Skład: Lesiuk, Kasprzycki, Wąsik, Głuszec, Dziuba, Gibas, Grabalski, Pawlak, Urbański
Skład: Kinal, Pyzik, Wącior, Wącior, Seifert, Mikołajec, Zychowicz, Elgun, Kozioł, Martyński, Lungu
24' Adrian Lungu
29' Adrian Lungu
33' Dominik Wącior
36' Piotr Mikołajec
Zawodnik meczu: Adrian Lungu (dwie bramki plus jedna wspaniałej urody dają mu miano gracza meczu. Na wyróżnienie zasługuje także kapitan Piotr Mikołajec, zdobywca dwóch bramek)

Bardzo ważne spotkanie, które być moze zdecyduje o być albo nie być w Ekstraklasie dla obu zespołów, gdyż zagrają ostatni i przedostatni zespół w tabeli. O oczko lepsi na tę chwilę sa zawodnicy Almamasters, ale na pewno nie będzie im dziś łatwo o 3 punkty, gdyż Cloud jak słyszałem od zawodnikó, ma gryźć dziś trawę, i na pewno nie odpuszczą. Pierwszy mecz dzisiejszego popołudnia właśnie się zaczyna!

2'  (1:0) rzut rożny dla Cloud, Piotr Mikołajec idealnie wrzuca do Szymona Wąciora i ten idealnie uderza głową, otwarcie wyniku dla Cloud! Piękna głowka!
5' Szymon Wącior zatrzymany na linii pola karnego przy próbie strzału, obronca dodatkowo nabija go piłką i nie ma nawet cornera
7' ładny strzał z półobrotu Marcina Martyńskiego, piłką idącą pod poprzeczkę na rzut rożny wybija bramkarz Krzysztof Wąsik
11' (2:0) piękny gol, Piotr Mikołajec minął obrońcę na srodku boiska, bramkarz wyszedł daleko przed bramkę, Piotr zauwazył to i wysokim lobem posłał  piłkę do siatki, mamy już 2:0
12' rzut wolny dla Almamasters,strzał idacy w swiatło bramki niemal z linii bramkowej wybija jeden z obrońców
15' Mikołajec zablokowany na 3 metrze przy próbie strzału, kolejny róg
16' (2:1) bramka kontaktowa dla Almamasters, Konrad Gibas zagrał do Kacpra Pawlaka na 3 metr przed bramką Tomasza Kinala, i Kacper z dość ostrego kąta pakuje piłkę do siatki
18' Kacper Pawlak chce iść za ciosem, strzela z 15 metrów bardzo groźnie ale dobrą paradą popisał się Kinal i wybija piłkę na róg
21' łądna akcja Kacpra Pawlaka, następnie uderzenie z woleja, ale 2 metry obok bramki Kinala
22' Kasprzycki po indywidualnej akcji znalazł się na linii końcowej, jednak zamiast dośrodkowywać próbował sam wykończyć ten rajd, kąt był zbyt ostry i nie było szans na pokonanie Tomka Kinala
24' (3:1) trzecia bramka dla Cloud, Dominik Wącior podał do Adriana Lungu a ten strzałem od słupka pokonuje Krzysztofa Wąsika
29' (4:1) wooow co za bramka, rzut wolny z około 18 metrów wykonywał Adrian Lungu, przymierzył w samo okienko bramki Almamasters i Wąsik bez szans, piłka wpada w góny róg! Ozdoba tego meczu!
30' indywidualna akcja Krystiana Grabalskiego, strzał z 10 metrów przechodzi nieznacznie nad poprzeczką
31' kopia akcji z 22 minuty Dawida Kasprzyckiego, rajd lewą stroną boiska i próba strzału z bardzo ostrego kąta przynosi podobny skutek, czyli Dawid nie trafia w bramkę
33' (5:1) ładny gol Dominika Wąciora, otrzymał podanie od Wojtka Pyzika, uderzył natychmiast w długi róg i Krzysiek Wąsik był bez szans!
34' poprzeczką po dobrym uderzeniu Michała Urbańskiego, najlepsza szansa w drugiej połowie ekipy Almamasters
36' (6:1) kolejny gol Cloud! z podania Marcina Martyńskiego skorzystał Piotr Mikołajec, huknął z dystansu i strzela szóstą bramke dla swojej drużyny a drugą swoją
38' Kasprzycki uderza z 8 metrów ale na posterunku jest Tomek Kinal

Nadspodziewanie łatwo ekipa Piotra Mikołajca poradziła sobie z drużyną Almamasters. Największym atutem Cliud była dzisiaj skuteczność, ktoa bardzo szwankowała u przeciwników. Po tej wygranej Cloud znajduje się z 6 punktami na koncie na 3-cim miejscu od końca, nie udało im sie uciec ze strefy spadkowej ale uczynili znaczący krok do tego aby juz niedługo to sie stało. Almamasters spada na ostatnią pozycję w tabeli mają do rozegrania jednak jeden mecz więcej od dzisiejszych przeciwników.

autor: Paweł Kubów