13.04 godz. 18:15, Skwierzyńska, Sedzia: Tomasz Pondel
1 : 9
( 1 : 2 )
Skład: Szumielewicz, Osewski, Zakrzewski, Rafalski, Bojarski, Nowak, Bernatowicz, Krepa, Biliński
Skład: Osowski, Uchański, Barski, Wardęga, Wardęga, Tymczak, Struski, Fortuna, Misiewicz
3' Adrian Bernatowicz
12' Kacper Biliński
24' Kacper Biliński
25' Adrian Bernatowicz
27' Adrian Bernatowicz
29' Łukasz Bojarski
33' Karol Rafalski
37' Paweł Szumielewicz
39' Kacper Biliński
19' Paweł Misiewicz
Zawodnik meczu: Adrian Bernatowicz (Rzadko się zdarza, aby bramki zdobywali obrońcy, a niemal niemożliwe jest, aby defensor ustrzelił hattricka! Ta sztuka udała się "Adiemu" i to on zgarnia tytuł najlepszego gracza tego spotkania!)

Sugerując się tabelą mecz ten będzie starciem "Dawida z Goliatem", lecz dopóki piłka w grze to wszystko jest możliwe! Bramkostrzelny debiutant podejmie nieobliczalne Zielone Anioły. Kto będzie górą w tym pojedynku? Czy będziemy świadkami sensacji? Czy może ekipa Adrian Bernatowicza "zdemoluje" kolejnego rywala?

3' GOL! (0-1) - Rozklepana defensywa Zielonych Aniołów i po dograniu Karola Rafalskiego wynik otwiera Adrian Bernatowicz.
5' Wysoko nad bramkę przelatuje uderzenie z dystansu Kacpra Bilińskiego.
7' Strzał głową Jakuba Tymczaka przelatuje tuż obok bramki.
8' Z rzutu rożnego Misiewicz zagrywa na głowę Tymczaka, a ten uderza niecelnie.
10' Efektowna próba lobem Karola Rafalskiego, lecz niestety dla T.B 85 Team nie efektywna.
12' GOL! (0-2) - Z kontrą wychodzi ekipa debiutanta, Kacper Biliński otrzymuje piłkę od Łukasza Bojarskiego i sprytnym uderzeniem pokonuje Fortunę.
14' Ofiarna interwencja Pawła Misiewicza, który z linii bramkowej wybija uderzenie Adriana Bernatowicza.
16' Z rzutu wolnego pośredniego Biliński wykłada piłkę Zakrzewskiemu, a ten uderza niecelnie.
18' Strzał głową Łukasza Bojarskiego na rzut rożny paruje Fortuna.
19' GOL! (1-2) - Fatalnie rozegrany aut, Paweł Szumielewicz zagrywa do... Pawła Misiewicza, ten "nawija" obrońcę, wychodzi sam na sam z bramkarzem i pewnym strzałem daje nadzieję "Szarym" na korzystny wynik!
22' Z rzutu wolnego bardzo mocno, a także bardzo niecelnie uderza Paweł Misiewicz.
24' GOL! (1-3) - Dobre podanie Łukasza Zakrzewskiego do Kacpra Bilińskiego, ten decyduje się na strzał i piłka po rykoszecie wpada do siatki!
25' GOL! (1-4) - Łukasz Bojarski zagrywa na wolne pole do Adriana Bernatowicza, a ten z najbliższej odległości umieszcza piłkę w pustej bramce.
27' GOL! (1-5) - Dwójkowa akcja Łukasz Bojarski - Adrian Bernatowicz i ten drugi pakuje futbolówkę do siatki!
28' Kontra Zielonych Aniołów, Paweł Struski źle dogrywa do Arkadiusza Barskiego, a ten oddaje sytuacyjny strzał, który bez trudu chwyta Paweł Nowak.
29' GOL! (1-6) - Po dograniu Pawła Szumielewicza bramkę strzałem w długi róg zdobywa Łukasz Bojarski.
31' Szumielewic w uliczkę do Bilińskiego, ten staje oko w oko z Fortuną i przegrywa to starcie.
33' GOL! (1-7) - Na strzał sprzed pola karnego decyduje się Karol Rafalski i piłka wpada do siatki obok bezradnego Bohdana Fortuny.
35' Dwie świetne parady Fortuny po starciach z Łukaszem Bojarskim.
37' GOL! (1-8) - Kontra T.B 85 Team, oko w oko z kiperem staje Rafalski, lecz przegrywa to starcie, po chwili meczówka spada pod nogi Pawła Szumielewicza, który pakuje ją do pustej bramki!
38' Najpierw w goalkeepera uderza Konrad Krepa, a chwilę później Paweł Szumielewicz.
39' GOL! (1-9) - Karol Rafalski centruje piłkę w pole karne, tam do główki najwyżej wyskakuje Kacper Biliński i mocnym strzałem zdobywa efektowaną bramkę.

Zgodnie z przewidywaniami gładkie zwycięstwo odniosła ekipia Adrian Bernatowicza, która tym samym umocniła się na pozycji lidera pierwszej ligi. Gdyby gracze w czarno-zielonych trykotach byliby bardziej skuteczni to mogliby zaaplikować Bohdanowi Fortunie kopę bramek! Kolejnym rywalem debiutanta będzie Afera Neonowa, natomiast pokonani "Niepokonani" zmierzą się z Bratem Albertem.