37' Adrian Puchała
40' Adrian Puchała
10' Maciej Januszko
11' Dominik Uryga
18' Łukasz Dyczkowski
29' Łukasz Dyczkowski
31' Wojciech Gmerek
39' Radosław Walków
Zawodnik meczu: Adrian Puchała ("One man show" w wykonaniu Adriana. Zawodnik ISG był po prostu fenomenalny, mając udział przy 11 z 12 goli swojej drużyny. Osiem z nich strzelił, przy trzech pozostałych asystował, a także zanotował żółtą kartkę. )

Mało kto wierzy, że grający "w kratkę" ForceGSM zatrzyma rozpędzony Industrial Solutions Group. Piłka nożna jednak lubi zaskakiwać, ale czy będziemy świadkami niespodzianki w ten piątkowy wieczór? Czy jednak "planowo", po raz kolejny zwycięży zespół Bartłomieja Zycha i wskoczy na najniższy stopień podium? Co do składów to w ISG pod względem ofensywnym mamy najsilniejsze ustawienie, brakuje jedynie Marka Oborzyńskiego i Kamila Moskwy. W ForceGSM braki są bardziej wyraźne i w akcji nie zobaczymy jakich zawodników jak; Bartosz Sikora, Marek Koch czy Jan Mikoś.

