12.04 godz. 18:25, Skwierzyńska, Sedzia: Tomasz Pondel
Skład: Grabowski, Pudlis, Fleming, Kalemba, Dranka, Matlak, Sokół, Kruszelnicki, Głuszczak
Skład: Deńko, Wyrzykowski, Mikusz, Ciepliński, Pełka, Grzech, Łapeta, Zieliński, Boroński, Śmiałkowski, Malec, Buczyński, Ziemba, Dąbrowiak, Glajnych
25' Piotr Matlak
26' Michał Dranka
29' Richard Fleming
27' Jonasz Deńko
Zawodnik meczu: Mateusz Głuszczak (Świetne parady które uchroniły drużynę ,,Boney'' przed stratą kilku bramek i zwycięstwa w tym spotkaniu.)

Spotkanie pomiędzy niepokonaną defensywą zespołu ,,Boney'' a Visionicą która napewno będzie dążyć do przełamania szczelnego muru i wygrania spotkania.Zwycięstwo takie da drużynie 3 punkty potrzebne do przeskoczenia BNY,natomiast przy zwycięswie zawodników Matlaka drużyna obejmie fotel lidera mając na koncie komplet oczek.

1' Indywidualna akcja Mateusza Dąbrowiaka, strzał jednak obok prawego słupka bramki strzeżonej przez Głuszczaka.
4' Wrzuta z połowy boiska w pole karne Visionicy,tam faulowany przez napastnika golkiper i wznowimy grę od rzutu wolnego.
7' Z pola karnego uderza Mikusz,lecz świetną interwencją przy tym strzale popisał się bramkarz ,,Boney''.
9' Za zasłony strzał aktywnego dzisiaj Mikusza odbija na rzut rożny Głuszczak.
14' (0-1) Idealne prostopadłe podanie w tzw korytarz od Kalemby, adresatem Matlak który przy prawym słupku wbija piłke do bramki wyprowadzając swoją drużynę na prowadzenie.
16' Malec dobrze radzi sobie na lini jak i przed polu, pewne przejęcie dośrodkowanej piłki.
18' Ciepliński po wrzutce z rzutu rożnego o minimetry przenosi piłkę obok bramki.
20' Piękne uderzenie z woleja Buczyńskiego,ale piłka zbyt silnie kopnięta przechodzi ponad poprzeczką.
21' Na strzał za pola karnego decyduję się Mikusz,ale ponownie na posterunku dobrze ustawiony Głuszczak który wyrasta nam na bohatera spotkania.
23' Kolejne już uderzenie w wykonaniu Mikusza, tym razem prawie z połowy boiska piłka trafia w słupek i wychodzi poza boisko.Dzisiaj widać że poza umiejętnościami Głuszczakowi dopisuje także szczęście.
23' Kruszelnicki ukarany żółtą kartką za nierozważny atak na nogi przeciwnika,drużyna BNY przez 2 minuty będzie grać w osłabieniu.
25' (0-2) Rzut wolny przed polem karnym,do piłki podchodzi Matlak i pewnym strzałem obok muru zaskakuję bramkarza jak i kolegów przez niego ustawionych.
26' (0-3) W pole karne podaje Pudlis,piłkę przejmuję Dranka i mocny strzałem zdobywa kolejną bramkę na konto swojej drużyny.
27' (1-3) Gol kontaktowy,idealne dośrodkowanie z prawej storny posyła Dąbrowiak a egzektutorem okazuje się dobrze ustawiony Deńko.Warto odnotować że jest to pierwsza stracona bramka w tym sezonie przez zawodników ,,Boney''.
29' (1-4) Matlak dośrodkowuje z rogu na głowę Fleminga, a ten strzałem z bliskiej odległości pokonuje bramkarza.
34' Dranka decyduję się na uderzenie ze szpica,piłka spada obok prawego słupka.
37' Kolejny strzał w wykonaniu Dranki i po raz kolejny zabrakło niewiele do zdobycia drugiej bramki.

Bardzo wyrównane spotkanie pomiędzy Visionicą a BNY,jednak Ci drudzy okazali się skuteczniejsi co pozwoliło im zdobyć komplet punktów.Akcję prowadzone w tym meczu były na każdą z bramek, lecz tylko jedna z drużyn posiadała dzisiaj tak dobrze dysponowowanego Głuszczaka który odbijał prawie każdy strzał.Okazja do zdobycia kolejnych punktów i poprawienia swojego dorobku już za tydzień, Visionica zagra z Wolves a BNY Mellon podejmie InsERT.

autor: Maciej Siwek