19.04 godz. 19:55, Skwierzyńska, Sedzia: Tomasz Pondel
Skład: Ciepliński, Grzech, Łapeta, Zieliński, Boroński, Śmiałkowski, Malec, Deńko, Ziemba, Dąbrowiak, Sauter, Glajnych
Skład: de Rosset, Siwko, Warowy, Wróblewski, Szymański, Lewandowski, Olszewski, Tęsiorowski, Sojka
15' Adam Łapeta
21' Kamil Boroński
37' Mateusz Dąbrowiak
40' Tomasz Sauter
6' Paweł Lewandowski
28' Dominik Olszewski
39' Dariusz Sojka
Zawodnik meczu: Dawid Śmiałkowski (Jego kapitalne interwencje sprawiły że koledzy zmotywowali się w grze ofensywnej i zdołali się odwdzięczyć zwycięstwem.Był w stanie obronić piłki które już wydawały się być bramkami.)

Pojedynek zespołów z środka tabeli.Wolves do meczu podchodzić będzie jako drużyna wyżej sklasyfikowana,lecz w razie porażki Visionica ich przegoni.Zespół Krzysztofa Pełki to drużyna która już pokazała że walczy do ostatniej minuty,a ich spotkania są bardzo emocjonujące i rzadko kiedy rozstrzygnięte.Kluczem w tym spotkaniu może być brak bramkostrzelnego napastnika ,,Wilków'' Jakuba Pelweckiego. Kto zwycięży w tym spotkaniu? Przekonamy się już za chwilę.

3' Olszewski decyduję się uderzyć prawie z połowy boiska,ale piłka leci wysoko ponad bramką i ktoś z rezerworych będzie musiał za nią powędrować.
6' (1-0) Indywidualny rajd w wykonaniu Lewandowskiego,mija rywali i strzałem poza pola karnego pokonuje bezradnego bramkarza rywali.
7' Świetne prostopadłe podanie za głowy obrońców do Sautera,ten przyjmuję i uderza lecz piłka spada obok lewego słupka.
10' Będący na skraju pola karnego Olszewski,oddaje strzał który za mało został dokręcony i piłka zamiast trafić w okienko wychodzi poza pole gry.
13' Prostą próbę Sautera w środek bramki żegna dobrze ustawiony Siwko.
14' W kontrataku ,,Wilki'', piłka na prawą stronę do Tęsiorowskiego a ten decyduję się na uderzenie które świetnie na rzut rożny paruje Śmiałkowski.
15' (1-1) Mamy remis.Podanie od Sautera do niepilnowanego w polu karnym Łapety, a ten strzałem na krótki róg bramki zaskakuje golkipera rywali.
18' Fantastyczna centra z boku boiska do urywającego się od obrońcy Olszewskiego który nieznacznie myli się przy strzale.
20' Zieliński mógł przed przerwą wyprowadzić swoją drużynę na prowadzenie,ale uderzenie z połowy boiska trafia tylko w słupek.
21' (1-2) To co nie udało się tuż przed przerwą,udaje się zaraz po niej.Podanie Grzecha świetnie zamyka Boroński zdobywając gola dla swojej drużyny.
22' Co za parada Śmiałkowskiego, dwa strzały Szymańskiego z bliskiej odległości fenomenalnie obronione.Do tej pory zawodnicy Tęsiorowskiego zastanawiaj się jak to nie wpadło.
25' Grę po przerwie przeważa walka w środkowej strefie pola gry.
28' (2-2) Co za mecz, co za gol! Strzał za pola karnego w samo okienko bramki tzw zdjęcie piłkarskiej pajęczyny w wykonaniu Olszewskiego. Śmiałkowski pokazał że może dużo obronić ale przy takim uderzeniu nie miał żadnych szans.
30' Zabrakło dosłownie pół stopy by zamykający akcję Grzech doszedł do dośrodkowanej piłki i zdobył po raz kolejny prowadzenie dla swojej drużyny.
34' Kolejna fantastyczna interwencja bramkarza Visionicy,myśleliśmy że padnie bramka ale po raz kolejny na straży Śmiałkowski.
37' (2-3) Boroński oddaje strzał, piłkę na słupek paruję bramkarz. Dąbrowiak odrazu dobija i Siwko nie daje rady obronić już drugiego uderzenia. ,,Wróżka Zębuszka'' na prowadzeniu.
39' (3-3) Mamy ponownie wyrównanie.Szymański posyła piłkę za głowy obrońców a pewnym egzekutorem podania okazuje się Sojka.Czy takim wynikiem zakończy się to spotkanie?
40' (3-4) GOL! Visionica zdobywa bramkę w ostatnich sekundach meczu.Świetny podanie Cieplińskiego do Sautera który rajdem po prawej flance i strzałem po dlugim rogu daje zwycięstwo swojej ekipie oraz tonie w uściskach swoich kolegów.

Co za wyrównane spotkanie pomiędzy Wolves a Visionicą.Aż trzy trafienia zobaczyliśmy w ostatnich minutach meczu,a bramka dająca zwycięstwo ekipie Krzysztofa Pełki padła w końcowych sekundach pojedynku. Gdy ,,Wataha'' myślała że już udało im się doprowadzić do remisu, wtedy indywidualną akcją popisał się Sauter który pięknym strzałem zakończył mecz.Takie porażki bolą najbardziej,gdy cały mecz był bardzo wyrównany a przegrywa się go w ostatniej akcji.Wolves szybko musi się otrząsnąć gdyż już za tydzień podejmować będą lidera BNY Mellon,natomiast Visionica także będzie grać z drużyną która wygrała wszystkie spotkania mianowicie T.B 85 Team.Już teraz zapraszamy na te spotkania.

autor: Maciej Siwek