Skład: Hubisz, Majak, Trojan, Kopeć, Więcek, Mosiński, Raś, Turek, Krupa
Skład: Słowiński, Gruszka, Iwanicki, Miklas, Banaś, Kloczkowski, Rudzki, Giermek, Kozak, Siwek
19' Damian Rudzki
24' Kamil Kozak
30' Piotr Miklas
31' Damian Rudzki
Zawodnik meczu: Damian Rudzki (Damian miał udział niemalże przy każdym trafieniu dla Tomtexu. Był zmorą dla defensywy Old Blue Angels, a ostatecznie strzelił dwa gole i zanotował dwie asysty. Wyróżnienie dla Piotra Miklasa. )

Na koniec piłkarskiej środy w WLB kibice zobaczą w akcji dwie drużyny z dolnej połowy tabeli, czyli ósmy w stawce Tomtex i siódme Old Blue Angels. Różnica punktowa wynosi tutaj jedno oczko, a więc nie można spodziewać się niczego innego niż boiskowej walki. "Połączeni Piłką" przystąpią do spotkania niemalże w najmocniejszym składzie. W miejsce Grzegorza Kozła zobaczymy Damiana Rudzkiego. U "Aniołów" sytuacja jest ciut gorsza, a to ze względu na brak Marcina Majaka, który prawdobodnie na mecz mocno się spóźni.

