Skład: Grabowski, Pudlis, Fleming, Kalemba, Dranka, Matlak, Głuszczak
Skład: Stawarz, Mosiołek, Nowak, Radziewicz, Śliz, Kasprzak, Frączek, Burzmiński, Maziarz, Such
14' Richard Fleming
31' Richard Fleming
38' Piotr Kalemba
24' Łukasz Such
Zawodnik meczu: Piotr Kalemba (Autor dwóch bramek i jeden z aktywniejszych graczy tak z piłką jak i bez niej.)

W tym spotkaniu BNY Mellon będzie występować zdecydowanie w roli faworyta. Zespół ten nie tylko nie stracił jeszcze punktu, ale do tej pory dał sobie strzelić tylko jedną bramkę. Po drugiej stronie staną "Programiści", którzy w trzech swoich meczach zanotowali porażkę, remis i zwycięstwo na pewno nie oddadzą skóry łatwo. Czy uda im się przełamać defensywę rywali, a nawet pokusić o uszczknięcie punktu, bądź trzech?  BNY Mellon rozpocznie bez zmian, a Insert Team z 3 rezerwowymi.

4' Wojciech Stawarz ładnie dośrodkowuje przed pole karne do Łukasza Sucha, który oddaje mocno strzał, na miejscu jednak Głuszczak.
6' (0:1) Piotr Matlak wrzuca na główkę do Piotra Kalemby, a ten precyzyjnie uderza i piłka łopocze w siatce.
7' Próba odpowiedzi ze strony Insertu, ponownie próbuje Such, tym razem silny strzał przelatuje nad poprzeczką.
10' Dużo mocnej gry w środku pola, oba zespoły starają się nie popełniać błędów w obronie.
14' (0:2) Richard Fleming przed polem karnym uderza mocno pod nogami obrońcy, a piłka prześlizguje się Radziewiczowi pod rękami.
15' Szybka kontra Jacka Śliza, przebiega pół boiska i troszkę za mocno wypuszcza Pawła Maziarza, który strzela obok słupka.
16' Kolejny strzał Matlaka zza pola karnego, tym razem nad poprzeczką.
19' BNY Mellon ma dużą przewagę w grze, zespół Insertu nie potrafi stworzyć składnej akcji.
20' Jeszcze jedna próba Matlaka, jednak ponownie niecelnie.
22' (0:3) Ładne długie podanie do Michała Dranka, a ten lekką podcinką podwyższa prowadzenie.
24' (1:3) Świetnie wykonany rzut wolny z około 16 metrów. Łukasz Such posyła piłkę w prawy narożnik, czym zaskakuje Głuszczaka i mamy gola kontaktowego dla Insertu.
28' Potężny strzał sprzed pola karnego Dawida Pudlisa i tym razem upiekło się Insertowi - tylko spojenie.
29' Kontra Insertu, Maziarz podaje do Sucha, który dobrze składa się do strzału, jednak w tym pojedynku górą Głuszczak i tylko róg.
31' (1:4) Kolejna szansa BNY i tym razem Fleming zdobywa dublet strzałem sprzed pola karnego.
33' W szeregach Insertu zapanowała nerwowość, nie udaje im się stworzyć składnej akcji.
38' (1:5) Piotr Matlak podaje do Piotra Kalemby, a ten z bliskiej odległości zdobywa swój dublet.

Pomimo braku zmian to BNY Mellon był bardziej aktywnym zespołem. Przeważali w większości elementów, a przede wszystkim potrafili zamienić swoje akcje na bramki. Insert zagrał jeden z gorszych meczów i co prawda udało się zdobyć bramkę, ale ambicje na pewno były wyższe. Dzięki temu zwycięstwu BoNeY wskakuje na fotel lidera.

autor: Jacek Śliz