Skład: Słowiński, Lesiuk, Lachowicz, Wojtasik, Waliłko, Ozga, Zapart, Sąsała, Tracz, Porczak
Skład: Nadgrodkiewicz, Kokociński, Rabel, Luźny, Węcławski, Szczucki, Piotrowski, Winnicki, Hojniak, Ruszkiewicz
19' Dominik Porczak
32' Łukasz Lesiuk
35' Dominik Porczak
33' Michał Rabel
Zawodnik meczu: Dominik Porczak (dwie bramki Dominika zapewniaja mu tytuł gracza meczu, znakomicie zagrali też Fabian Wojtasik i Łukasz Tracz)

AWL stracił troche dystans do czołowki, ale to powód miesięcznej przerwy, spowodowanej szkoleniem "wojskowych" więc moga spokojnie ten dystans odrobić, Ogrodomania walczy o utrzymanie w Superlidze, lecz dziś będzie bardzo trudno o choćby punkt. Zaczynamy ostatnie spotkanie dzisiejszego dnia!

2' (0:1) Jakub Zapart otwiera wynik meczu już w drugiej minucie, dokładnym podaniem popisuje się Dominik Porczak a Kuba strzela nie do obrony
6' popis techniki Łukasza Lesiuka, wypuszcza w bój Łukasza Tracza efektowną raboną, aleŁukasz nie spodziewał sie tego zagrania i nie zdążył do piłki
8' Łukasz Tracz zablokowany na linii pola karnego przy próbie strzału
9' bomba Porczaka z 20 metró minimalnie mija spojenie bramki bronionej przez Pawła Szczuckiego
10' Karol Luźny mial swietną szansę na bramkę, był 1 na 1 z Adamem Ozgą jednak ostry kąt wpłynął na jakość uderzenia i Adam broni
15' znowu Dominik Porczak, tym razem po ziemi, strzał jest niecelny
17' (0:2) Łukasz Lesiuk w roli asystenta, zagrał do Fabiana Wojtasika a ten z linii pola karnego uderzył po ziemi i Paweł Szczucki wyciąga piłkę z siatki po raz drugi w dzisiejszym dniu
18' ładny strzał głową po dosrodkowaniu z lewej strony oddaje Michał Rabel, ale dobrze broni to Adam Ozga
19' (0:3) znowu dwójkowa akcja AWL, Tracz do Dominika Porczaka i przed przerwą ten ostatni strzela na 3:0
22' po rzucie rożnym do główki doszedł Damian Waliłko, jednak z bliskiej odległości przestrzelił!
24' po kontrze Ogrodomanii do piłki doszedł Karol Luźny, uderzył z półbrotu ale skutecznie na linii bramkowej broni Adam Ozga
26' rzadko takich sytuacji nie wykorzystuje Fabian Wojtasik, ale tym razem w 100% sytuacji przestrzelił z około metra!
28' dobra obrona Pawła Szczuckiego po strzale Kuby Zaparta!
30' Domonik Porczak uderza z linii pola karnego, rykoszet o rzut rożny
32' (0:4) mamy czwartą bramkę dla AWL, strzelcem bramki po płaskim strzale jest Łukasz Lesiuk, nie popisał sie w tej sytuacji Szczucki, który puscił piłkę pod brzuchem
33' Łukasz Tracz z 5 metrów poteżnie strzela, trafia w spojenie!
33' (1:4) mamy wreszcie bramkę dla Ogrodomanii, Michał Rabel po podaniu aktywnego dziś karola Luźnego strzela póki co honorowego gola
34' (1:5) nie musieli długo czekać na odpowiedź AWL gracze Ogrodomanii, piłkę do Porczaka podawał Łukasz Lesiuk, a Porczak huknął po ziemi i Szczucki bez szans!
37' Łukasz Tracz sam na sam ze Szczuckim....obok słupka

Pewne zwycięstwo faworyta, ani przez chwile niezagrożone. "Wojskowi" wypunktowali rywali, których dzis było stac jedynie na 1 bramkę. Mecz mógł skończyć sie znacznie wyższym wynikiem lecz troszkę zawiodła dzis skuteczność u graczy AWL. Wygląda na to, że pościg za czołówką zaczął sie na dobre i AWL nie zwolni tempa w następnych spotkaniach.

autor: Paweł Kubów