14.06 godz. 19:55, Skwierzyńska, Sedzia: Tomasz Pondel
( 1 : 0 )
Skład: Biegański, Biela, Jaskowski, Kucharski, Madej, Beksiński, Schmidt
Skład: Majak, Madera, Raś, Grzywa, Turek, Szymański, Turek, Rosolak
23' Kamil Biegański
28' Łukasz Beksiński
5' Paweł Turek
24' Marcin Majak
29' Grzegorz Raś
Zawodnik meczu: Łukasz Beksiński (Autor sukcesu, jakim niewątpliwie jest remis dla WN.)

Kolejny mecz o stawkę - tym razem pomiędzy Old Blue Angels, które potrzebują 3 punktów do zapewnienia sobie utrzymania, a Wielką Niewiadomą, która ma jeszcze szansę na brązowy, bądź nawet srebrny medal, z tym, że ta druga opcja zależy też od ISG. Różnica w ilości punktów jest znaczna, ale nie zawsze to się sprawdza, więc zobaczymy jak będzie dzisiaj.

1' Łukasz Beksiński strzela w bramkę, piłka odbija się od słupka, jednak Andrzej Jaskowski nie trafia dobrze w piłkę.
5' (1:0) Paweł Turek dobrze obraca się z piłką na linii pola karnego i strzałem w długi róg pokonuje bramkarza.
9' To już trzeci słupek w dzisiejszym spotkaniu. Tym razem autorem strzału Piotr Szymański.
14' Beksiński strzela, bramkarz zbija piłkę przed siebie, Jaskowski dobija, ale  znowu dobrze bramkarz.
16' Kamil Biegański uderza z dwudziestu metrów. Końcówką rękawicy wybija Schmidt.
20' Grzegorz Raś uderza z piętnastu metrów prosto w bramkarza.
20' Beksiński ponownie obija słupek.
22' Andrzej Jaskowski w dobrej sytuacji mija piłkę o centymetry, a mógł być gol.
22' Łukasz Beksiński bardzo lubi słupki i kolejny raz trafia w jeden z nich.
23' (1:1) Beksiński podaje do Biegańskiego, a ten strzałem z pola karnego doprowadza do remisu.
24' (2:1) Szybka odpowiedź OBA. Paweł Turek podaje z rzutu rożnego do ustawionego na linii pola karnego Marcina Majaka, który strzela w krótki róg, wyprowadza swój zespół znowu na prowadzenie.
28' (2:2) Damian Madej podaje do ustawionego w narożniku pola karnego Łukasza Beksińskiego, który mocnym strzałem w długi róg zdobywa gola.
29' Za dyskusję z sędzią żółtą kartką zostaje ukarany Grzegorz Raś.
30' Świetne przyjęcie Damiana Madeja, jednak lob główką troszkę za mocny.
32' Majak dobrze wbiega w pole karne, jednak zbyt mocno wysuwa sobie piłkę, a bramkarz był szybszy.
38' Jaskowski dostaje podanie z rzutu rożnego, jednak strzał w długi róg niecelny.

Grająca w sześciu Wielka Niewiadoma pokazała klasę i wolę walki, jednak nie wystarczyło to, aby zapewnić sobie zwycięstwo i brązowe medale. Szkoda, że w tak ważnym meczu zabrakło zawodników. OBA była blisko sprawienia niespodzianki na koniec sezonu, jednak zabrakło troszeczkę sprytu boiskowego, dzięki któremu mogli już sobie zapewnić utrzymanie w tej kolejce. Oba zespoły będą walczyć o swoje cele w ostatnim meczu sezonu.

autor: Jacek Śliz