04.06 godz. 19:10, Skwierzyńska, Sedzia: Tomasz Pondel
2 : 0
( 1 : 0 )
Skład: Kinal, Wącior, Wącior, Seifert, Mikołajec, Carvalho Leal, Woźniak, Zychowicz, Elgun, Kozioł, Martyński, Płoszyca
Skład: Nawłoka, Skrzypecki, Szpyra, Skrzypecki, Kondratowicz, Bartosik, Czapran, Wojtala, Lisicki
20' Adrian Kondratowicz (Rzut karny)
34' Tomasz Lisicki
Zawodnik meczu: Adrian Nawłoka (Bramkarz ekipy Brzmienia skradł dzisiejsze show. Jego interwencje zachowały czyste konto dla drużyny, a pewnie obroniony rzut karny podkreślił jego wagę dla zespołu. Wyróznienie trafia także dla drugiego bramkarza Płoszycy.)

Drugi mecz na Skwierzyńskiej to pojedynek Ekstraklasowiczów, Brzmienie Miasta podejmować będzie Cloud Fc. Jedni i drudzy nie są pewni utrzymania, tylko z taką różnicą że podopieczni Mikołajca zajmują miejsce spadkowe i jeżeli chcą się utrzymać to dzisiaj muszą zwyciężyć. Szypyra i koledzy z 10 punktami zajmują środek tabeli co daje im 7 lokatę. Mecz napewno będzie zacięty, gdyż IBMers na to spotkanie deleguje aż 12 zawodników.

3' Lisicki prostym podbiciem strzela w kierunku bramki, ale piłka poleciała bardzo wysoko i potrzebować będziemy do gry drugiej.
6' Prostopadłe podanie do Lisickiego, lecz zbyt silnie zagrana piłka pada łupek bramkarza rywali.
9' W polu karnym przedziera się Mikołajec, mija dwóch rywali i oddaje strzał który po rykoszecie jednego z obrońców wychodzi poza pole gry. Od autu zacznie Cloud.
12' W polu karnym faulowny Kozioł, a sędzia Pondel bez wahania dyktuje rzut karny. Do piłki podchodzi Leal, fatalnie wykonany stały fragment gry i piłka wpada w ręce interweniującego Nawłoki.
14' Indywidualna akcja Lisickiego, drybuluje sobie obronców i oddaje płaski strzał z którym dobrze radzi sobie Płoszyca.
17' Kolejny raz świetnie zachowuję się golkipera Cloud, najpierw broni strzał Lisickiego, następnie zaś odbija z bliska uderzenie Skrzypeckiego. Dużo w tej akcji zawodnicy IBMers zawdzięczają swojemu bramkarzowi.
20' (1-0) Bliźniacza sytuacja w drugim polu karnym i ponownie sędzia Pondel wskazuje na wapno. Do piłki podchodzi Kondratowicz i bardzo silny strzałem od prawego słupka zdobywa bramkę. Płoszyca rzucił się dobrze, lecz przy tak precyzyjnym strzale miał utrudnioną interwencję i nie podołał.
23' Dużo nie brakowało, a mielibyśmy bramkę samobójczą. Kondratowicza przed swojakiem ratuje bramkarz wybijając piłkę na rzut rożny.
26' Świetenie zapowiadającą się kontrę przerywa Kondratowicz i już jedziemy iście w angielskim stylu w drugą stronę. Mecz może się podobać bo żadna z drużyn nie kalkuluje i otwarta jest na ofensywny futbol.
29' Na uderzenie za pola karnego decyduję się Mikołajec, piłka jednak przelatuje daleko obok bramki.
34' (2-0) Nawłoka posyła długie podanie do Lisieckiego, ten drybuluje między trzema obrońcami i zasłonięty oddaje bardzo mocny strzał który wpada pod pachą bramkarza Cloud. Bardzo dobrze zachował się w tej akcji Tomasz strzelając gola samotnie, koledzy nawet nie chcieli mu przeszkadzać. Zdaje się że może zabić nam to emocje w końcówce spotkania.
36' Kilka strzałów na bramkę Brzmienia, lecz dobrze grający dzisiaj Nawłoka nie daję się zaskoczyć łapiąc piłki.
38' Z rzutu wolnego Brzmienie, uderznie oddane daleko poza boisko tak jakby chcieli oddalić grę od swojej bramki i skraść trochę czasu zbliżając się do końcowego gwizdka.

Bardzo dobre spotkanie zobaczyliśmy pomiędzy Ekstraklasowymi ekipami, Cloud FC mierzył się z Brzmieniem Miasta. Końcowy rezultat i 3 punkty wędrują na konto Brzmienia którę dzięki wygranej jest już chyba pewne utrzymania. Natomiast ekipa Mikołajca jeżeli chcą pozostać na biznesowych salonach do końca ligi muszą wygrać wszystkie swoje spotkania. Co do spotknia, to należało ono dzisiaj do trzech zawodników, dwóch bramkarzy i Lisieckiego. Nawłoka jak i Płoszyca obronili dzisiaj naprawdę dużą ilość strzałów, lecz to Adrian zachowuję czystę konto i ostatecznie zwycięża. Dobrze dysponowany dzisiaj Lisicki dał ekipie bramkę dająca spokój w końcówce. W kolejnej serii gier Cloud FC zmierzy się z Realem, a Brzmienie podejmie Tomtex.

autor: Maciej Siwek