14.05 godz. 18:25, Skwierzyńska, Sedzia: Kamil Struski
4 : 3
( 2 : 2 )
Skład: Garbarczyk, Gmerek, Koch, Jastrzębski, Dyczkowski, Sikora, Walków
Skład: Skrzypecki, Szpyra, Skrzypecki, Kondratowicz, Bartosik, Jarosławski, Czapran, Płoński, Szpyra, Lisicki
2' Łukasz Dyczkowski
14' Bartosz Sikora
17' Bartosz Sikora
24' Radosław Walków
19' Mariusz Szpyra
20' Mariusz Szpyra
25' Tomasz Lisicki
35' Tomasz Lisicki
Zawodnik meczu: Tomasz Lisicki (Tomek sprawiał wiele problemów defensywie ForceGSM. Był niezwykle aktywny, a spotkanie zakończył zdobyciem dwóch bramek i zanotowaniem asysty. Wyróżnienie dla Mariusza Szpyry i Wojciecha Gmerka. )

Bardzo ważne spotkanie w dolnych rejonach tabeli Ekstraklasy. Brzmienie Miasta traci punkt do ForceGSM i jeżeli wygra, zrobi ogromny krok w kierunku utrzymania, a co najważniejsze przegoni zespół Łukasza Dyczkowskiego w tabeli. Team Marka Szpyry przystąpi do spotkania bez swoich dwóch największych "gwiazd", czyli Konrada Hylewicza i Marcela Schmidta. Ich rywal z kolei radzić będzie sobie bez zmian, ale za to z Bartkiem Sikorą w składzie.

1' Groźny strzał Bartosza Sikory zza pola karnego i piłka po nim przelatuje tuż obok słupka.
2' (0:1) - Bartek Sikora w tempo zagrywa do Łukasza Dyczkowskiego, ten staje oko w oko z Tomaszem Czapranem i oddaje mocny strzał, który po interwencji bramkarza znajduje drogę do bramki tuż przy słupku!
6' Mariusz Szpyra przedziera się przez trójkę obrońców ForceGSM i staje oko w oko z Wojciechem Gmerkiem. Gola jednak nie będzie, bowiem golkiper dobrze wychodzi z bramki i notuje ofiarną interwencję.
8' Techniczny strzał Sikory sprzed pola karnego i na raty futbolówkę wyłapuje Czapran.
11' Rozmontowana defensywa Brzmienie Miasta. Radosław Walków pograł z Rafałem Garbarczykiem, a strzał tego drugiego, z pola karnego przelatuje minimalnie obok słupka bramki przeciwników.
14' (0:2) - Garbarczyk na przedpole zagrywa do Sikory, a ten precyzyjnym strzałem po ziemi, przy słupku zaskakuje Czaprana.
15' Dwie udane interwencje Gmerka po strzałach Jarosława Jarosławskiego i Adriana Kondratowicza.
16' Techniczny strzał Marka Kocha zza pola karnego przelatuje tuż nad poprzeczką.
17' Sikora pechowo zagrywa piłkę ręką we własnym polu karnym i zostaje ukarany żółtą kartką. Będziemy mieli również rzut karny.
17'Do jego wykonania podchodzi Mariusz Szpyra i uderza po ziemi, ale zbyt lekko, aby zaskoczyć Gmerka.
18' Garbarczyk przenosi futbolówkę nad spojeniem słupka z poprzeczką.
19' (1:2) - Lisicki w pole karne zagrywa do Mariusza Szpyry, a ten strzałem pod poprzeczkę pokonuje bramkarza drużyny przeciwnej.
20' (2:2) - Początkowo Szpyra swoje akcje marnował, ale teraz się odkupuje. Dostaje futbolówkę od Kondratowicza i strzałem zza pola karnego doprowadza do wyrównania!
21' Po wrzutce Sikory do strzału głową dochodzi Jastrzębski i przenosi futbolówkę nad poprzeczką.
24' (2:3) - Walków strzałem zza pola karnego, przy słupku zaskakuje Czaprana, który w tej sytuacji nawet nie drgnął.
25' (3:3) - Szpyra do Lisickiego, który technicznym uderzeniem przy słupku doprowadza do wyrównania!
28' Dyczkowski staje oko w oko z Czapranem i udanym wyjściem z bramki popisuje się golkiper BM, który zażegnuje niebezpieczeństwo!
31' Lisicki z dystansu - Gmerek istynktownie przenosi futbolówkę poza światło bramki.
35' (4:3) - Lisickiego kolejny strzał znajduje już drogę do bramki, a piłka wpada do siatki tuż przy słupku!
35' Mocno zza pola karnego strzela Sikora - Czapran odbija piłkę do boku!
36' Szpyra ze "szpica" obok bramki.

Na początek poniedziałkowego "matchday'u" byliśmy świadkami bardzo wyrównanego starcia pomiędzy zespołami z dolnych rejonów tabeli Ekstraklasy. Długo na "tablicy wyników" utrzymywał się rezultat remisowy, ale w końcówce spotkania to Brzmienie Miasta zadało ostateczny cios i to one zanotowało niezwykle cenną wygraną, która pozwoliła prześcignąć ForceGSM w ligowym zestawieniu. Tym samym szanse "bordowych" na uniknięcie degradacji wzrosły, a te "czarnych" nieco zmalały. Nastepnym razem Marek Szpyra i jego koledzy zagrają z Realem Compensacion, z kolei Dyczkowski i spółka podejmą Kadrę AWL.