Skład: Kazanecki, Zych, Moskwa, Tomala, Puchała, Grabiec, Ławicki, Satro
Skład: Skrzypecki, Skrzypecki, Kondratowicz, Ratajczak, Bartosik, Jarosławski, Czapran, Hylewicz, Izbiański, Szpyra
10' Kamil Moskwa
15' Adrian Puchała
19' Jakub Kazanecki
27' Jakub Kazanecki
29' Adrian Puchała (Rzut karny)
38' Rafał Tomala
39' Kamil Moskwa
40' Adrian Puchała
5' Konrad Hylewicz
12' Mateusz Skrzypecki
34' Jarosław Jarosławski
Zawodnik meczu: Rafał Tomala (Ciężki wybór pomiędzy najlepszym snajperem, a najbardziej aktywnym zawodnikiem. Tomala zdobył 2 bramki i miał kilka asyst, ale wykonał ogromną pracę będąc aktywnym przy większości goli swojego zespołu.)

Spotkanie pomiędzy sąsiadami z tabeli. Po tym meczu zwycięzca ma szanse zbliżyć się do liderów, a w przyszłości powalczyć o medale. Przegrany będzie miał utrudnione zadanie. Czy Brzmienie Miasta zdoła zatrzymać młodych napastników ISG, czy to jednak snajperzy Bartłomieja Zycha zanotują kolejne trafienia?

1' (0:1) Rafał Tomala podaje do Adriana Puchały, a ten z pięciu metrów umieszcza piłkę w bramce i mamy otwarty wynik.
2' Kamil Moskwa do Puchały, ten strzela z pola karnego, ale górą bramkarz.
4' (0:2) Kamil Moskwa oddaje strzał sprzed pola karnego, a odbitą piłkę na bramkę zamienia ponownie Puchała.
5' (1:2) Tomasz Czapran podaje do Konrada Hylewicza, a ten strzałem z linii pola karnego pokonuje Grabca.
9' (1:3) Puchała podaje do Tomali, który piętką wbija piłkę do bramki.
10' (1:4) Moskwa strzałem z linii pola karnego przełamuje ręce bramkarza i zdobywa w ten sposób dublet.
12' Za kopnięcie zawodnika bez piłki Mateusz Skrzypecki zostaje ukarany żółtą kartką.
15' (1:5) Moskwa uderza w kierunku bramkarza, ten broni, ale Puchała dobrze nabiega i z zimną krwią wykańcza akcję.
16' Rafał Tomala dwa razy próbuje pokonać bramkarza, który jednak ofiarnie broni dostępu do bramki.
19' (1:6) Puchała podaje do Kuby Kazaneckiego, który nie ma problemów z pokonaniem Izbiańskiego.
19' Hylewicz próbuje strzelić z piętnastu metrów, ale bramkarz na posterunku.
20' Koronkowa akcja ISG, jednak strzał Kazaneckiego zdecydowanie zbyt słaby.
21' Moskwa do Tomali i tym razem górą Izbiański.
24' Kopia akcji sprzed chwili, lecz tym razem Tomala nie sięgnął piłki piętką.
24' Bartłomiej Zych z dziesięciu metrów prosto w bramkarza.
25' Troszkę siadła nam gra. ISG ma wynik, a BM już chyba straciło nadzieję.
27' (1:7) Puchała w polu karnym podaje piłkę do Kazaneckiego, a ten dobrym strzałem w długi róg podwyższa wynik.
29' Jeden z obrońców Brzmienia niefortunnie interweniuje przy wybiciu i zagrywa ręką w polu karnym, co daje nam rzut karny.
29' (1:8) Puchała uderza płasko po ziemi w lewy róg. Piłka odbija się jeszcze od słupka i wpada do bramki.
31' Jedna z niewielu akcji Brzmienia: Michał Ratajczak dobrze zabrał się z piłką, przeszedł dwóch obrońców i strzelił blisko słupka.
34' Rafał Tomala biega kółka wokół obrońców przeciwnika. Nikt nie potrafi mu odebrać piłki.
34' (2:8) Jaroslaw Jarosławski uderza z rzutu wolnego, a zasłonięty bramkarz źle interweniuje i piłka przelatuje koło niego do bramki.
38' (2:9) Świetne rozegranie pomiędzy Tomalą a Puchałą, po czym ten pierwszy uderza potężnie w krótki róg.
39' (2:10) Kolejna koronkowa akcja ISG. Tomala do Moskwy, któremu nie zostaje nic innego, jak z jednego metra wbić piłkę do bramki.
40' (2:11) Moskwa zagrywa z rzutu rożnego do Puchały, a ten z dużą łatwością zdobywa swojego piątego gola.

Wynik mówi sam za siebie. Z rzadka atakujące Brzmienie Miasta może się cieszyć z dwóch zdobytych goli, bo zostali całkowicie zdeklasowani przez przeciwnika. W pewnym momencie wydawało się, że ISG już wystarczy bramek, jednak chłopaki grali do końca i dorzucili 3 gole, zdobywając tym samym dwucyfrowy wynik. Po tym meczu wskakują na drugie miejsce.

autor: Jacek Śliz