Rozmontowana defensywa Visionicy. Konrad Krepa zagrywa z prawej strony na przedpole do Kacpra Bilińskiego, a ten strzałem z najbliższej odległości podwyższa prowadzenie swojej drużyny!
12' Instytnkowna, a zarazem kapitalna interwencja Śmiałkowskiego, po strzale z bliskiej odległości autorstwa Bilińskiego!
14' (0:3) - Karol Rafalski oddaje strzał z pola karnego, po którym piłka po rykoszecie od jednego z obrońców wpada do siatki obok zaskoczonego Dawida Śmiałkowskiego!
17' (0:4) - Łukasz Zakrzewski w tempo zagrywa do Karola Rafalskiego z rzutu wolnego pośredniego, a zawodnik z numerem "7" precyzyjnym strzałem w kierunku dalszego słupka zaskakuje golkipera przeciwników!
19' Radosław Osewski z dystansu - obok słupka!
23' Adam Łapeta staje przed szansą na premierowe trafienie swojej drużyny w tym spotkaniu, ale po jego próbie lobu na posterunku jest Krzysiek Jamowski, który udanie wyłapuje piłkę.
24' (0:5) - Kolejna już składna akcja T.B Team'u i udanie kończy ją Krepa, strzelając piątego gola w tym spotkaniu!
25' (0:6) - Zakrzewski na wolne pole zagrywa do Bojarskiego, a ten potężnym strzałem pod poprzeczkę nie daje żadnych szans bramkarzowi "niebieskich".
27' Po strzale Zakrzewskiego zza pola karnego, Śmiałkowski interweniuje na raty.
28' Ciepliński w kontrze strzela nieznacznie obok bramki.
30' Marcin Malec może strzelić premierowego gola dla swojej ekipy w tym spotkaniu, ale przegrywa pojedynek jeden na jeden z dobrze wychodzącym z bramki Krzysztofem Jamowskim.
31' (1:6) - Adam Poniewozik precyzyjnym strzałem przy słupku zaskakuje bramkarza przeciwników i mamy premierowego gola dla Visionicy w tym spotkaniu!
32' (1:7) - T.B odpowiada na trafienie przeciwników w sposób natychmiastowy, a hattricka kompletuje Bojarski!
33' (1:8) - To jest po prostu deklasacja. Ekipa z Trójkąta Bermudzkiego sunie z kolejnym atakiem i mamy ósmego gola, a strzela go bardzo aktywny dzisiejszego wieczoru - Biliński.
34' Krepa z najbliższej odległości, mając przed sobą niemalże pustą bramkę uderza mocno, wprost w dobrze ustawionego Śmiałkowskiego!
34' Po chwili 200% sytuację wykreowali sobie gracze ekipy Krzysztofa Pełki, ale po podaniu Cieplińskiego, strzałem z najbliższej odległości trafia wprost w ofiarnie interweniującego Jamowskiego!
36' (1:8) - Rafalski po raz trzeci i siódme trafienie T.B Teamu'u stało się faktem!
37' Krzysztof Zieliński huknął z dystansu, po czym futbolówka przelatuje obok spojenia słupka z poprzeczką!
38' Mateusz Dąbrowiak idealnym, prostopadłym zagraniem w pole karne, obsłużył Kamila Borońskiego, który z najbliższej odległości uderza minimalnie obok słupka!

Bardzo jednostronny mecz, w którym T.B Team znowu pokazał klasę i dzięki wysokiej wygranej umocnił się na pierwszym miejscu w tabeli. Visionica przegrała drugi mecz tej wiosny i choć nadal ma szansę na grę, o najwyższe cele, to jednak nieco one zmalały. Następnym razem drużyna Krzysztofa Pełki zagra z Bratem Albertem, zaś debiutant Łukasza Zakrzewskiego "skrzyżuje rękawice" w starciu hitowym z BNY Mellon.