1' Mocny strzał Dominika Urygi z dystansu i futbolówka po nim przelatuje tuż obok słupka.
4' Kolejne uderzenie z dalszej odległości, tym razem Macieja Januszko i kolejne niecelne.
6' Kąśliwy strzał Januszko sprzed pola karnego, "ze szpica", instynktownie broni Kacper Grabiec.
6' Jeszcze raz Januszko, tym razem z woleja - wprost w "koszyczek" bramkarzowi.
7' (0:1) - Wrzutka Rafała Tomali z rzutu rożnego. W nim najwyższej w powietrzu wyskakuje Adrian Puchała i precyzyjnym strzałem z główki, przy dalszym słupku nie daje żadnych szans Wojciecha Gmerka.
8' Niesportowe zachowanie Puchały i żółta kartka dla niego!
9' Jakub Kazanecki przed polem karnym mija jednego z obrońców i strzela płasko - Gmerek zbija piłkę do boku!
9' Mocne uderzenie Garbarczyka z lewej strony i udanie nogami po nim interweniuje Grabiec.
10' Januszko fauluje jednego z przeciwników przed polem karnym i zostae ukarany żółtą kartką.
11' Spięcie pomiędzy Kazaneckim a Urygą i obaj dostali po żółtej kartce.
12' (0:2) - Kontra ISG. Puchała do Tomali, który ma przed sobą tylko i wyłącznie bramkarza. Źle jednak ją przyjął, ale po chwili swój błąd skorygował i mocnym strzałem obok Gmerka pakuje piłkę do bramki.
16' (0:3) - Puchała z linii pola karnego strzela i piłka po interwencji Gmerka zostaje sparowana na poprzeczkę. Po chwili futbolówki dopada Tomala i główką pakuje ją do pustej bramki.
17' Mocny strzał Radosława Walkowa z prawej strony i dobrze do boku piłkę zbija bramkarz.
18' (1:3) - Łukasz Dyczkowski mając trochę miejsca przed polem karnym decyduje się na uderzenie i piłka po jego próbie znajduje drogę do bramki tuż przy słupku! Bramkarz nawet nie drgnął.
24' Puchała zza pola karnego strzela i Gmerek z trudem przenosi futbolówkę poza światło bramki.
25' Rzut wolny dla ForceGSM po faulu Bartłomieja Zycha. Do piłki ustawionej z prawej strony podchodzi Dyczkowski i strzałem obok muru stara się zaskoczyć Grabca, ale ten jest dobrze ustawiony i udanie wyłapuje piłkę.
25' Kazanecki z woleja strzela i na raty po tej próbie interweniuje Gmerek.
26' (1:4) - Puchała przebojem wpada z piłką w pole karne, krótkim zwodem mija obrońcę i strzałem od słupka nie daje żadnych szans Gmerkowi.
27' (1:5) - Puchała mocnym uderzeniem zza pola karnego przy krótszym słupku pokonuje Gmerka po raz trzeci.
28' (1:6) - Show Puchały trwa w najlepsze, a po chwili zdobywa on czwartego gola.
29' Świetna interwencja Grabca po mocnym strzale Dyczkowskiego.
29' (2:6) - Wrzutka na pole karne ISG. Tam odnajduje się Dyczkowski i sprytnym strzałem z główki lobuje Grabca.
29' Piotr Możdrzech za zbędny komentarz pod adresem sędziego zostaje ukarany żółtą kartką.
30' (2:7) - Tomala wystawia piłkę jak na tacy Puchale, a ten pakuje ją do pustej bramki.
31' Faul Gmerka poza polem karnym i kolejna żółta kartka w tym spotkaniu!
31' Rzut wolny dla ISG. Puchała podchodzi do piłki i technicznym strzałem obok muru, po ziemi stara się zaskoczyć Gmerka. Ten mimo, że był zasłonięty udanie interweniuje i zbija piłkę na rzut rożny.
32' (2:8) - Puchała jest dzisiaj nie do zatrzymania dla defensywy ForceGSM. Kolejny jego strzał i kolejny gol. To już szósty.
35' (2:9) - Puchała lekko wrzuca piłkę w pole karne w kierunku Tomali. Ten uprzedza wychodzącego z bramki Gmerka i kompletuje hattricka.
37' (2:10) - Rozmontowana defensywa ForceGSM po raz dziesiąty. Piłka ja po sznurku. Tomala-Puchała-Kazanecki-Możdrzech i strzał po ziemi, w długi róg.
37' (2:11) - Szybka kontra ISG. Kazanecki w pole karne do Puchały, ten ma przed sobą tylko bramkarza, przyjmuje futbolówkę i precyzyjnym uderzeniem przy dalszym słupku nie daje żadnych szans Gmerkowi.
38' Tomala z woleja - Gmerek broni nogami. Wcześniej po zagraniu Kazaneckiego do pustej bramki nie trafia Marcin Ławicki!
39' Dyczkowski zza pola karnego strzela i słupek ratuje Grabca od utraty gola numer 3.
39' (3:11) - Walków odnajduje w polu karnym Garbarczyka i precyzyjnym strzałem po ziemi, przy dalszym słupku pokonuje Grabca!
40' (3:12) - Kontra trzech na jednego Gmerka. Możdrzech wystawia piłkę na pustaka Puchale, a ten wchodzi z piłką do bramki.

Tylko w pierwszej połowie ForceGSM grał jak równy z równym przeciwko Industrialowi. W drugiej odsłonie na boisku dominowała już tylko jedna drużyna i była to ta dowodzona przez Bartłomieja Zycha, która wbiła swojemu przeciwnikowi "dwucyfrówkę". Zdecydowanie trudniej o tak wysoką wygraną byłoby, gdyby na meczu nie zjawił się Adrian Puchała, który w piątkowy wieczór był po prostu niesamowity. W ekipie, która zeszła z boiska pokonana widoczny był brak Bartosza Sikory, a osamotniony Łukasz Dyczkowski nie był w stanie zbyt wiele zrobić. Co daje ta wygrana ISG? A no trzecią pozycję w stawce i ciągłe szanse na tytuł mistrzowski. ForceGSM z kolei przegrywa drugi mecz w sezonie i z dorobkiem pięciu punktów plasuje się ósmej lokacie. Następnym razem Rafał Tomala i jego koledzy "skrzyżują rękawice" z Tomtexem, zaś team Dyczkowskiego podejmie Brzmienie Miasta.

Adrian Puchała (Industrial Solutions Group)