3' Ireneusz Gruszka w temo zagrywa do Mateusza Giermka, a jego strzał z lewej strony pola karnego przelatuje nad poprzeczką bramki strzeżonej przez Łukasza Mosińskiego.
5' Mocny strzał Dawida Kloczkowskiego z dystansu mija bramkę Old Blue Angels.
7' Jeszcze jedna próba Giermka, który usilnie stara się strzelić swojego premierowego gola przy Skwierzyńskiej. To mu się jednak nie udaje, chociaż nie można powiedzieć, że był daleki od celu, gdyż po jego uderzeniu futbolówka znowu przeleciała tuż nad poprzeczką.
8' Kloczkowski prostopadle zagrywa piłkę w kierunku Damiana Rudzkiego. Ten staje oko w oko z Łukaszem Mosińskim i przegrywa ten pojedynek!
10' Uderzenie Szymona Kopcia sprzed pola karnego do boku czujnie zbija Tomasz Słowiński.
11' Michała Trojana strzał z prawej strony udanie nogami broni golkiper Tomtexu.
11' Rudzki urywa się obrońcy i bez dłuższego zastanowienia uderza z dystansu tak, że z trudem futbolówkę do boku odbija Mosiński.
12' Jeszcze jedna próba Rudzkiego i kolejna udana interwencja Mosińskiego, po której będziemy mieli rzut rożny.
13' (1:0) - Dwa razy Rudzki próbował strzelać, to za trzecim razem zdecydował się na podanie. To wyszło jemu i jego drużynie na dobre, a z Damianowego zagrania korzysta Piotr Miklas i otwiera wynik tego spotkania!
16' Maciej Siwek podaniem odnajduje w polu karnym Mateusza Giermka, a ten strzela mocno, lecz mało precyzyjnie i Mosiński instynktownie interweniuje nogami!
17' Przed chwilą Siwek podawał, a teraz sam stara się zaskoczyć Mosińskiego, lecz uderza nieznacznie obok krótszego słupka.
19' (2:0) - Gruszka popisuje się bardzo dobrym podaniem niemalże przez połowę boiska. Piłka trafia w pole karne do Rudzkiego, który uprzedza zarówno obrońcę, jak i bramkarza i strzałem po ziemi podwyższa prowadzenie swojej drużyny!
20' Tuż przed przerwą OBA może zmiejszyć dystans do rywala, bowiem na rzut wolny przed jego polem karnym. Do jego wykonania podchodzi Kopeć i strzela przez mur. Piłka po rykoszecie od Trojana może wpaść do siatki, ale dobrze ustawiony był Słowiński, który instynktownie broni uderzenie przeciwnika!
22' Marcin Hubisz bezpardonowo potraktował przy linii końcowej Damiana Rudzkiego i sędzia Marcin Niciński karze obrońcę OBA żółtą kartką.
23' Rudzki strzałem z rzutu wolnego, z prawej strony, z bardzo ostrego kąta stara się zaskoczyć Mosińskiego, ale ten jest na posterunku i bez większych problemów odbija piłkę przed siebie.
23' Mimo, że to Tomtex gra w przewadze jednego zawodnika to wygląda to na boisku zupełnie inaczej i to "Anioły" suną z atakiem! Gola może strzelić Trojan, ale jego uderzenie z linii pola karnego - czujnie do boku zbija Słowiński.
24' (3:0) - Indywidualna akcja Rudzkiego, który przebojem wpada z piłką w pole karne i wystawia ją na "pustaka" do Kamila Kozaka, który takiego prezentu nie marnuje i podwyższa prowadzenie swojej drużyny.
25' Rudzki z woleja strzelając stara się zaskoczyć bramkarza, ale po jego próbie futbolówka nieznacznie mija bramkę.
26' W odpowiedzi sytuacyjny strzał zza pola karnego oddaje Hubisz i Słowińskiego od utraty bramki ratuje słupek!
27' Kopeć z dystansu uderza - tuż nad poprzeczką. Po chwili przed szansą na gola staje Dariusz Turek, ale mając przed sobą tylko i wyłącznie bramkarza - trafia wprost w niego!
28' Kozak mając trochę miejsca przed polem karnym długo się nie zastanawia i uderza na bramkę, ale dosyć niecelnie.
30' Kolejna wyborna okazja przed Turkiem i kolejny raz świetnie między słupkami spisuje się Słowiński, który broni strzał zawodnika z numerem "99" w sposób instynktowny - nogami!
30' (4:0) - Indywidualna akcja Miklasa, który w środku boiska "dziuruje" jednego z rywali i biegnie w kierunku bramki przeciwników. Ma do podania dwóch kolegów, ale decyduje się na samodzielne finalizowanie akcji. Ta sztuka mu się udaje, a jego strzał "zza obrońcy" znajduje drogę do bramki idealnie przy słupku, obok starającego się interweniować golkipera!
31' (5:0) - Zabójcza kontra Tomtexu! Miklas zagrywa do Siwka, który będąc w polu karnym oddaje piłkę lepiej ustawionemu Rudzkiemu, który z zimną krwią pakuje futbolówkę do "pustaka"! To już jest praktycznie po meczu!
33' Słowiński dobrze wychodzi z bramki i w porę ratuje skórę swoim obrońcom, wygrywając pojedynek jeden na jeden z Rafałem Więckiem!
37' (5:1) - Na boisku kilka minut wcześniej zameldował się mocno spóźniony Marcin Majak i od razu gra OBA uległa drastycznemu poprawieniu. Majak w pierwszym kontakcie z piłką trafia do siatki, wykorzystując fatalne ustawienie przeciwników. Gracz z "9" na plecach otrzymuje podanie od Więcka i trafia do pustej bramki!
40' (5:2) - Oj rozluźniła się gra "Połączonych Piłką" w samej końcówce, którzy zamiast spokojnie bronić wyniku, poszli na "hurra" do przodu i zostali za to skarceni! Po raz kolejny ich katem okazał się Majak, który przed polem karnym będąc huknął jak z armaty i posłał piłkę do bramki między jej słupkiem a Słowińskim!

Bardzo emocjonujące, a przede wszystkim otwarte spotkanie w Ekstraklasie, w którym zwłaszcza w drugiej połowie gra przenosiła w błyskawicznym tempie spod jednej do drugiej bramki. Ostatecznie lepszą skuteczność zaprezentował Tomtex, który strzelił pięć goli, czyli o trzy więcej od Old Blue Angels. "Anioły" swoje trafienia zawdzięczają spóźnionemu na spotkanie Marcinowi Majakowi. Można gdybać co byłoby supersnajper OBA pojawił się przy Skwierzyńskiej zdecydowanie wcześniej. Liczy się jednak ostateczny rozrachunek, a ten mówi, że "Połączeni Piłką" wygrali i tym samym wskoczyli na szóstą lokatę. Ich przeciwnik spadł na ósmą pozycję. Następnym razem ekipa Michała Pondla zagra z Kadrą AWL, zaś Marcin Majak i spółka podejmą Cloud FC.