23.04 godz. 18:25, Skwierzyńska, Sedzia: Marcin Niciński
4 : 4
( 2 : 2 )
Skład: Lesiuk, Głuszec, Dziuba, Dziewulski, Gibas, Pawlak, Wiktorowicz, Urbański, Kinzel
Skład: Garbarczyk, Gmerek, Koch, Mikoś, Dyczkowski, Sikora, Uryga, Bezkorowajny, Walków
7' Dominik Uryga (Gol samobójczy)
12' Łukasz Lesiuk
14' Łukasz Lesiuk
27' Łukasz Lesiuk
30' Adrian Dziewulski
34' Adrian Dziewulski
3' Rafał Garbarczyk
10' Bartosz Sikora
13' Dominik Uryga
23' Dominik Uryga
31' Rafał Garbarczyk
Zawodnik meczu: Łukasz Lesiuk (Motor napędowy Almamasters, który nie tylko udanie rozgrywał piłkę, ale również sam nieźle kończył akcję. W efekcie strzelił dwa gole, zanotował asystę i uzyskał żółtą kartkę. Wyróżnienie dla Dominika Urygi! )

Po dwutygodniowej przerwie ForceGSM wraca do gry o kolejne ligowe punkty, a jego rywalem będzie beniaminek - Almamasters. "Strzelcy" w tej edycji WLB jeszcze nie zapunktowali, ale wielce pragną to uczynić. Jak poradzą sobie na tle bardziej doświadczonego przeciwnika? Czy go pokonają, czy zostaną jego ofiarą? "Almamasters" rozpocznie mecz w sześciu i na dodatek bez nominalnego bramkarza, czekając na mających się spóźnić kolegów.

2' Na boisku pojawiają się spóźnieni gracze Almamasters i zespół ten będzie już grał w komplecie.
3' (1:0) - Bartosz Sikora zagrywa na lewą stronę pola karnego do lepiej ustawionego Rafała Garbarczyka, który oddaje mocny strzał, a piłka po rykoszecie od jednego z obrońców wpada do siatki obok zaskoczonego Piotra Kinzela.
5' Łukasza Lesiuka strzał z rzutu wolnego przelatuje tuż obok krótszego słupka bramki strzeżonej przez Wojciecha Gmerka.
7' (1:1) - Nic wielkiego nie działo się pod bramką Gmerka i to uśpiło nieco jego obrońców. Złe rozegranie piłki od "tyłu" i pechowo piłkę do własnej siatki pakuje Dominik Uryga!
7' Uryga stara się odkupić swoje winy i po chwili może strzelić gola dającego prowadzenie swojej drużynie. Takowego jednak nie będzie, bowiem po bardzo dobrym podaniu Garbarczyka, gracz z numerem "17" trafia w poprzeczkę!
9' Ping-pong przed polem karnym ForceGSM. Po zagraniu Michała Urbańskiego piłka ląduje pod nogami Adriana Dziewulskiego, a ten mając przed sobą sobą tylko i wyłącznie Wojciecha Gmerka, przegrywa z nim pojedynek jeden na jeden!
10' Sikora w środkowej strefie fauluje Lesiuka i zostaje ukarany żółtą kartką.
11' Kacper Pawlak z łatwością mija obrońcę "czarnych" i będąc przed polem karnym, strzela kąśliwie, "ze szpica", ale na posterunku jest bramkarz rywali i instynktownie przenosi futbolówkę poza światło bramki.
12' (1:2) - Lesiuk z lewej strony schodzi do środka i mocnym strzałem przy słupku pokonuje starającego się interweniować Gmerka! Almamasters na prowadzeniu!
13' (2:2) - Długo się z prowadzenia beniaminek nie cieszył, bowiem kilkanaście sekund później ForceGSM doprowadza do wyrównania, który precyzyjnym, płaskim strzałem przy krótszym słupku zaskakuje Kinzela!
14' Lesiuk przerywa kontratak przeciwników, fauluje Dyczkowskiego i otrzymuje żółty kartonik.
16' Sikora mija obrońcę i natychmiastowo strzela - obok bramki!
23' (3:2) - Tak jak dobrze ForceGSM rozpoczął pierwszą połowę, tak udanie wchodzi w drugą! Dyczkowski zgrywa piłkę do Urygi. Wyprzedza obrońcę "Strzelców" i w sytuacji sam na sam z bramkarzem pewnym strzałem przy słupku pokonuje Kinzela po raz drugi w tym spotkaniu!
24' Strzał Garbarczyka z pola karnego i z trudem, ale skutecznie Kinzel zbija piłkę na rzut rożny.
25' Po rzucie rożnym do sytuacji strzeleckiej dochodzi Uryga, którego uderzenie z główki przelatuje tuż nad poprzeczką.
27' (3:3) - Lesiuk mając nieco miejsca przed polem karnym, ustawia sobie piłkę na prawej nodze i precyzyjnym strzałem przy krótszym słupku zaskakuje dosyć zasłoniętego Gmerka!
27' Sikora sprzed pola karnego - obok słupka.
28' Szybki kontratak ForceGSM zakończony zostaje strzałem przez Sikorę - w słupek!
29' W odpowiedzi groźnie uderza Urbański, ale Gmerek nie daje się zaskoczyć i udanie interweniuje.
29' Pawlak zakręcił jednym z obrońców rywali i w kąśliwy sposób posyła piłkę w kierunku bramki Gmerka. Nic z tego nie będzie, gdyż popularny "Gmeras" znowu wykazuje się sporym refleksem i zbija "balon" do boku!
30' (3:4) - Lesiuk z lewej strony pola karnego, z woleja strzela tak, że piłkę z trudem do boku odbija Gmerek. Robi to jednak na tyle niefortunie, bowiem futbolówka trafia pod nogi Dziewulskiego, który pakuje ją do pustej bramki!
31' Kontra "Almy" zakończona zostaje strzałem przez Dziubę - obok bramki.
31' (4:4) - Garbarczyk kompletuje dublet, a po jego mocnym uderzeniu z pola karnego żadnych szans na interwencję nie ma Kinzel!
32' Po rzucie wolnym bitym przez Pawlaka na raty futbolówkę wyłapuje Gmerek.
33' Strzał z woleja Dyczkowskiego i piłka po nim przelatuje nieznacznie obok bramki.
34' Dziewulski fauluje Sikorę i mamy trzeci żółty kartonik w tym meczu!
37' Błąd Almamasters, który może skutkować golem na 4:5. Piłkę przed polem karnym beniaminka zgarnia Sikora, wymija bramkarza, ale mając na plecach obrońcę traci panowanie nad całą akcją i nie trafia "do pustaka".
40' Piłka meczowa przed Sikorą, ale jego płaski strzał z pola karnego pewnie wyłapuje Kinzel!

Na początek poniedziałkowego matchday'u, kibice zgromadzeni przy Skwierzyńskiej nie mieli prawa narzekać. Almamasters po bardzo wyrównanym i co za tym idzie, emocjonującym starciu zremisowało z ForceGSM i wydaje się to wynik, jak najbardziej sprawiedliwy. Dzięki zdobyciu jednego oczka, "Wojskowi" opuszczają ostatnie miejsce, kosztem Kadry AWL i wracają do gry o utrzymanie. Gracze Łukasza Dyczkowskiego w trzech ostatnich meczach ani razu nie zgarnęli kompletu punktów i mając ich pięć w dorobku są bliżej strefy spadkowej, niż tej medalowej. W najbliższy czwartek Almamasters podejmą Real Compensacion, natomiast ForceGSM zagrają z Industrial Solutions Group.