04.04 godz. 19:10, Skwierzyńska, Sedzia: Kamil Struski
1 : 1
( 1 : 0 )
Skład: Barski, Wardęga, Wardęga, Tymczak, Struski, Fortuna, Misiewicz, Rozwadowski, Verbilo
Skład: de Rosset, Wajda, Warowy, Wróblewski, Lewandowski, Olszewski, Tęsiorowski, Chrzanowski, Pelwecki
24' Patryk Rozwadowski
16' Michał Chrzanowski
Zawodnik meczu: Patryk Rozwadowski (Długo Patryk nie mógł się wstrzelić, ale gdy już trafił do siatki to był to gol stadiony świata. Od tamtej pory Rozwadowski grał już bardzo dobrze, często zagrażając bramce Marka Wajdy. Wyróżnienie dla obu bramkarzy. )
Dość udany debiut, po przeprowadzce z ligi na Kuźnikach zanotowało Wolves AirSupport Wrocław, które w poprzednim tygodniu pokonało Pasibusa - 3:2. Teraz "Wilki" podejmą Zielone Anioły i również nie mogą spodziewać się łatwej przeprawy. Co prawda "Green Angels" na inaugurację przegrało wysoko z BNY Mellon - 0:5, ale można to tłumaczyć niemałą rewolucją kadrową w ich szeregach. Gdy wszyscy w tej ekipie znajdą już wspólny język, to z czasem powinni regularnie punktować. Pytanie czy uda im się to już w tym tygodniu? Zespół Bartosza Tęsiorowskiego ma zamiar uzyskać awans do elity i nie będzie chciał pozwolić sobie na porażkę z niżej notowanym przeciwnikiem. W odniesieniu wygranej pomóc król strzelców 1 ligi OFC - Jakub Pelwecki, który już w pierwszym meczu dwukrotnie trafił do bramki rywali. Czy teraz również poprowadzi "Watahę" do triumfu i powiększy swój dorobek bramkowy? Czy jednak defensywa dowodzona przez Bohdana Fortunę znajdzie sposób na jego zatrzymanie i zabierze punkty debiutantowi?

6' Patryk Rozwadowski do Arkadiusza Barskiego w pole karne, który odgrywa piłkę do lewej strony, do Jakuba Tymczaka, który zamyka całą akcję strzałem obok bramki.
10' Bardzo dobra interwencja Bohdana Fortuny po strzale Jakuba Pelweckiego z lewej strony.
11' Kolejne uderzenie Pelweckiego i tym razem Fortuna interweniuje na raty.
14' Zakakujący strzał Pawła Lewandowskiego z lewej strony i z trudem piłkę na rzut rożny zbija Fortuna.
15' (0:1) - Szybka akcja Wolves Wrocław. Michał Chrzanowski zagrywa do Łukasza Wróblewskiego, który z bliska pokonuje golkipera "Green Angels".
18' Próba Pawła Misiewcza zza pola karnego i Marek Wajda czujnie zbija futbolówkę na rzut rożny.
24' (1:1) - Patryk Rozwadowski w pierwszej połowie oddawał dużo strzałów, ale żaden nie był godny odnotowania. Jednak kolejnej jego próby nie możemy przemilczeć! Rozwadowski będąc w okolicach strefy środkowej oddaje potężny strzał z dystansu, po którym futbolówka ląduje w sieci idealnie pod poprzeczkę. Bramkarz był tutaj bez szans.
25' Uderzenia Rozwadowskiego i Misiewicza i dwie dobre interwencje Wajdy.
26' Płaski strzał Dominika Olszewskiego zza pola karnego i na raty po nim interweniuje Bohdan Fortuna.
31' Barski z woleja trafia w słupek!
36' Rozwadowski wpada z piłką w pole karne i strzela wprost w dobrze ustawionego Wajdę.
38' Mocny strzał Pelweckiego z dystansu i futbolówkę przed siebie odbija Fortuna.
39' Jeszcze jedna okazja "Wilków". Tym razem strzelał Olszewski i znowu udanie interweniuje bramkarz "zielonych".

Nie brakowało emocji w starciu pierwszej ligi pomiędzy Wolves AirSupport Wrocław a Zielonymi Aniołami. Nikt tutaj nie odstawiał nogi, nikomu na myśl nie przyszło odpuszczać, a jak często bywa, takie starcia kończą się z reguły remisem. Tak było i tym razem. Podział punktów po wyrównanym spotkaniu nie zadowala nikogo, ale również nikogo nie powinien załamywać. "Wilki" utrzymują drugą lokatę na zapleczu elity i są niepokonane, zaś "Green Angels" po wysokiej klęsce na inaugurację, zgarniają premierowy punkt i mają nadzieje, że od tej pory będzie już tylko lepiej. Kolejnym razem Bartosz Tęsiorowski i spółka zagrają z Aferą Neonową, z kolei Zielone Anioły o pierwszą victorię w bieżącej kampanii ligowej powalczą z T.B 85 Team.