Skład: Majak, Madera, Kopeć, Więcek, Mosiński, Raś, Turek, Turek, Krupa, Rosolak
Skład: Kazanecki, Zych, Oborzyński, Tomala, Puchała, Grabiec, Ławicki, Możdrzech, Satro
9' Rafał Tomala
12' Rafał Tomala
24' Adrian Puchała
32' Adrian Puchała
Zawodnik meczu: Rafał Tomala (Przez całe spotkanie robił swoje: strzelał, zdobywał bramki oraz asystował przy trafieniach kolegów. Wyróżnić również trzeba Kacpra Grabca za kilka naprawdę świetnych interwencji!)

Z walki o "majstra" nie rezygnuje Industrial, który będzie chciał wykorzystać potknięcie Wielkiej Niewiadomej i przeskoczyć team Andrzeja Jaskowskiego w ligowej tabeli. Aby tak się stało należy wygrać z Old Blues Angels, a następnie ze Szpilmacherami. Patrząc na układ tabeli zadanie to wydaje się być łatwe, lecz "Anioły" mając nóż na gardle tanio skóry nie oddadzą!

2' Obok bramki przelatuje kąśliwe uderzenie Rafała Więcka.
3' Adrian Puchała z rzutu wolnego i nogami futbolówkę na rzut rożny odbija Łukasz Mosiński.
4' GOL! (1-0) - Niesygnalizowane uderzenie z dystansu Adriana Puchały i piłkę z siatki zmuszony wyciągać jest goalkeeper "Aniołów".
7' Kapitalna akcja Adriana Puchały, który wykłada piłkę do pustej bramki Marcinowi Ławickiemu, a ten... uderza wysoko nad poprzeczką!
9' GOL! (2-0) - Prowadzenie Industrialu podwyższa Rafała Tomala, który wykorzystuje podanie Adriana Puchały.
10' Kąśliwe uderzenie z rzutu wolnego Dariusza Turka i piłkę nogami odbija Kacper Grabiec.
11' Świetny strzał Marcina Majaka i jeszcze lepsza parada goalkeepera ISG!
12' Na słupku zatrzymuje się uderzenie zza pola karnego w wykonaniu Adriana Puchały.
12' GOL! (3-0) - Sam rozpoczął tą akcję, a następnie sam ją sfinalizował i to nie w byle jakim stylu, bo efektowną "piętką"! Mowa o Rafale Tomala, dla którego jest to drugie trafienie w tym spotkaniu.
15' GOL! (3-1) - Najpierw fantastycznie przy uderzeniu Dariusza Turka interweniuje Kacper Grabiec, lecz wobec dobitki Rafała Więcka jest już bezradny.
17' Szymon Kopeć z dystansu, lecz próba ta nie może zaskoczyć Kacpra Grabca. Po chwili ponownie uderza Kopeć i znowu górą goalkeeper Industrialu.
18' Kontra ISG, Rafał Tomala do Piotra Możdrzecha, a ten uderza tylko w boczną siatkę.
20' Dariusz Turek sam na sam z bramkarzem i znowu górą "kiper" wielidera!
20' W odpowiedzi na rzut rożny strzał Kazaneckiego przenosi Łukasz Mosiński.
21' Szybka akcja "Aniołów" i obok bramki uderza Dariusz Turek.
23' Kazanecki przed pole karne do Puchały, ten oddaje strzał na bramkę i dobrą interwencją popisuje się Mosiński.
23' Kolejna parada Łukasza Mosińskiego i po raz kolejny po próbie Adriana Puchały.
24' GOL! (4-1) - Jakub Kazanecki będąc w polu karnym odnajduje dobrze ustawionego Adriana Puchałę, a ten strzałem pod poprzeczkę umieszcza futbolówkę w siatce.
27' Koledzy z ławki zauważyli, że po raz pierwszy w tym spotkaniu na własną połowę wrócił Piotr Możdrzech. Rychło w czas wszak mamy już 27 minutę!
29' Z rzutu wolnego prosto w mur uderza Adrian Puchała.
31' Trzech na jednego wychodzą gracze Old Blues Angels - Szymon Kopeć podaje do Rafała Więcka, a ten uderza prosto w bramkarza rywali!
32' GOL! (5-1) - "Niewykorzystane sytuację lubią się mścić!" - przed chwilą bramkę powinni zdobyć gracze OBA, z kontrą poszli rywale i po dograniu Rafała Tomali hattricka skompletował Adrian Puchała.
35' Przed polem karnym faulowany jest Rafał Tomala, do piłki podchodzi Adrian Puchała i uderza prosto w mur!
37' Szybkością popisał się teraz Rafał Tomala, który biegnąć z piłką wyprzedził trzech rywali, stanął oko w oko z bramkarzem, a następnie "podcinką" uderzył prosto w niego.
38' GOL! (5-2) - Precyzyjne uderzenie z dystansu Grzegorz Rasia i Kacper Grabiec zmuszony wyciągać piłkę z siatki.
40' GOL! (5-3) - Za sprawą Szymona Kopcia Old Blues Angels zmiejsza stratę do rywala.

Planowe zwycięstwo ISG oznacza, że strata do Wielkiej Niewiadomej wynosi zaledwie jeden punkt - warto wspomnieć, że ekipa Bartłomieja Zycha ma jedno spotkanie rozegrane mniej. W dniu dzisiejszym "Anioły" nie były w stanie nawiązać wyrównaje walki ze swoim rywalem, ponieważ gracze ofensywni Industrialu byli dla nich zbyt szybcy. Efektem tej "nierównej" walki jest kolejna porażka w sezonie wiosennym i brak poprawy lokaty w ligowej tabeli. W najbliższej kolejce Adrian Puchała i spółka zagrają ze Szpilmacherami, zaś Old Blues Angels zagra kolejny trudny mecz, tym razem z FC Spec.

Rafał Tomala (Industrial Solutions Group)