09.04 godz. 19:10, Kuźniki, Sedzia: Andrzej Malec
6 : 2
( 1 : 2 )
Skład: Nadgrodkiewicz, Kokociński, Węcławski, Szczucki, Piotrowski, Winnicki, Hojniak, Ruszkiewicz, Nowostawski, Kuśmierz
Skład: Kmieć, Kaban, Sobański, Nowak, Kropidłowski, Jaworski, Piędel, Grzywniak, Banaś
3' Wojciech Ruszkiewicz
11' Damian Kokociński
18' Damian Kokociński
18' Radosław Grzywniak (Rzut karny)
22' Łukasz Nowak
32' Krzysztof Kaban
35' Łukasz Nowak
37' Marcin Piędel
39' Łukasz Nowak
Zawodnik meczu: Radosław Grzywniak (Cztery asysty, wywalczony rzut karny, jedna bramka, wiele wygranych pojedynków z defensorami rywali - to wszystko powoduje, że MVP wpada na konto Radka! "Plus meczu" trafia na konto Łukasza Nowaka.)

Po dwóch seriach gier lepiej wygląda sytuacja zespołu Łukasza Kmiecia. Zbieranina ma na koncie trzy oczka, a wywalczyła je ostatnio po szalonym pojedynku z Moico, szalę zwycięstwa przechylając na swoją stronę dopiero w ostatniej minucie meczu. Ogrodomania o ostatniej kolejce wolałaby chyba zapomnieć - wynik 1:13 z do niedawna grającym jeszcze w drugiej lidze PzB można traktować jako prawdziwą kompromitację. Czy KPO podniesie się z kolan i w końcu zapunktuje? Zobaczymy już dziś wieczorem! Faworyta spotkania Zbieranina - KPO typować nie będziemy - możemy przypuszczać jedynie, że skoro grać będzie Zbieranina mecz na pewno będzie szalony i na boisku wydarzyć się będzie mogło wszystko.

1' Dzisiaj będziemy świadkami debiutu, bowiem w bramce FC Zbieraniny pojawi się nowy nabytek - Mariusz Banaś, którego znamy z występów w Skleptechu.
3' GOL! (0-1) - Michał Hojniak odnajduje w polu karnym Wojciecha Ruszkiewicza, a ten otwiera wynik spoktnia. Niestety dla FC Zbieraniny w tej sytuacji nie popisała się ich defensywa, która zachowała się bardzo pasywnie.
7' Kapitalnie w polu karnym Łukasza Nowaka odnalazł Arkadiusz Kropidłowski, a snajper "FCZ" z najbliższej odległości fatalnie kiksuje.
8' Pewna interwencja Mariusza Banasia po strzale Damiana Kokocińskiego.
10' Kolejna próba Ruszkiewicza i niewiele zabrakło do skompletowania dubletu.
11' GOL! (0-2) - Efektowaną "podcinką" nad bramkarzem prowadzenie KPO podwyższa Damian Kokociński.
12' Refleks Pawła Szczuckiego sprawdzał Radosław Jaworski, lecz czujnie w bramce zachowuje się "kiper" "KPO"!
15' Bardzo mocno, a zarazem niecelnie uderza Piędel i mamy aut bramkowy dla "Granatowych".
18' W polu karnym faulowany jest Radosław Grzywniak, sędzia wskazuje "na wapno", a do tego żółtą kartką karze Damiana Kokocińskiego.
18' GOL! (1-2) - Pewnym egzekutorem "11" jest sam poszkodowany, czyli Radosław Grzywniak.
20' Z rzutu wolnego prosto w mur uderza Arkadiusz Kropidłowski.
22' Strzał głową Radosław Grzywniaka, na rzut rożny przenosi Paweł Szczucki.
22' GOL! (2-2) - Z rzutu rożnego Grzywniak zagrywa do Łukasza Nowaka, a ten strzałem w krótki róg doprowadza do wyrównania.
23' Kąśliwe uderzenie Kuśmierza i z trudem interweniuje Banaś.
25' Kolejna próba Michała Kuśmierza, lecz tym razem słupek staje na drodze gracza "KPO"!
27' Bardzo dobra próba z rzutu wolnego Grzywniaka i jeszcze lepszą paradą popisuje się Szczucki.
30' Kontra Ogrodomanii, Ruszkiewicz podaje do Kokocińskiego, a ten przegrywa starcie z Banasiem.
32' GOL! (3-2) - Dwójkowa akcja Grzywniak-Kaban i "FCZ" obejmuje prowadzenie!
35' GOL! (4-2) - Ależ remontada Zbieraniny, od 0:2 do 4:2! Marcin Piędel dogrywa do Łukasza Nowaka, a ten mając przed sobą jedynie bramkarza nie myli się!
36' Obramowanie bramki obija Radosław Jaworski!
37' GOL! (5-2) - Za ciosem idzie beniaminek, a po podaniu Radosław Grzywniaka wynik podwyższa Marcin Piędel.
39' GOL! (6-2) - Indywidualna akcja Grzywniaka, ten wrzuca w pole karne, a tam głowę dokłada Łukasz Nowak i tym samym kompletuje hattricka!

Od paru lat modnym słowem w świecie piłkarskim jest "remontada", która polega na odwróceniu niekorzystnych losów meczu i zazwyczaj zwyciężeniu go! Wczoraj takowego czegoś dokonali gracze Łukasza Kmiecia, którzy z 0:2 wyszli na 6:2, a pierwsze skrzypce w Zbieraninie grał Radosław Grzywniak - autor czterech asyst i jednej bramki. Czy spotkanie to będzie początkiem zwycięskiego marszu "Czerwono-czarnych", przekonamy się podczas potyczki z Przyjaciółmi z Boiska. Nadal bez zdobyczy punktowej pozostaje KP Ogrodomania i o "przełamanie" złej passy powalczy z miejscowymi Kuźnikami.