12.04 godz. 20:40, Skwierzyńska, Sedzia: Tomasz Pondel
0 : 4
( 0 : 0 )
Skład: Gudra, Kowalczyk, Karczewski, Karczewski, Stefańczyk, Materniak, Mikołajczyk
Skład: Kądziołka, Kuziomko, Kuziomko, Sikora, Zawadzki, Ogonowski, Wiśniewski, Bajurny, Kubiak
27' Damian Karczewski
37' Mateusz Stefańczyk
40' Damian Karczewski
40' Piotr Kowalczyk
Zawodnik meczu: Damian Karczewski (Pod nieobecność Biela wziął na siebie cieżar rozgrywania akcji w ataku.Cały czas nękał obronę i bramkarza Pasibusa,zdobywając przy tym dwa gole i jedną asyste.)

Szczęscie początkowo nie sprzyja Pasibusowi który po dwóch seriach jest bez punktów.Sytuacja inaczej przedstawia się u ich dzisiejszych rywali,Brat Albert wygrał swoje dwa spotkania i znajuduję się w górnej stawce tabeli 1 Ligi.Może dzisiaj jest czas na przełamanie dla ,,Włoskich Pastuchów'' bo w drużynie przeciwnej brak najlepszego strzelca Rafała Biela.Wszystko zweryfikuje boisko.

1' Karczewski po pięknym rajdzie mijając dwóch rywali oddaje strzał, a piłka obija słupek bramkowy.Mogło być szbykie otwarcie spotkania.
5' Bardzo silny strzał w wykonaniu Kuziomko,lecz tym razem na posterunku bramkarz Brata Alberta.
7' Ponownie zdobyć bramkę próbuję Karczewski,uderzenie z boku boiska źle dokręcone i wychodzi poza linię boczną.
9' Oko w oko z Zawadzkim staje Mikołajczyk,górą w tym pojedynku golkiper Pasibusa.
12' Świetne dośrodkowanie z autu spada na głowę Masterniaka,a ten przenosi piłkę obok prawego słupka.Wciąż bez bramek w tym spotkaniu choć sytuacji na objęcie prowadzenia było sporo.
14' Karczewski będąc w polu karnym uderze w bramkarza rywali,piłka wychodzi poza pole gry i od rożnego wznowią zawodnicy Macieja Gudry.
16' Płaska centra w pole karne i dosłownie pół stopy zabrakło by zamykający akcję Kądziołka wbił piłkę do siatki.
19' Na strzał za pola karnego decyduję się Wisniewski,próba kończy się tym że futbolówka ląduję poza boiskiem.
22' Kuziomko broni swoją drużynę przed utratą gola wybijając piłkę z lini bramkowej.
25' Gdyby padł gol to byłby on napewno bramką spotkania jak nie i sezonu,uderzenie z przewrotki Wiśniewskiego broni Karczewski.
27' (1-0) Damian Karczewski w końcu po indywidualnej akcji przełamuję obronę Pasibusa i pokonuję Zawadzkiego.Tym samym Brat Albert wychodzi na prowadzenie.
30' Do rzutu wolnego podchodzą zawodnicy Gudry,lecz strzał taki że będziemy potrzebować drugiej piłki.
34' Kądziołka dośrodkowuje z rzutu rożnego na głowę Kuziomko, a ten minimalnie przenosi futbolówke obok bramki.Dobra sytuacja do wyrównania.
37' (2-0) Kowalczyk wykłada piłkę do pustej bramki,Stefańczyk nie ma problemu z wbiciem jej do siatki i podwyższeniem wyniku.
40' (3-0) Obrona kapituluje poraz kolejny,tym razem do pustej bramki podaje Karczewski a pewnym egzekutorem okazuje się Kowalczyk.
40' (4-0) Co za końcówka, podanie od jednego z obrońców Pasibusa pewnie wykorzystuje Karczewski który tym samym ustala wynik spotkania na korzyść Brata Alberta.

Spotkanie pomiędzy Pasibusem i Bratem Albertem od początku prowadzone było pod dyktando zawdoników Gudry.Bez swojego kluczowego napastnika Biela, role odpowiednio przejął Karczewski który to raz po raz nękał obronę ,,Włoskich Pastuchów''.Zawodnicy Kądziołka próbowali pojedyńczymi akcjami zaskoczyć,lecz nic z tego nie wychodziło.Rezultat w pełni oddaje przebieg spotkania.Dzięki zwycięstwu Brat Albert plasuje się na pozycji lidera z kompletem punktów,a Pasibus zajmuję dolną cześć tabeli 1 Ligi Biznesu.Możliwosć zdobycia kolejnych oczek już za tydzień, Brat Albert zagra z Zielonymi Aniołami a Pasibus podejmie Piorun Zaodrze.

autor: Maciej Siwek