05.04 godz. 20:40, Kuźniki, Sedzia: Marcin Niciński
3 : 4
( 1 : 3 )
Skład: Adham, Lesiuk, Ozga, Krajewski, Słomiński, Sąsała, Gobis, Tracz
Skład: Obremski, Naliwajko, Rądlewski, Graca, Księżarek, Obremski, Kiełkowski, Bracisiewicz, Zieliński
2' Grzegorz Słomiński
18' Łukasz Tracz
19' Łukasz Tracz
29' Łukasz Lesiuk
10' Arkadiusz Księżarek
32' Bartosz Naliwajko
34' Bartosz Naliwajko
Zawodnik meczu: Łukasz Tracz (świetny mecz Łukasza, imponował dzis znakomitą techniką, strzelił dwie bardzo ważne bramki, miał szansę także na kolejne ale nie dopisywało szczęscie, raz przeszkodziła mu murawa.)

AWL jak to AWL - plan działania ma jasny: wygrać. Wygrać mecz pierwszy, mecz kolejny i mecz ostatni, a w efekcie tego sięgnąć po tytuł kolejny mistrzowski. Póki co gracze Kierownika Adama Ozgi rozkazy wykonują bez zarzutu - mecz numer jeden został przez Wojskowych pewnie wygrany, a dzięki zwycięstwie 8:3 nad FC Zbieraniną AWL zameldowało się na samym szczycie ligowej tabeli. Skoro z jednym beniaminkiem Akademia Wojsk Lądowych bez trudu się uporała to i z drugim nie powinno być teoretycznie problemów. Jak to wyjdzie w praktyce? Przekonamy się w czwartek!

2' (0:1) szybkie otwarcie meczu, Damian Krajewski mocno strzelił na bramkę Azzurobianco, Łukasz Rądlkewski skutecznie broni, ale najszybszy do dobitki był Grzegorz Słomiński, któy skutecznym strzałem otwiera wynik
5' kolejny atak AWL, po podaniu Damiana Krajewskieg piłkę na 3 metrze miał Łukasz Tracz, ale bramkarz rzucajac się pod nogi zapobiega utracie bramki
7' Łukasz Tracz z półobrotu trafia w jednego z obrońców
8' Krajewski odbiera piłkę obrońcy, strzela z 12 metrów ale piękną robinsonadą Rądlewski ratuje sytuację
9' Przemek Zieliński kończy strzałem kontrę swego zespołu, jednak strzela za wysoko
10' (1:1) wspaniała akcja Azzurobianco, z lewego skrzydłą w pole karne dosrodkował Naliwajko, tam głową piłkę zgrywa Zieliński na głowę Arkadiusza Księżarka a ten ładnie się złożył do tej głowki i nie dal szans Adamowi Ozdze
12' Łukasz Lesiuk strzela z 15 metrów, metr od słupka
16' znakomita szansa Łukasza Tracza, był sam na sam z bramkarzem po prawejh stronie placu gry, lecz kiedy składał się do strzału piłkja podskakując na jakiejś nieróności zniweczyła tę próbę i wyszła na aut bramkowy
18' (1:2) tym razem juz wszystko było jak należy, Tracz przyjął piłkę w polu karnym, zwiodł obrońcę, uderzył idealnie poza zasięgiem bramkarza i prowadzi zespół AWL
19' (1:3) kolejna świetna akcja Łukasza Tracza, akcja prawym skrzydłęm, wejście w pole karne, zwód i strzał lewą nogą, Rądlewski bez szans
23' Alan Adham z narożnika pola karnego, ale bardzo niecelnie
24' akcja Bartka Naliwajki, znalazł sie sam na sam z bramkarzem, miał z prawej strony kolegę, ale jak to napastnik, próbował sam wykończyć akcję, ale lepszy był w tej sytuacji Adam Ozga
26' podkręcony strzał Łukasza Tracza mija nieznacznie spojenie słupka z poprzeczką
28' znowu Tracz z 12 metrów celnie ale prosto w bramkarza
29' (1:4) rzut rożny dla AWL, dokładne dosrodkowanie do Łukasza Lesiuka, który nogą z pierwszej piłki strzela czwartą bramkę dla AWL
32' Naliwajko strzela z 10 metrów, po rykoszecie piłka wycjodzi na corner
32' (2:4) GOL! Piękna głowka Bartka Naliwajki, wyskoczył najwyżej i mocnym strzałem pokonujue Ozgę
34' (3:4) mimo deszczu robi się coraz goręcej, znowu Naliwajko strzelcem bramki! Pięknym lobem przerzucił bramkarza!
36' KOlejne próby pokonania bramkarza AWL, ale albo swietnie broni Ozga albo strzały mijają bramkę

Ach co to był za mecz, kiedy w pewnym momencie wydawało się, że AWL spokojnie dowiezie wynik do końca, znakomicie i skutecznie zaczęli grać zawodnicy Azzurobianco a ich superstrzelec Bartek Naliwajklo strzelił dwie piękne bramki i szkoda, ze ten mecz trwał tylko 40 minut, bo im bliżej było końca, emocje były coraz większe. Świetne zawody, ostatecznie 3 punkty trafiają do AWL, ale ogromne brawa należą się także graczom Azzurobianco.

autor: Paweł Kubów